Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. [quote name='Ziutka']No siedzi...siedzi :evil_lol: [B]missiaa - mam zapytanie o Chochlika :multi: wysłałam do Angeliki :cool3:[/B][/QUOTE] pochwal się co napisali:) a szczeniaki do ogłoszeń? hmm.. tylko Runa została... no w sumie to bym coś zjadła więc posiedzę z wami przy kanapce i kakao
  2. [quote name='Gosiapk'] Uzależniona jesteś od dogo, czy co? :D Najpierw polazła na FB :obrazic: Paniusie w dziekanacie zawsze i wszędzie ważniejsze od rektora :shake: Wyślij im indeks kurierem z jutrzejszą datą wysłania, nie będą mogli marudzić, że nie dotrzymałaś terminu :) Jaka słodzizna z Almulki. Kiełbaskę dostała, to i doopcia ze szczęścia tańczy :) Missiaa masz bardzo miły głos, taki do podkładania dzwięku w filmach. Tutaj się wkradł błąd, bo ciocia barb wyróżniła ogłoszenie Lali na tablicy.pl, które sama zrobiła. Ciocia barb? Ciocia barb! Gdzie jesteś? Dobrze mówię? :hmmmm: :roflt: trata tata nadal siedzi :roflt:[/QUOTE] Ostatnio jestem uzależniona od dogo:D No ciocia barb wspominała, że jakieś stare ogłoszenie wyszukała... i napisała, że wyróżniła:) A co do mojego głosu.. litości.. jest okropny....dlatego wolę robić filmiki bez udziału mojego głosu....
  3. ta ulica Podgrabie z której są te psy jest równoległą do sikorki(od tyłu schroniska). nie dziwne to?
  4. ja zmykam, bo dziś jestem na prawdę nie w formie :(
  5. [quote name='barb']czyli ten piesek juz adoptowany, nie doczytałam[/QUOTE] Tak. To jest Ajax: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/190535-wiejski-AJAX-zaniedbany-przez-cz%C5%82owieka-PILNIE-szuka-domu%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190535-wiejski-AJAX-zaniedbany-przez-cz%C5%82owieka-PILNIE-szuka-domu%21[/URL]
  6. ah, zapomniałabym. Pytałam, podane na kleszcze i na robale:)
  7. [quote name='ewu']Z Krakowa do Olkusza jest ok 90 km . Są połączenia koleją [/QUOTE] nie patrz na pociągi.... to totalnie bez sensu nadrabianie drogi... jak widzisz z olkusza do krk jest 90km(!) pociągiem... a busem 40 km. i bus kosztuje 6 zł Tyle, że z tego co zrozumiałam pies jest "agresorkiem"? a takiego psa do busa nie wpuszczą
  8. No to teraz to wygląda tak(aż miło patrzeć ): To może zrobię listę tych które mają świeże ogłoszenia: Ogłoszone przez [B][U]Ziutke[/U][/B]:loveu:: [COLOR=#008000][B][U]Psy[/U][/B][/COLOR] 1.Dżina [B][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONA 01.10[/COLOR] Na Tablica.pl przez Malgoske[/B] 2.Laba [COLOR=#ff0000][B]WYRÓŻNIONA 01.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Gosiapk[/B] 3.Mazur 4.Dingo [B][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONY 01.10[/COLOR][/B] [B]Na Tablica.pl przez Gosiapk[/B] 5.Rudzia [B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONA 28.09 [/COLOR][COLOR=#000000]Na Tablica.pl przez Ziutke[/COLOR][/SIZE][/B] 6.Gipsy [B][COLOR=#FF0000]WYRÓŻNIONA 01.10[/COLOR] Na Tablica.pl przez Malgoske[/B] 7.Raszko [B][COLOR=#FF0000]WYRÓŻNIONA 01.10[/COLOR][/B] [B]Na Tablica.pl przez Malgoske[/B] 8.Syria 9.Gonia [I][B][COLOR=#008000][U]PRAWDOPODOBNIE [/U]POJEDZIE DO NOWEGO DOMU DO WARSZAWY, POJEDZIE Z NIĄ JEJ SIOSTRA TAZIA, nie będą mieszkać razem ale będą się odwiedzać[/COLOR][/B][/I] 10.Alma [COLOR=#ff0000][B]WYRÓŻNIONA 28.09 [/B][/COLOR][B][COLOR=#000000]Na Tablica.pl przez Ziutke [/COLOR][/B]11. Amigo [COLOR=#ff0000][B]WYRÓŻNIONY 01.