-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Jeśli będziesz miała problemy z tabletkami ( a chciałabym by dostawała codziennie 1 tabl witamin - /masz do wyboru/ i 1 tabl tranu), kup proszę paszteciki w puszeczkach i rozgnieć tabletkę witamin/bo tran w małej kulce i smaczny dla psa/ i włóż w kulkę paszteciku do środka- kolejną kuleczkę pasztetu trzymaj równocześnie drugą ręką jej przed nosem to wtedy się będzie spieszyła i ładnie połknie tą pierwszą kulkę o jaką nam chodzi!) napisz mi jak idzie, o ile tak się by udawało ją oszukać to prześlę Ci dodatkowe pieniądze na te paszteciki (bo to trzeba codziennie a taką metodę mam przetrenowaną u swoich suk, myślę, że się to również uda z Su :) ). Pasztet to przysmak i pachnie upojnie! Czekam na wieści od Ciebie :)[/QUOTE] Postaram się na miarę możliwości. Zobaczymy jak mi pójdzie. Bo sama mam na głowie swoją wesołą gromadkę zwierzów, plus jeszcze cała masa psiaków adopcyjnych w domu.. a lada moment zaczną się dojazdy do krakowa na uczelnię...i od rana do nocy będę tam siedzieć.. i nie będę mieć za wiele czasu nawet dla swoich potworów. Dlatego przy tylu psach , byłoby rewelacyjnie gdyby Su znalazła spokojniejszy DT -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']i dwa PONy..........wariactwo normalnie:(:(:( a Kudłatka PRZECUDNA:):):) mam w oczach jej zdjecia olkuszowe, niesamowita przemiana!!![/QUOTE] Marta wyobraź sobie że po te pony zgłosił się właściciel-PODOBNO(tak powiedziano mamie).. ale mu nie wydali.. dlaczego? bo psy są na kwarantannie i bedą mogły wyjść za 14 dni.. w właściciel ma czekać. CHORE. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='keria']Napisz proszę link do wątku na facebooku ;) udostępnie znajomym[/QUOTE] Słuchajcie, może faktycznie pomóżmy BP..bo wygra ta kobieta..zamiast kandydat z dogo. A wtedy nikt nie pomoże nam gdybyśmy startowali drugi raz. Bo teraz nie mamy szans wygrać...nawet BP które ma już tyle głosów ma coraz mniejsze szanse przy tej kobiecie -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
eh.. zresztą i tak wygrywa nie jaka Mirosława Tomczak -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Obawiałam się tego przyznam :razz: Nie szkodzi, kiedyś się otworzy i do zabawy, a teraz niech inna psiaki mają zabawę :) Najważniejsze by Su dostawała witaminy i tran ...no i by była zabezpieczona od kleszczy bo tego się bardzo obawiam zawsze najbardziej.[/QUOTE] Postaram się, żeby codziennie dostawała i mam nadzieję, ze będzie współpracować przy podawaniu jej tego. -
[quote name='barb']Wyslalam Ci mail do Karolciasz i do siebie. Wyslij nam na początek po jednym psie :lol: lub daj link do tekstu i zdjęć.[/QUOTE] Maile poszły Dla Ciebie barb- dwupak:Gałgan+Gapcio Dla Karolciasz: Oregon W razie pytań piszcie śmiało. Mam nadzieję, że napisałam do was maile jakoś względnie normalnie, bo ja to zawsze tak chaotycznie... :P
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Byłam na poczcie. Wpłacone na jedzonko (17-09-2012). Poszła pierwsza paczka z : tabletkami na robaki (na wagę- przy 25kg trzeba podać 3 tabletki na raz), kroplami od kleszczy itd, 3 obrożami ( żółta- dla Su), witaminami na 2 mc, tranem w kapsułkach na 2 mc oraz (nie wytrzymałam ;) ) i dołożyłam fajną i solidną zabawkę (mam nadzieję, że choć trochę się nią pobawi?). Poleconym priorytetem, proszę o info jak kasa/paczka dojdzie :p[/QUOTE] Dziękujemy :) Nie wiedziałam, żeby Su bawiła się zabawkami, ale może robi to jak nie patrzymy. Prędzej Gałgan i Bryzia porwie zabawkę do ich szaleństw. -
