-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Młodziutki Rufus wyrwany z meliny ma dom! :) Dziękujemy!
missiaa replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
[quote name='dogomanka_']Rozmawiałam dzisiaj z Ewu ale wcześniej nie mogłam wejść na dogo bo wysiadł mi internet jak na złość. :roll: Psiak na kilka dni wylądował u mojej koleżanki dzisiaj, ale to maksymalnie do poniedziałku. Chciałam jutro już go zawieźć ale najwcześniej w poniedziałek koleżanka da radę pojechać ze mną po południu samochodem. Pociągiem nie ma co jechać, bo dla psa to kolejny stres, a póki co mam spokojny umysł wiedząc, że jest bezpieczny. Żałuję tylko, że nie udało mi się połączyć jutro transportu Reksia z transportem 4 bezdomnych kociaków i ich matki. Reks u mojej koleżanki unika kontaktu z człowiekiem, wciska się tam gdzie tylko może, kupa nieszczęścia jednym słowem. Do poniedziałku może uda nam się trochę chociaż do niego dotrzeć, póki co na wyciagniętą w jego stronę rękę reaguje zębami. :roll:[/QUOTE] mam nadzieję, że w krakowskim schronisku nie usypiają takich co pokazują ząbki i są trochę agresywne(?) -
[quote name='emilia2280']Nero zwyoglaszany, na kolejnych portalach: [URL="http://www.adsy.pl/"]www.adsy.pl[/URL] [URL="http://www.naszezwierzaki.info/"]www.naszezwierzaki.info[/URL] [URL="http://www.24on.pl/"]www.24on.pl[/URL] [URL="http://www.mamoferte.pl/"]www.mamoferte.pl[/URL] [URL="http://www.krakof.pl/"]www.krakof.pl[/URL] [URL="http://www.adin.pl/"]www.adin.pl[/URL] [URL="http://www.ebazarynka.pl/"]www.ebazarynka.pl[/URL] [URL="http://www.plogs.pl/"]www.plogs.pl[/URL] [URL="http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/"]www.zwierzaki.nasza-lista.com[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.petworl.pl/"]www.petworl.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszeniowo.pl/"]www.ogloszeniowo.pl[/URL] [URL="http://www.offer.pl/"]www.offer.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.bezrodowodu.pl/"]www.bezrodowodu.pl[/URL] [URL="http://www.owi.pl/"]www.owi.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.tusprzedaj.pl/"]www.tusprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.ryder.pl/"]www.ryder.pl[/URL][/QUOTE] trzymam kciuki, że ktoś się odezwie
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Czy udało się znaleźć osobę do wizyty PA w Warszawie na Ursynowie i na Pradze?...[/QUOTE] Pytasz o to co missieek się dopytywała? Bo jesli tak to chyba się udało bo Tazia i Gonia w sobotę wyruszają w świat do nowych domów :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kejsi'][B]missiaa[/B] czy udało się mamie coś dowiedzieć w sprawie pieska, o którego pytałam?[/QUOTE] niestety nic:( przepadł i koniec:( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Skoro są "wycieczki", to może któreś do Kory się zabłąka i super mama będzie happy? Maciek? Coś tam przytargał??? Żebyś widział moje WIELKIE oczy, kiedy przeczytałam wpis Iwonki. Czekam na news'a.[/QUOTE] [quote name='Malgoska']też jestem ciekawa co przywiózł...[/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']ja też, ja też:):)[/QUOTE] Ja też jestem ciekawa:) Był już zajączek w domu to teraz może jakieś inne leśne zwierzątko? -
Ja tu patrze, a tu mnie tak obgadują:mad: hehe cioteczki:loveu: poszłam wczoraj w końcu, poszłam:eviltong: Byłam tak padnięta, że nawet rano o 5 jak mój chłopak wstawał do pracy to nawet się nie obudziłam. Ale jak już się obudziłam to z zatkanym nosem i bolącym gardłem :( [quote name='zerduszko']Nie wiem kiedy Wy śpicie, ale jak zawsze na tym wątku cisszaaaa, tak teraz nie nadążam czytać :D Brawo! Chinka na tym foto wygląda jak mixonek! [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-o4lf3TSKv0s/UGhllfKqwGI/AAAAAAAAEto/W_-loRR2Rm8/s1152/psy 3.jpg?gl=PL[/URL][/QUOTE] Do owczarka takiego prawdziwego jej daleko, ale trochę jest taka podobna...
