-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
zapraszam wszystkich do wątku zbiorczego psiaków poolkuskich które nie mają swoich indywidualnych wątków. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-w%C4%85tek-dla-tych-poolkuskich-kt%C3%B3re-nie-maj%C4%85-swoich-indywidualnych-w%C4%85tk%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-w%C4%85tek-dla-tych-poolkuskich-kt%C3%B3re-nie-maj%C4%85-swoich-indywidualnych-w%C4%85tk%C3%B3w[/URL]
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
missiaa replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chodzi Ci o DrLucy? Ta ciocia wiem, że na wątku iwony pisała, że chce pomóc border colie, będzie szukać mu miejsca w hotelu i zapewni mu w hotelu byt. W takim razi nasz Dziadzio ma na imię AZIR. MALWA możesz dodać jego imie w tytule :) Gdyby coś to tu założyłam wątek olkuszaków, które nie mają wątku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-w%C4%85tek-dla-tych-poolkuskich-kt%C3%B3re-nie-maj%C4%85-swoich-indywidualnych-w%C4%85tk%C3%B3w -
Messi wstawiony na bazarek ogłoszeniowy ->>>> [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244530-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-podopiecznych-SPZ-%C5%81apa-do-07-07-2013-r-g-21-00?p=21039667#post21039667"]#94[/URL]
-
[quote name='mdk8']na jakie konto zbieracie na karmę? Dołożę się. Może dopisać oba psiaki do tego wątku?[/QUOTE] gdyby ktoś pytał, to wątek owczarka z rozwalonym oczkiem jest TU: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-w%C4%85tek-dla-tych-poolkuskich-kt%C3%B3re-nie-maj%C4%85-swoich-indywidualnych-w%C4%85tk%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-w%C4%85tek-dla-tych-poolkuskich-kt%C3%B3re-nie-maj%C4%85-swoich-indywidualnych-w%C4%85tk%C3%B3w[/URL] jest to też wątek Dzikuska2 który wciąż jest w schronisku, a któremu zbieramy na karmę, żeby go wyciągnąć ( i jeśli mdk8 dalej deklarujesz dorzucenie się do jego karmy, to napisz tam:), będę jego skarbnikiem) Będzie to też(może, jeśli zechcecie) wątek dla kolejnych psiaków wyciągniętych z Olk, bo jak nie zrobimy zbiorczego, to w końcu dojdzie do tego, że utoniemy w tych kolejnych i kolejnych wątkach. Przedw wszystkim, zależy mi żeby było czytelnie i aktualnie. Jestem na dogo codziennie i jak skarbnik danego psiaka wklei aktualne jego rozliczenie, to ja będę umieszczać je w poście tego psiaka. Tam każdy psiak będzie miał swojego posta, a w nim swoje rozliczenia, swój tekst, linki do ogłoszeń, swojego skarbnika. Muszę tak zrobić(też dla samej siebie, bo zaczynam się już gubić), na różnych wątkach, różnych poolkuskich psiaków są szczątkowe wiadomości o psiakach które zostały wyciągnięte, a nie mają wątków, a tak może będzie łatwiej, jak psiak nie będzie miał indywidualnego watku, to wszelkie info o nim znajdzie się tam.