[quote name='karolciasz28']Cześć dziewczyny i chłopaki! :) Jestem Karolcia, na Wasz wątek trafiłam dzięki Barb. Chętnie i w miarę możliwości pomogę w ogłoszeniach, tylko potrzebuje wskazówek które psiaki. :) Podziwiam Was za to co robicie, oby tak dalej. Razem jakoś damy radę. :)[/QUOTE] Do Karoli(mojej imienniczki:P) jeszcze nie wysyłałam psiaków. Ile na początek Ci przesłać do ogłoszeń? Może podaj na pw e-mail. :) Dziękuję za pomoc:)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
na krak-vecie jest już ankieta -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']nie otwiera się[/QUOTE] Kurczę.. :( to szkoda. Ogłoszenie jest w pdf. nie wiem jak je tu umieścić -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Iwonka, przepraszam, że nie dojechałam, ale mieliśmy wczoraj w domu wypadek i od popołudnia do rana kolejnego dnia sprzątaliśmy "zgliszcza".. Koło naszego domu jest remont - trwa już i trwa 2 miesiące, najpierw gaz, później woda (wymiany rur), teraz kładą chodniki, ale.. ciężarówki zrzucają żwir itp, ugniatarki pracują non stop w dzień. Cały dom drży (dom stary...) i co? I wczoraj po południu zawaliły nam się meble w kuchni - szafki spadły na ziemię taranując wszystko na swojej drodze. Niestety... wszystkie zimowe zapasy, które przygotowaliśmy poszly do śmieci, bo były wymieszane z sokami, ze szkłem.. Do 4ej rano sprzątaliśmy. Rzuciliśmy się na ratunek pieskom, które ze strachu, wszystkie.. nagle się posiusiały więc Maciek złapał za mopa, ja za Natalkę, do wózka i po kolei wynosiliśmy nasze 9 piesków , które wówczas były w mieszkaniu na pole, aby nie pokaleczyły łap.. Koszmar.. Jeszcze nie odreagowałam. I nawet nie mamy teraz co robic zapasów, bo nie mamy ich gdzie dać. Ech.. Tak, jakbyśmy mieli mało wydatków to jeszcze to :( niestety.. do wczesnego poranka sprzątaliśmy, potem odpoczynek i znów działanie.. Będę w Iwanowicach pewnie we wtorek, bo jutro pewnie nie dam rady. [/QUOTE] Cholera! Pomagasz, starasz się jak możesz, a tu jeszcze wszystko na złość :( Fakt powinni wam odszkodowanie zapłacić, za takie coś.. ale jak im to udowodnić, że to z ich winy :( Brak słów jak to zawsze dobremu człowiekowi zawsze "wiatr w oczy" :( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']a Falka to jest jej siostra?[/QUOTE] A tego to ja już Ci nie powiem :P Były razem jak przyjechały, ale nie wiem czy były rodzeństwem. Falka też była ruda.. więc możliwe -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='keria']jaki smutny widok :( taka wielka buda i takie maleństwo[/QUOTE] i ta ohydna micha z breją... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska'] ta do hieny podobna...[/QUOTE] Wszyscy to mówią :P -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']któreś z nich to rodzeństwo Szelki? [/QUOTE] Nie. Ale zaraz jak do nas trafiły to razem z Szeleczką i bawiły się ze sobą :P -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='elke']jakie tam dzieciąteczko piękne, nie macie zdjęc z bliska???[/QUOTE] Niestety, to wszystkie zdjęcia jakie mamy. Jest pekińczyk, pies z chorym uchem, pies po wypadku, haski...itd.... :( -
[quote name='Ziutka']Poproszę w takim razie pierwsze 5 psiaków do ogłoszeń. Tekst, fotki, mail, telefon i woj + miasto na jakie ogłaszać ;) Mój mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Wysłałam Dżinę, Labę, Mazura, Dingo, Rudzię
