Jump to content
Dogomania

Julie

Members
  • Posts

    774
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Julie

  1. podnosimy śliczne maluchy
  2. czy jakbym dała rzeczy na bazarek to zrobiłaby któraś? bo ja niestety nie umiem.
  3. jak urosła i jest jeszcze śliczniejsza :loveu:
  4. przed chwilą wysłałam 10 zł mam nadzieję, że się przyda.
  5. Piękny pies szkoda, żeby się zmarnował w schronisku... ja mogę jednorazowo wpłacić 20 zł a potem w miarę możliwości.
  6. no i się wydało, że nie czytam wszystkich postów:p:lol: super, że obie znalazły domek:multi:
  7. kiedy będą fotki wilczków?:cool3:
  8. porządny facet z tego Farcika jak tak wietrzy kocyk:cool3:
  9. Super, że Adelka jest w nowym domku. Montanka też musi szybko znaleźć kochający domek :razz:
  10. ona jest taka śliczna. Warto by było ją poogłaszać.
  11. poproszę o numer konta to też coś wpłacę, chociaż na igły :)
  12. a może warto zostawić mu na wieczór tam jedzenie... może on zje albo inna bida....
  13. może brak wieści to dobre wieści....oby mi dogo też wariuje wczoraj w ogóle nie mogłam się połączyć.
  14. mru prosimy o sesję zdjęciową Diego i Gacka z opisami :D
  15. wam też nie działają minki??
×
×
  • Create New...