-
[quote name='mdk8']na jakie konto zbieracie na karmę? Dołożę się. Może dopisać oba psiaki do tego wątku?[/QUOTE] jak już sie gubię w tych wątkach. Rozważam zrobienie wątku(chyba dla samej siebie) gdzie spiszę sobie wszystkie linki do wątków wszystkich psów, które ostatnio wyciągneliśmy i przy okazji dla psiaków wyciągniętych a bez wątków, żeby móc prowadzic im ewentualne rozliczenia. Ponieważ na wątku zbiorczym iwoniam, jest tytuł "psiaki pod moją(czyli jej opieką), a nie mam dostępu do pierwszych postów, żeby np prowadzić rozliczenie/ zbiórkę pieniążków własnie np dla tych dwóch dzikusów które wątku nie mają. Na bierząco aktualizować psiaki które obecnie są w Olk...sama nie wiem na karmę dla dzikusa , który dalej siedzi w Olk.. nie wiem czy podawać konto do angeli i u niej sie będą zbierały pieniążki na karmę.. czy ja mam zbierać a jak sie uzbierają to zamawiać karmę .. <myśli>
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
missiaa replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziadunio dzięki Beta Eso z FB będzie miał swoje wydarzenie. Padła kolejna propozycja imienia: Mikołaj. Psiaczek musi mieć jakieś swoje imię. Macie jakieś ewentualne inne propozycje? Jak na razie jest Czaruś i Mikołaj Napisałam również tekst dla psiaczka na wydarzenie, może MALWA umieść jego opis w pierwszym poście wątku(oczywiscie jeśli chcesz) W bardzo złym miejscu zwanym mordownią pojawił się bardzo stary, chory i pilnie potrzebujący pomocy psiak. Psiak był w fatalnym stanie, wyglądał naprawdę źle. Smutny z zaropiałymi oczkami, posklejaną sierścią na udach. Miał poważne problemy żeby się podnieść (chore nogi) a musiał spać na zimnym betonie. Był smutny i zrezygnowany. W miejscu do którego trafił nie otrzymałby odpowiedniej opieki weterynaryjnej, której potrzebował. Zamiast jedzenia dostawał stare śmierdzące kości. Tam gdzie przebywał zapadła już decyzja o jego losie. Od pracownika dowiedzieliśmy się: „on tutaj przyjechał żeby zdechnąć!” No z takim podejściem i zerową opieką weterynaryjną dla tak schorowanego psa los wydawał się przesądzony. Postanowiliśmy ratować, choć nie mieliśmy na to pieniędzy. Zapadła decyzja: WYCIĄGAMY! Psiak trafił do hoteliku, gdzie koszt utrzymania na miesiąc to ok 400 zł -13 zł za dzień + karma(jeśli będzie wymagał specjalistycznej, a wymaga) Dziadeczek już po wizycie u weterynarza. Po pierwsze jest o wiele za chudy, waży zaledwie 26 kg. Nerki i wątroba w porządku, morfologia ok. Psiak ma problemy ze stawami, ma również przepuklinę krokową. Musi jeść miękki pokarm, najlepiej puszki np. Animonda GranCarno Senior. Potrzebne są pieniążki na pokarm dla niego, na leki no i przede wszystkim na opłacenie hoteliku w którym mieszka. Bo Dziadzio na swoim koncie ma zaledwie kilkadziesiąt złotych. Gdy pod koniec miesiąca przyjdzie nam zapłacić za jego pobyt, to nie mam pojęcia jak zapłacimy. Prosimy o pomoc dla niego. Może ktoś podaruje mu miejsce w swoim sercu, kąt w swoim domu? Już jest bezpieczny, karmiony, pojony i pod opieką weterynarza, ale brakuje mu jeszcze najważniejszego- domu! Miejsca gdzie spokojnie przeżyje resztę swojej starości i pewnego dnia odejdzie za Tęczowy Most ze świadomością, że był potrzebny, kochany, że nie każdy człowiek to zimny, wyrachowany potwór. Nie bądźcie obojętni! Kto z Was chciałby na stare, schorowane lata zostać porzucony, samotny. Nikt! Psy też czują! Pozwólmy mu godnie przeżyć resztę jego życia. Bez Waszej pomocy nam się nie uda! -