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Gosiapk[/B] 12.Leon [B][COLOR=#FF0000]WYRÓŻNIONY 03.10[/COLOR] Na Tablica.pl przez Ziutke[/B] 13. Bryza 14. Madeira [COLOR=#ff0000][B]WYRÓŻNIONA 02.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Gosiapk [/B]15. Gusia [B][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONA 02.10 [/COLOR]Na Tablica.pl przez Gosiapk[/B] [COLOR=#0000ff][U][B]Koty:[/B][/U][/COLOR] 1. Chochlik ogłoszone przez [U][B]barb[/B][/U] :loveu:: 16/17.Gałgan i Gapcio [COLOR=#FF0000][B]WYRÓŻNIONE 02.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Karolciasz28[/B] Ogłoszone przez [U][B]karolciasz28[/B][/U]:loveu:: 18.Oregon i też Gałgan i Gapcio [COLOR=#FF0000][B]WYRÓŻNIONE 02.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Karolciasz28[/B] Ogłoszone przez [U][B]Justyna Lipicka[/B][/U]:loveu:: 19. Sarbinka Za wszystkie ogłoszenia pięknie DZIĘKUJEMY!:laola: [U][B]Wysłane kolejne do Ziutki:[/B][/U] 20. Lala [B][COLOR=#FF0000]WYRÓŻNIONA[/COLOR] 04.10 Na Tablica.pl przez Barb [/B]21. Ziuta 22. Monti [B]Koty:[/B] 2. Biały [U][B]Zaproponowane do ogłoszeń dla Karolciasz28:[/B][/U] 23. Lima
  9. [quote name='Ziutka']Zacytuje się jeszcze raz ;)[/QUOTE] Musi się missieek wypowiedzieć, ja nie wiem Wklejam wam krotki filmik z Almą :) Miałam nakręcić filmik jak zachowuje się przy podawaniu jedzenia, zabierania jej...:)Czy nie wykazuje agresji. Nawet jej wsadziłam rękę do pyszczka(ale jestem nie dobra:eviltong:) Bo jest nią zainteresowane Państwo z dziećmi. Ostrożności nigdy za wiele, więc nakręciłam filmik, żeby wszyscy widzieli jaka Alma jest kochana :) Ale dziewczyna spisała się wzorowo. Chyba przeszkadza jej ta obroża(bo się drapała)jakaś taka dziwna jest ta obroża, taka "długa" Na Filmik oczywiście musiała wepchnąć się Foksia...więc musiałam ją odsuwać [video=youtube;wd3GuHAQsT8]http://www.youtube.com/watch?v=wd3GuHAQsT8&feature=youtu.be[/video]
  10. [quote name='Ziutka']Oooooooooo Missiaa wróciła :loveu: żyjesz kochanieńka ? :eviltong:[/QUOTE] No właśnie wróciłam i od razu DOGO!!:D Najgorszy dzień dziś miałam.... już się na FB wyżaliłam... mają za nic studentów :( Traktują jak nas.... nie powiem co.... najpierw musiałam iść żeby poprawili mi wpis w indeksie bo wpisali mi złą ocenę- czekałam półtorej godziny na profesora bo poszedł na wykład... a później stałam półtorej godziny pod dziekanatem żeby złożyć indeks... w ciągu tych 1,5h obsłużyli 6 osób!!!!! a jak już byłam druga w kolejce, to wyszła kobieta i powiedziała : "już jest po 15:00 dziś już nie czynne do widzenia!" chamstwo jak nie wiem! tyle godzin się wystałam! Fukam dziś na wszystkich :( Do jutra jest składanie indeksów.. ale nie pojadę! Nie będę tracić znów dużo czasu i pieniędzy tylko po to żeby złożyć indeks. Mają mi przyjąć w poniedziałek i kropka.. bo chyba rozniosę im ten dziekanat! Wyobraźcie sobie,że są dwie kobiety w dziekanacie które prawie nic nie robią! i jeden facet który musi obsłużyć wszystkie roczniki i wszystkie specjalności... przecież to jest choreeeee!!!
  11. [quote name='Gosiapk']Czyli że zamieszanie robimy? ;) :D[/QUOTE] róbcie zamieszanie, róbcie :) przynajmniej nie gadam sama do siebie :)
  12. [quote name='zerduszko']Przez ten cały zcas Ajax miał u mnie kilak ogłoszeń, m.in. tablice i teraz! ktoś napisał do mnie o niego... Podesłałam link do strony.[/QUOTE] Kochany Ajax znalazł dom niedawno:D 2 lata czekał:) Aż w końcu i jemu się udało.