-
[quote name='Ziutka']A dziękuję :) dziękuje :) Missiaa - w czym problem ? :cool3:[/QUOTE] No jeszcze muszę poczekać:( te studia skończyć, do pracy pójść... Ale mam drugi nałóg poza dogo.. wyszukuje sobie ciuszki maluteńkie... takie moje "perełki" i kolekcjonuję.. jak znaczki haha:megagrin: .....ale wstyd:oops:.. ale nic na to nie poradzę to silniejsze ode mnie :P
-
[quote name='Ziutka']missieek może zobaczy jutro maila ode mnie i się z nią skontaktuje, to będziemy wiedziały co za domek :) ale mam nadzieje, że dobry :) Wiedziałam, że "coś" Ci wyskoczy :diabloti: i będziesz musiała się podpiąć pod ładowarkę :eviltong: Jest nas dwoje :loveu:[/QUOTE] gratuluję!!!!!:multi: [COLOR=#a9a9a9](ja też chcę:( ) [/COLOR]
-
[quote name='Ziutka']A pełnoletnia chociaż ? :roll: Nie uwierzę, jeśli nie zobaczę....że za 10 minut Cię nie będzie :evil_lol: [/QUOTE] no właśnie nie ma napisane kiedy ma urodziny.. ale bardzo młodo wygląda.... no musiałam niestety pogadać z koleżanką na FB o przedmiotach dodatkowych na uczelni(kazali nam się zapisać na przedmioty po czym je usuneli a nam brakuje masy godzin do wyrobienia, a uczelnia to ma w nosie, martw się sam- ale to już inna historia) i przyszłam podpiąć kabel, bo lada moment laptop się miał wyłaczyć.. [quote name='Ziutka']Też tak mam, jak już minie 12.00 to mogę nie jeść do wieczora, znaczy się, teraz już muszę dobrze jeść i często...prawda Gośkije moje ? :loveu:[/QUOTE] :razz:pochwal się:razz: o co chodzi?:P
-
[quote name='missiaa']Jest nazwisko z ogłoszenia...pobiegłam na FB obczaić kim jest ta dziewczyna:P [/QUOTE] Lubi Frugo, Roberta Pattisona i Ikea Kraków..hihii Dziś już nie ma zmiłuj, nie bedę biegać z kablami, a mój laptop wyłączy sie za 10 minut, bo bateria pada... Kakao wypiję w samotności....muszę dorwać mojego szczura bo chodzi w zakazanych dla niego miejscach.. :P
-
[quote name='Ziutka']Ależ proszę : Witaj! Poniżej znajduje się odpowiedź na Twoje ogłoszenie "[URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Chochlik-ma-4-miesiace-piekny-rudy-kociak-do-adopcji-W0QQAdIdZ419526556"]Chochlik ma 4 miesiące, piękny rudy kociak do adopcji[/URL]" na Gumtree: [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="width: 100%, bgcolor: #eeeeee, align: left"][B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/TD] [/TR] [TR] [TD] Witam, pisze w sprawie adopcji kotka. Chcialam zapytac czy to ogloszenie jest nadal aktualne. i czy wymygana jest jakas obowiazkowa oplata :). Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam Justyna Kuińska [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] [B]Możesz odpowiedzieć „[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]”, odpowiadając na ten e-mail.[/B] Pytam o szczeniaki bo mi się wydawało, że są jakieś na pierwszych stronach :roll: No tak...każda wymówka jest dobra :evil_lol: teraz na głód zwala :eviltong:[/QUOTE] Jest nazwisko z ogłoszenia...pobiegłam na FB obczaić kim jest ta dziewczyna:P Ja jestem taki nocny obżartuch... Mój Rafał mi nie pozwala jeść na noc.. ale już spi hahaha:P