[quote name='malawaszka']Zgłosiłam Iwę do Akcji Sterylizacji - piszę już do missieek, że ma zielone światło do ciachania małej bo nie ma co czekać na cieczkę[/QUOTE] dziękuję! [quote name='Colette']Dwa worki karmy w drodze: [URL]http://allegro.pl/karma-dla-psa-oke-duo-krok-20kg-promocja-i3361421518.html[/URL] Pozdrawiamy serdecznie :-)[/QUOTE] dziękuję!! idę dopisać do rozliczenia na pierwszej stronie :)
-
[quote name='mdk8']no to robimy zrzutkę, jaka karma i ile kosztowało by miesięczne wyżywienie? Kiedy jedzie do Angeli?[/QUOTE] [quote name='ajw']Słuchajcie możecie mi nie uwierzyć ale od paru chwil szukam strona po stronie zdjęć psiaków na wątku olkuskim, które zrobiła chyba missiaa - chodzi mi o takie 2 psy co miały zdjęcie w skrzyni, były na kwarantannie, takie przerażone (kilka miesięcy temu). Nawet tutaj ktoś pisał, że ten owczarek z chorym okiem miał wiernego towaszysza, który teraz został tam sam. I teraz szukam tych zdjęć, bo nie pamiętam, czy ten drugi psiak z tej skrzyni to właśnie ten wyciągmięty owczarek z chorym okiem. Ten jeden psiak z tej skrzyni jest na zdjęciach od missiaa, dzisiaj były wstawione na wątek olkuski. Jest podpis, że jest dzikawy. To jego chcecie wyciągnąć, czy jeszcze innego? Sory jak mieszam ale sama nie mogłam o tym psiaku przestać myśleć, bardzo się cieszę, że kolejnemu biedaczkowi się uda wyjść na wolność. I mogę jeszcze prosić o link do wątku psiaka a chorym oczkiem?[/QUOTE] [quote name='mdk8']ten z chorym okiem jest już u Angeli a teraz chce za karmę zabrać tego drugiego. Ja tak zrozumiałam.[/QUOTE] więc tak:) ajw te dwa psiaki ze skrzyni(budy) o których mówisz to właśnie ten psiaczek z chorym oczkiem dziukusek, który jest u Angeli(i który się oswaja-HURAA!!), a jego przyjaciel (drugi psiak ze skrzyni-budy) jest wciąż w schronisku. I jesli będzie miał zapewnioną karmę to zostanie wyciągnięty z Olkusza i znów zamieszka ze swoim psim przyjacielem u Angeli. Psiak z chorym okiem nie ma swojego wątku.. bo już jest tyle wątków, że ja nie dałabym rady prowadzić i ogarnać kolejny watek. mdk8 będzie wyciągnięty, jak będzie pewne, że będzie miał co jeść;) Myślę, że karma Josera Ekonomy. Wtedy przyjaciele będą mieć to samo jedzonko i nie będą wykradać sobie nawzajem z misek karmy, bo po prostu będą mieć taką samą karmę w miskach. Niestety nie wiem w jakim tempie psiak zje 20kg worek karmy- czy starczy mu na miesiąc czy dłużej/krócej. Więc nie jestem w stanie wprost ocenić ile dokładnie będzie kosztowało jego wyżywienie. Najtaniej tą Joserę można na allegro kupić za 84,90 zł z przesyłką za darmo.
-
[quote name='zozola77']o rany to miałby DT u Angeli tylko za karmę???????????? super by było... a za tekst nie dziękuj, podziekujesz jakby czasem dzięki niemu domek znalazl ;)[/QUOTE] Dokładnie tak, miałby DT u Angeli tylko trzeba zapewnić mu karmę...czy jest ktoś, kto podaruje mu worek karmu na dobry początek nowego życia?
-
Teofilciu :( żegnaj kochany przyjacielu........[*][*][*]
missiaa replied to margoth137's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przyszłam poznać Teosia, bo wcześniej nie miałam okazji. Przyszłam również zaświecić mu świeczuszkę <'> Najważniejsze jest to, co wszyscy wiemy, dzięki Tobie Margoth mógł odejść czując się kochany i bezpieczny. Miał swój prawdziwy dom, nie odszedł samotny i zapomniany. -