  13. [quote name='Gosiapk']2 godziny i do tego z przesiadkami codziennie?! Ło matko i córko! :smhair2:[/QUOTE] gdyby nie te przesiadki to byłoby szybciej:roll:... ale to już są 2 h od wyjścia z domu do dotarcia na uczelnię... czyli dotarcie na busa w Bukownie(15min), jazda busem do Olkusza(20min)..tam dotarcie na Busa(poczekanie kilka minut bo ten co mnie interesuje odjeżdza tylko 3 razy na godzinę-jakieś 10 min), jazda w busie do Krakowa(1h) i dotarcie na uczelnię(10-15 min)... gorzej jest w drugą stronę gdy np wracam późnym wieczorem... to z Olkusza nie ma już busów o tej godzinie do Bukowna... i jadę zamist 20 minut to godzinę(!) autobusem po wszystkich wsiach:/ Gdyby opłacało mi się jeździć autem i bym takowe miała to z domu pod uczelnię jeździłabym w jakąś godzinę...ale....:shake: Dobra zmykam, bo się zasiedziałam
  14. [quote name='Gosiapk']Nadal siedzi :shake: Jutro nie będzie mogła oczu otworzyć, a na zajęciach będzie: :lying:[/QUOTE] ależ mnie obgadują:-o ide już ide.... bo rano będę żałować jak zwykle, że do tak późnej godziny siedziałam ale pocieszę się-godzinkę odeśpię w busie w drodze do Krk hahaha:cool3:.... szkoda, że nie jadę ciągiem 2 godzin..tylko niestety z przesiadkami.. idę:D dobranoc:D jeszcze na bazarku się idę pożegnać z Wami:eviltong:
  15. [quote name='Ziutka']Missiaa...ślij mi kolejne psiaki i kociaki też jak jakieś są ;)[/QUOTE] Dobra:loveu: Teraz masz na świeżo jeszcze Lale do ogłoszeń, którą wysłałam Ci wczoraj. A jutro prześlę Ci więcej, bo dziś już będę uciekać- jutro pobudka o 5:placz:
  16. No to teraz to wygląda tak(aż miło patrzeć ): To może zrobię listę tych które mają świeże ogłoszenia: Ogłoszone przez [B][U]Ziutke[/U][/B]:loveu:: 1.Dżina [B][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONA 01.10[/COLOR] Na Tablica.pl przez Malgoske[/B] 2.Laba [COLOR=#ff0000][B]WYRÓŻNIONA 01.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Gosiapk[/B] 3.Mazur 4.Dingo [B][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONY 01.10[/COLOR][/B] [B]Na Tablica.pl przez Gosiapk[/B] 5.Rudzia [B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONA 28.09 [/COLOR][COLOR=#000000]Na Tablica.pl przez Ziutke[/COLOR][/SIZE][/B] 6.Gipsy [B][COLOR=#FF0000]WYRÓŻNIONA 01.10[/COLOR] Na Tablica.pl przez Malgoske[/B] 7.Raszko [B][COLOR=#FF0000]WYRÓŻNIONA 01.10[/COLOR][/B] [B]Na Tablica.pl przez Malgoske[/B] 8.Syria 9.Gonia [I][B][COLOR=#008000][U]PRAWDOPODOBNIE [/U]POJEDZIE DO NOWEGO DOMU DO WARSZAWY, POJEDZIE Z NIĄ JEJ SIOSTRA TAZIA, nie będą mieszkać razem ale będą się odwiedzać[/COLOR][/B][/I] 10.Alma [COLOR=#ff0000][B]WYRÓŻNIONA 28.09 [/B][/COLOR][B][COLOR=#000000]Na Tablica.pl przez Ziutke [/COLOR][/B]11. Amigo [COLOR=#ff0000][B]WYRÓŻNIONY 01.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Gosiapk[/B] 12.Leon [B][COLOR=#FF0000]WYRÓŻNIONY 03.10[/COLOR] Na Tablica.pl przez Ziutke[/B] 13. Bryza 14. Madeira [COLOR=#ff0000][B]WYRÓŻNIONA 02.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Gosiapk [/B]15. Gusia [B][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONA 02.10 [/COLOR]Na Tablica.pl przez Gosiapk[/B] ogłoszone przez [U][B]barb[/B][/U] :loveu:: 16/17.Gałgan i Gapcio [COLOR=#FF0000][B]WYRÓŻNIONE 02.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Karolciasz28[/B] Ogłoszone przez [U][B]karolciasz28[/B][/U]:loveu:: 18.Oregon i też Gałgan i Gapcio [COLOR=#FF0000][B]WYRÓŻNIONE 02.10[/B][/COLOR] [B]Na Tablica.pl przez Karolciasz28[/B] Ogłoszone przez [U][B]Justyna Lipicka[/B][/U]:loveu:: 19. Sarbinka Za wszystkie ogłoszenia pięknie DZIĘKUJEMY!:laola: Wysłane kolejne do Ziutki: 20. Lala [B][COLOR=#ff0000]WYRÓŻNIONA[/COLOR] 04.10 Na Tablica.pl przez Barb[/B] Zaproponowane do ogłoszeń dla Karolciasz28: 21. Lima
