-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']a o której godzinie byś jechała to postaram się dostarczyc na czas[/QUOTE] między 13 a 18 jestem wolna i wtedy dałabym rade podjechać... może to być np 15- 16-... najpozniej 17 zebym zdążyła wrócić na uczelnie na 18 -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'] [B]Iwoniam[/B], tak jak mówiłam, jutro mam dzień urlopu, który chcę przeznaczyć na Twoją wyłączność i pomoc dla Ciebie. Myślę, że już nie zarażam. Reflektujesz?[/QUOTE] [B]Ikusia [/B]czyli jutro Ty odwiedzasz[B] Iwoniam[/B]? Jeśli tak to ja nie będę wpadać..żeby nie było za tłoczno. [B]Malgoska[/B] kiedy byłby możliwy odbiór fantów wylicytowanych z bazarku? Mam nadzieję, że pieniążki dotarły. Jeśli jutro nie jechałabym do Iwoniam, miałabym chwilę, żeby po nie podskoczyć. Da radę? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']zawsze go można wyadoptować na umowę dt, która po 2 latach zmieni się w ds. Wtedy będzie zgodnie z prawem jakby właściciel się odnalazł... ja dzwoniłam na tel z ogłoszenia Foksa z Łagiewnik ale nie odebrano, może oddzwoni ten ktoś[/QUOTE] no to może później, po południu się ktoś odezwie.. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'] a psiak z OL, missiaa, jesli ty albo twoja mama go wezmiecie, to ile czasu bedziemy miec na znalezienie mu domu? [/QUOTE] hehe on będzie na maksa awaryjnie więc im krócej tym lepiej.... bo za bardzo nie ma na niego miejsca tym bardziej, że to samiec... suczki mogą być razem bo się jakoś dogadują, a psy muszą być porozdzielane, a kilka już mamy. Więc jak trafi do nas to mam nadzieję, że szybko znajdzie się dla niego jakiś dom. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
wczoraj trafiłam na ogłoszenie z 2009.. że zaginął foksterier w czarnych szelkach: [SIZE=3][COLOR=#555555][FONT=Verdana]"Dnia 18 stycznia 2009 roku( w niedzielę) w okolicy Konotopu zaginął 5-letni foksterier szorstkowłosy:biało-czarno -brązowy.Brązowy kolor ma tylko pod ogonem i na uszach i części pyska.Kudłaty.lekko kręcone futerko.W dniu zaginięcia miał ubrane czarne szelki z uchwytem umozliwiającym przypięcie pasów bezpieczeństwa w samochodzie.Piesek jest bardzo ufny wobec obcych osób.Byc może przyplątał się w tę okolicę.Osoby ,które go widziały lub sie nim zaopiekowały ,bardzo proszę o kontakt:nr.tel.606371473" [SIZE=5][SIZE=3]ale bez zdjęcia bo to na jakiejś stronie z opisami ładnych miast...to jest jakieś 400 km od olkusza.... szanse są małe... ale szelki czarne są... mógł trafić w inne ręce, mógl być wywieziony w nasze strony... szelki zostały, zepsuły się.. a później ktoś go mógł wywalić w tych szelkach(bo tak go znalazł) hycel go wyłapał i oto jest:P ale to już chyba takie naciągane. [/SIZE][/SIZE] [/FONT][/COLOR][/SIZE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
to nie jest ten sam pies, wyglądają zupełnie inaczej: Pepe: [IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSO5_Q1SzOzFBIt_Yvtg_D5WTI7et3nM95pAdVw3uMQrGaIj5nD[/IMG] foksterier w Olkuszu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1qcFle3Is8w/UHyCjp9OkcI/AAAAAAAAFI4/iaoxml-FGsw/s720/DSC03587.JPG?gl=PL[/IMG] przecież ten ma czarne łaty na boku....na prawdę uważacie, że to ten sam? Tatuaża oczywiście poszukamy... ale to dwa inne psy. a szelki na bank są czarne czarne a nie brudne....i mają dwie sprzączki na górze do zapięcia smyczy.. jak się przybliży zdjęcie to to widać. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