[quote name='missiaa']jak to przeczytałam to się popłakałam :( bo jak pomyślę, że ten się odstresował, już jest radosny, zaczyna ufać... i pomyślę, że w Olkuszu został jego przyjaciel, dalej przerażony, schowany w budzie, głodny i spragniony, to świadomość tego że jeden z dwójki przyjaciół dostał szansę na lepsze życie, a drugi wciąż cierpi sprawia że ryczę tu jak bóbr :placz: One od samego początku jak trafiły do mordowni, zawsze spały w jednej budzie, zawsze do siebie przytulone, a teraz jeden z nich został tam sam. [/QUOTE] Słuchajcie, nie daje mi spokoju ten psiak i znów mama rozmawiała w jego sprawie z Angelą. Angela zgodziła się, że jeśli to taki jego kumpel to weźmie go do siebie , ale żeby zapewnić mu karmę, żeby miał co jeść. Co Wy na to? Pomóżcie, uzbierajmy dla niego na jedzonko, a wtedy i on opuści mordownie i dołączy do swojego przyjaciela. [quote name='zozola77']hmm.jak u niego byłysmy to nie wiem czy było o tym cos mówione, ale zakrecona byłam bo to był mój pierwszy raz to moze nie pamietam..ale to nic zawsze mozna uzupełnic missiaa jakos ta jego historia na mnie wpłynęła i wyszło mi tak: [COLOR=#0000cd]Jestem dużym, .... letnim psiakiem w typie rottka.Zgubiłem gdzieś dom, trafiłem za kraty a tam...pogryzły mnie psy tak bardzo, ze schowałem sie w budzie, bardzo bolało nie mialem siły na nic, chciałem zniknąć. Ale... ktoś mnie zauważył, zabrał z tego piekła, wyleczył , nazwał Burbonem.Teraz jestem już zdrów, czasem tylko boli mnie przednia łapka.Uwielbiam ludzi, na ich widok merdam ogonkiem, smieją mi sie oczy, podaje im łapke jak poproszą i sam tez bo bardzo lubię byc głaskany.Jestem radosny, energiczny ale tez spokojny i ułożony.Ładnie chodzę na smyczy, małe psiaki mi nei przeszkadzają ale z duzymi niestety różnie bywa.Mieszkam teraz w hoteliku pod Miechowem gdzie można się ze mną zapoznać, wziaśc na spacer.Tak bardzo chciałbym miec znowu własny, bezpieczny dom....Zaopiekujesz sie mna własnie TY??? [/COLOR]Kontakt. Te info o kastracji, transporcie wizycie przed i po adopcyjnej, nei do budy to juz dopisz Jak masz uwagi cos bys dodała, wywaliła zmieniła to śmiało, mój tekst to tylko propozycja.[/QUOTE] Fajny, poprawię literówki dodam wiek i że nie na łańcuch i razem ze zdjęciami wkleję na bazarek gdzie zamówiła dla niego pakiety słodkokwaśna. Dzięki zozola77 :)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]Stan w schronisku na dziś:[/COLOR] [URL="https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/AktualnyStan?authkey=Gv1sRgCMmGwqyjuOWauQE#"]https://picasaweb.google.com/1037083...mGwqyjuOWauQE#[/URL] [COLOR=#000000]Pojawił się taki dziadziuś ( nie ma wszystkich zębów), widać że tęskni. ma na sobie czarną obrożę w łapki. Baardzo tęskni, popłakuje troszkę [/COLOR]:-( [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oGxi4evx7kE/UdLhIc__RCI/AAAAAAAAOQQ/oIgC37Hk18I/s800/DSC_0938.JPG[/IMG] [COLOR=#000000]Jest też wielki, wręcz potężny owczarkowaty psiak. PIĘKNY!!! ma na sobie kolczatkę, ma wyłysiałe plecy i ropiejace jedno oczko:[/COLOR] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7VH3RAUTTAA/UdLhrFWrDQI/AAAAAAAAOU0/cYHgLsVorvM/s800/DSC_0981.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0EcNSZ_33y0/UdLiCA6S7zI/AAAAAAAAOXk/7vxSs34tfmM/s512/DSC_1001.JPG[/IMG] [COLOR=#000000]jest też taki psiak owczarkowaty:[/COLOR] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eyLSonHHOdo/UdLh34kINzI/AAAAAAAAOWM/83wiO-edRKI/s800/DSC_0992.JPG[/IMG] [COLOR=#000000]oraz młodziutka sunia (chyba jeszcze szczeniak-podrostek). ma na sobie czarną obróżkę. Strasznie chciała do nas przedostać się przez kraty. Bardzo radosna i energiczna. Zdjęcia nie oddają jaka jest ładna i mała[/COLOR] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KW7g0yPU2TE/UdLhTaN5DDI/AAAAAAAAORo/eQUnNnFZu1w/s512/DSC_0951.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-D_UIytYgxAs/UdLhah-j_iI/AAAAAAAAOSg/FA58YW4yfPo/s800/DSC_0959.JPG[/IMG] -