  17. [quote name='barb']Ja chciałam wyróżnić Lalunię juz wcześniej ale missieek pisała, że ona niepilna i niekłopotliwa. Chętnie ją wyróżnię tym bardziej, że ma ode mnie ogloszenie na tablicy :lol:[/QUOTE] No, Lalunia to bardzo grzeczna dziewczynka, kłopotu nie robi, ale najwyższy czas żeby domek się pojawił:)
  18. [I][FONT=arial]Wieści od Kudłatki :) Witam,[/FONT] [FONT=arial]w zeszły piątek (tj. 28.09.2012)adoptowaliśmy od Państwa kudłatą sunię Kudłatkę,[/FONT] [FONT=arial]obecnie wołamy na nią Terri.[/FONT] [FONT=arial]W piątek podróż do domu minęła spokojnie, choć Nasza Sunia zwymiotowała w aucie, mimo tego była bardzo spokojna. W domu pierwsze co zrobiła to schowała się między łóżkiem a ścianą, pod kaloryferem... wyszła dopiero bardzo późnym wieczorem, ale wsadzona do łóżka pozwoliła się bezproblemowo głaskać :)[/FONT] [FONT=arial]Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie... Choć jak na prawdziwą damę przystało w parku nie chce chodzić po trawnikach, zdecydowanie woli przemieszczać się alejkami.[/FONT] [FONT=arial]Ma już swój ulubiony skwerek (jedyne miejsce gdzie w miarę bez problemów wchodzi na trawnik:), na którym załatwia większość swoich potrzeb (jakoś na razie nie chce się załatwiać w innym miejscu. W domu zachowuje perfekcyjną czystość, ale lubi podgryzać różne rzeczy, dlatego zaopatrzyliśmy się przekąski, aby mogła sobie bez problemu w każdej chwili coś podgryzać.[/FONT] [FONT=arial]Na spacerach na początku chodziła tylko za mną lub obok, nie chciała nigdy iść z przodu. Na początku tygodnia powoli zaczynała wychodzić "na prowadzenie" jednak bardzo często odwracając się- sprawdzając czy na pewno tez z nią idę. Teraz spokojnie idzie więc myślę, że powoli zaczyna nam ufać.[/FONT] [FONT=arial]Mnie toleruje bez problemu, do męża w tym momencie podchodzi jeszcze z dystansem, ale mamy nadzieję, że z biegiem czasu zaufa nam obojgu.[/FONT] [FONT=arial]Choć na każdy gwałtowniejszy ruch, a także wyciągnięcie do niej ręki w celu pogłaskania reaguje jeszcze kuleniem się, jakby w obronie przed uderzeniem.[/FONT] [FONT=arial]Tego problemu nie ma jedynie w łóżku... Tam jakby nigdy nie miała złych doświadczeń skacze, wierci się i pocieraniem noska o rękę domaga się ciągłego głaskania.[/FONT] [FONT=arial]Chcielibyśmy wraz z mężem podziękować Państwu za Szczęście jakie nam ofiarowaliście[/FONT] [FONT=arial]pozwalając na adopcję tak pięknego i kochanego psa jakim jest dla nas Nasza Terri.[/FONT] [FONT=arial]Jeszcze raz dziękując[/FONT] [FONT=arial]Pozdrawiamy[/FONT] [FONT=arial]całą rodziną :)[/FONT][/I]
  19. [quote name='Ziutka'] missiaa, dostałam fajnego maila w sprawie Amigo, wysyłam do missieek :)[/QUOTE] super, ciekawe czy coś się z tego rozwinie :)
  20. [quote name='Gosiapk']Wszytkie? :crazyeye: Przecież Ziuteczka padnie na swój śliczny pyszczek... ehem... chiałam powiedzieć twarzyczkę i pół nocy nie prześpi jak będzie miała wstawiać tyle zdjątek :evil_lol:[/QUOTE] Przecież nie musi wszystkich wstawić:) wstawi tylko trzy i będzie ok :)
  21. [quote name='emilia2280']tak, znajdzie, prédzej czy pózniej, juz jedna pani dzwonila z pytaniem o wirtualná opieké, muszé jutro nowy dzial dorobic do adopcji wirtualnych na Kastorze ;ppp[/QUOTE] świetne wieści... może jednak szybko znajdzie sie ktoś kto pokocha go mimo tego, że nie widzi.. bo fajny psiaczek z niego :)
  22. możesz poprawić w pierwszym poście że Mycha i Kudlatka już w DS
  23. [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/mycha/mycha3[/IMG] Mycha również pojechała do nowego domuuuuu!!!!
×
×
  • Create New...