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[URL]https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/u/0/?ui=2&ik=bb24db9ad4&view=att&th=132ba8699b551e20&attid=0.4&disp=inline&realattid=f_gt77lapc3&safe=1&zw&saduie=AG9B_P_D39JSPt_ZaVXippdfjV2Y&sadet=1347829495895&sads=xFppcYf0PVfe4TPYE1TcvFpYZmw[/URL] Czy wam się otwiera ten link? To ogłoszenie które kiedyś zrobiłam Su do drukowania. -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jezu Madeira i Plata jeszcze siedzą :( to jest ich wątek też! missiaa - porób im fajne zdjęcia do ogłoszeń i opisz - Ziutka obiecała pomóc z ogłoszeniami to trzeba Jej gotowce posłać[/QUOTE] Wiem wiem, widziałam. Mam jej przesłać 5 psów. Spróbuję dziś, ale nie wiem czy dam rade aż 5 bo już mnie bolą oczy od kompa -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A tu jakby ktoś chciał zerknąć psy w schronie w Racławicach [URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/Schron0racAwice?authkey=Gv1sRgCLDc05ndi9fSUQ#[/URL] -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Dziękuję pięknie za zdjęcia :multi: Będą jak znalazł do kolejnej kampanii reklamowej. No i fajnie zobaczyć jak Su wygląda aktualnie :) Mam też w planach zafundowanie Su rozszerzonych badań krwi (o ile Pani Magdalena się zgodzi), ale to w przyszłym miesiącu. Pani Magdalena mówiła, że Su "jest zdrowa", ale ja bym wolała wiedzieć "co w niej siedzi" i czy czegoś jej nie potrzeba... A jutro 17-ty więc leci do niej moje wsparcie w grosz. Oraz skromna paczuszka z witaminami, kropelkami, obrożami... ;)[/QUOTE] Wydaje mi się, ze nie trzeba jej robić badania krwi. Nie wygląda na taką, żeby coś w niej siedziało. Nie jest np tak chuda jak Negra,a przecież jedzą tak samo. Ale jak uważasz :) A przy okazji w schronie w Racławicach jest podobny psiak do Su(z tego co zrozumiałam mama mówiła, ze to suka, ale na zdjęciu wydaje mi się że to pies:P ) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--cIaAizpxoE/UFY3OZU8rwI/AAAAAAAAESg/ucQMKHBHo50/s720/DSC03305.JPG?gl=PL[/IMG] -
jeszcze BRYZIA [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-f_OctSerUgg/UFYzj42DYnI/AAAAAAAAELw/dWt9xn3eUFE/s720/PICT0017.JPG?gl=PL[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KNyGDWNepoY/UFYz3Cv9rOI/AAAAAAAAEMI/3VaBuqFaWCQ/s720/PICT0062.JPG?gl=PL[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UIPFfZyt4cA/UFY1_V8YJwI/AAAAAAAAEPk/2Shj1esse9U/s720/PICT0411.JPG?gl=PL[/IMG] A tu więcej jej zdjęć, ona się wiecznie czymś bawi: [URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/Bryzia?authkey=Gv1sRgCIP4m8HYlaj4dg#[/URL]
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
no tak, ale w tym momencie Madeira i Plata straciły wątek..bo to też był ich. No nic wkleję jeszcze ich zdjęcia Madeira [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-H3wQdBNB2AQ/UFYpL0uc2DI/AAAAAAAAEHg/MFqAyiHbqZQ/s720/PICT0144.JPG?gl=PL[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Tj5kYZPYBY0/UFYpcMUSZpI/AAAAAAAAEIA/y-CB_528UEk/s720/PICT0149.JPG?gl=PL[/IMG] PLATA [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nHVxZN5ouU8/UFYpg7QSdXI/AAAAAAAAEII/1CHklIawSsE/s720/PICT0157.JPG?gl=PL[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-m181rL8mVyE/UFYpCLjwomI/AAAAAAAAEHQ/wXZin5nDSAM/s720/PICT0127.JPG?gl=PL[/IMG] Tak na pożegnanie jeśli to już nie jest ich wątek:) -
ALMA [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-o0JnbDXPPmU/UFYnU7WfKOI/AAAAAAAAED8/VsYVhpD6a0w/s720/PICT0454.JPG?gl=PL[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0e42i27ziRc/UFYnKGJ4wmI/AAAAAAAAEDk/pjo1xjTycDE/s720/PICT0424.JPG?gl=PL[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OnVImNAcodA/UFYnRtcLoFI/AAAAAAAAED0/38gSTPFYpyc/s720/PICT0450.JPG?gl=PL[/IMG]