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
missiaa replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dobra to ja napiszę tej osobie z FB, żeby taką kupiła dziadusiowi. Wymyślmy mu imię, tak będzie lepiej. Ja proponuję Czaruś. Ale może ktoś ma jakiś lepszy pomysł? Stan w schronisku na dziś: https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/AktualnyStan?authkey=Gv1sRgCMmGwqyjuOWauQE# Pojawił się taki dziadziuś ( nie ma wszystkich zębów), widać że tęskni. ma na sobie czarną obrożę w łapki. Baardzo tęskni, popłakuje troszkę :( Jest też wielki, wręcz potężny owczarkowaty psiak. PIĘKNY!!! ma na sobie kolczatkę, ma wyłysiałe plecy i ropiejace jedno oczko: jest też taki psiak owczarkowaty: oraz młodziutka sunia (chyba jeszcze szczeniak-podrostek). ma na sobie czarną obróżkę. Strasznie chciała do nas przedostać się przez kraty. Bardzo radosna i energiczna. Zdjęcia nie oddają jaka jest ładna i mała -
[quote name='Till']Missiaa czy możesz nam pomóc z wstawieniem info i zdjęć Messiego do ogłoszeń?[/QUOTE] tzn co mam zrobić?:look3: Gdzie wstawić? :)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Jak tam Yoreczek ,nikt nie dzwonił?[/QUOTE] pytają ludzie o niego chcący go przygarnąć. Prawowity właściciel nie dzwonił. Ale i tak na ten moment psiak poczuł sie gorzej, przestał jeść, wymiotował, więc najpierw trzeba go podkurować. -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
To ponawiam propozycję o nowe zdjęcia do ogłoszeń, widocznie te są dla ludzi mało atrakcyjne. ajlii cykniesz jej kilka fotek na trawie, może jakieś przy człowieku jak Ci się uda. Może nowe zdjęcia przyciągną uwagę. -
[quote name='Till']co prawda to nie wątek owczarka z chorym okiem, ale było tu o nim wspominane, piesek czuje sie lepiej i nagle przestał się bać Angeliki, bardzo sie cieszy na jej widok, skacze, kręci piruety i szczeka z radości i to tak nagle się zmieniło :)fajnie, że zaczyna ufać. To podobno młodziutki piesek, wet ocenił na 2 lata, a wydawało się, że starszy psiak[/QUOTE] jak to przeczytałam to się popłakałam :( bo jak pomyślę, że ten się odstresował, już jest radosny, zaczyna ufać... i pomyślę, że w Olkuszu został jego przyjaciel, dalej przerażony, schowany w budzie, głodny i spragniony, to świadomość tego że jeden z dwójki przyjaciół dostał szansę na lepsze życie, a drugi wciąż cierpi sprawia że ryczę tu jak bóbr :placz: One od samego początku jak trafiły do mordowni, zawsze spały w jednej budzie, zawsze do siebie przytulone, a teraz jeden z nich został tam sam. [quote name='zozola77']Usiłuję napisać tekst do ogłoszeń dla BURBONA missiaa ile Burbon ma lat/? wet go ocenił? ..bo jakos nie zauwazyłam info na ten temat..młody sie wydaje...[/QUOTE] kurde, muszę podpytać Angeli... wczoraj wygadałam wszystkie pieniądze na telefonie i nie mam jak jej nawet sygnała wysłać żeby oddzwoniła, a na mailu i FB jej teraz nie ma. Till może Tobie Angela mówiła ile Burbonek ma lat?
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
missiaa replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Możliwe, że poznajesz mordkę dziadunia, bo Angela chyba wysyłała do Was jego zdjęcia(?) A tak w ogóle, na FB pod zdjęciem dziadusia jedna osoba zadeklarowała, że zakupi mu mokrą karmę i wyśle do hoteliku (nie wiem w jakiej ilości), ale prosi o nazwę karmy, a ja nie mam pojęcia. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']jesteś wielka!!!!!! myśle że to on zaraz tam dzwonie. rozmawialam na 99% to on ; po południu będziemy się widzieć bo teraz wszyscy w pracy; dzieki missiaa![/QUOTE] :multi: daj znać po spotkaniu :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']W WEDŁUG MNIE TEN SAM, tylko w ogłoszeniu właściciela zła data. według niego zaginie za jakies 4 tygodnie ;)[/QUOTE] Tak, własciciel się pomylił z datą(miesiącem), ale zaginął 29 czyli w dniu kiedy Malgoska napisała, że znaleziono psiaka. No i psiak zaginął w Zielonkach czyli niedaleko miejsca znalezienia tamtego psiaka (Turowiec). Malgoska wypowiedz się ;) Wszystko wskazuje na to, że to ten sam psiak :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Taki piesek został znaleziony w Krakowie w okolicach ulic: Turowiec, Głogowa, Suche Łąki Bardzo wesoły, przyjazny, zakochany w dzieciach, młody; przebywa awaryjnie u sąsiadki, jutro pewnie odwiozą go do schroniska. [IMG]http://imageshack.us/a/img713/102/tsth.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img600/2368/6cgf.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img703/6821/eta3.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img580/5344/c9f5.jpg[/IMG][/QUOTE] czy to nie jest ten psiak??!?!?!! [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,22152,Zaginiony,Zielonki,Trezor.html[/URL] -
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
missiaa replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli chodzi o podanie nr telefonu to najlepiej do Angeli, bo ona z tym psem obcuje na codzień, wie o nim najwięcej. W razie, gdyby był ktoś zainteresowany jego adopcją również najlepiej by było gdyby kontaktował się z Angelą, bo ona ma wprawę w przeprowadzaniu rozmów adopcyjnych. Ja nie mam. Ja będę wklejać informacje o dziadeczku jeśli Angela będzie mi coś wysyłać, oraz jeśli ją odwiedzę to też napiszę co u psiaczka. Odkąd został wyciągnięty, nie miałam od missieek info o nim, jedynie przesłała mi zdjęcia, które tu wkleiłam i powiedziała, że trochę warczał. Nie byłam też ostatnio u Angeli, więc nie widziałam go (poza schroniskiem). Nie wiem nic o psiaku :( A swoją drogą Ty Till chyba częściej rozmawiasz z moją siostrą niż ja:megagrin::megagrin::megagrin: -
Ja go ciągle odświeżam na tablicy. Nie rozumiem czemu nikt o niego nie dzwoni. Po 2 wyjściach na smyczy na spacer, już umie na niej chodzić. Na widok smyczy szaleje jak wariat, bo wie, że będzie wycieczka. Uwielbia taplać się w rzece. Na podwórku kąpie się w basenie(który kiedyś był dla ludzi, a teraz kąpią się w nim psy) na tablicy ma taki tekst: [COLOR=#414141][FONT=Verdana]JEŚLI CZYTASZ TO OGŁOSZENIE, TO ZNACZY, ŻE WCIĄŻ JEST AKTUALNE (ogłoszenia nieaktualne są przez nas od razu usuwane).[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Szczeniak Bibiś przebywa w domu tymczasowym i oczekuje na własnego, odpowiedzialnego opiekuna. Pilnie szuka domu aby mógł dorastać u boku swojego właściciela. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Jest radosny i chętny do zabawy, lgnie do człowieka. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Wyprowadzany na dwór ładnie załatwia swoje potrzeby, choć czasem zdarza mu się jeszcze mała wpadka(ale nie robi tego na złość, bardziej dlatego, że po prostu już nie wytrzyma).[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Odrobaczony, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie oraz dwa razy na choroby zakaźne. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Umie chodzić na smyczy.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Waży 8 kg i już niewiele urośnie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Piesek nie zostanie wydany do budy ani na łańcuch. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Jaki jest z charakteru? [/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Uroczy, niezwykle delikatny, subtelny i do pokochania od zaraz. Już na sam widok jak ukradkiem próbuje skraść buziaka, można się w nim zakochać po uszy. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Jest spokojny, niezywkle mądry, ciekawski i strasznie pocieszny. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Zupełnie nie rozumiem, że wciąż nikt go nie pokochał, może ludzie nie lubią piesków z krótkimi ogonkami? Ale ten ogonek tak uroczo merda gdy Bibiś się cieszy, że trudno odwrócić od niego wzrok. Chłopczyk jest bardzo wyjątkowy.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Wiek: ur 11.2012[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Waga: 8 kg (na dzień 09.05.2013)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Szczepienie: dwa razy na choroby zakaźne[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Kastracja: nie, warunek adopcji[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Inne psy: dogaduje się z innymi psami[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Koty: toleruje[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]DAJ MU DOM! Ma niezywkły charakter, zasługuje na swojego człowieka! Może czeka właśnie na Ciebie.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Psiak przebywa w okolicach Olkusza(woj. małopolskie), ale możemy pomóc w ewentualnym transporcie psiaka do nowego domu.[/FONT][/COLOR]