on z przodu tych szelek ma chyba sznurek... przybliżam sobie na kompie to zdjęcie.... i widzę tam sznurek.. dlatego jest szare... kto wie czy jednak ktoś go nie wywalił..w takich zepsutych szelkach :P nikt nie sprawdzał jeszcze... trzeba to sprawdzić koniecznie...poproszę mamę. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='elinka']missiaa, czy możesz jutro sprawdzić jaki kolor szelek ma ten foksterier w olkuskim schronisku?[/QUOTE] przybliż sobie to zdjęcie: [URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/1510?authkey=Gv1sRgCL6Yo7-c8czabA#5799653969216049602[/URL] to czarne szelki.. chociaż ten pasek z przodu..szary? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Missiaa slyszalam,ze masz dom dla foksia?jesli ktos cos wymysli to mozna go w kazdym momencie odebrac.rasowy-chyba z pseudo.4 latek,chlopak.mieszkal w bloku teraz na lancuchu,gania kury wiec systematycznie lany-wybity kiel,rana od udezenia na calej glowie,tak przestraszony juz ze z budy trzeba go wyciagac za lancuch.zakoltuniony zarosniety,nawet pysk ma zbity rzepami i nie moze otworzyc calej buzki.na zdjeciach tak to tragicznie nie wyglada-iwona jak poszla mu robic fotki to wrocila roztrzesiona i zaplakana....:-(oto foks[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/dscf4986x.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img833/5820/dscf4986x.jpg[/IMG][/URL]Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/138/dscf4986q.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img138/2832/dscf4986q.jpg[/IMG][/URL]Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/254/dscf4988p.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img254/6567/dscf4988p.jpg[/IMG][/URL]Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/dscf4989o.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img716/2412/dscf4989o.jpg[/IMG][/URL]Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/dscf4990w.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img29/5527/dscf4990w.jpg[/IMG][/URL]Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/594/dscf4991l.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img594/8862/dscf4991l.jpg[/IMG][/URL][/foks jest na wsi pod kielcami-a facet powiedzial ze jeszcze jedna kura i zaj....ebie go siekiera-jedna rane z brudnym ropnym strupem juz ma na glowie od uderzenia.[/QUOTE][/QUOTE] BOŻE!!! trzeba go stamtąd zabrać! jak on biedny wygląda! mogę napisać do tej kobiety która zainteresowała się tym z Olk czy wzięłaby takiego..... tylko trzeba by go zabrać od tego potwora który go tak urządził.. trochę wyczesać wypielęgnować zeby się ładnie prezentował... bo takiego zaniedbanego to nikt nie będzie chciał....czy nie ma bliżej kielc jakiegoś DT? byle by go tak wiecie ładnie "wypielegnować" zrobić fotki i myślę, że ta kobieta by go wzięła.. i bliżej z transportem by było... Może podać komuś numer do tej kobiety? jak ktoś ma dobrą siłę perswazji to i może by ją namówił na takiego w takim stanie jakim teraz jest ten psiak. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']elinka powiedziała że zrobi PA ale jak minie okres kwarantanny bo może znaleźć się właściciel...opisałam jej warunki olkuskie, powiedziałam, że psa trzeba wydostać stamtąd i że PA nie byłaby zobowiązująca i, że Pani by musiała wiedzieć, że gdy znajdzie się właściciel to pies do niej nie pojedzie albo wróci...tylko jak tu szukać właściciela jak do O. trafiają psy zewsząd, ogłoszeń w necie nie ma...poszukam jeszcze na foksterierowych forach (o ile takie są)... Iwoniu a co z tym owczarkiem co z właścicielem miałaś się kontaktować?? Napisałam tutaj mimo że pies mało podobny ale w szelkach: [URL]http://wroclaw.lento.pl/zaginal-foksterier-pepe-wroclaw,265966.html[/URL] Stare ogłoszenie ale napisałam czy pies się znalazł, kolorystycznie podobny, choć zdjęcie nie całego pieska: [URL]http://www.utracone.pl/temp-6562/zaginal-foksterier.html[/URL][/QUOTE] niee ten z Wrocławia inaczej wygląda.... ale mnie zastanawia ten z łagiewnik..zdjęcie mało pokazuje.. ale pokazuje ze zaczyna mu się czarno brązowa łata na boku i ten w olk.. też taką ma....odpisali coś? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'] ciekawe... no i teraz dylemat - wyciagnac i do kogo zanim pani wezmie albo liczyc ze nie zniknie z dnia na dzien bo on taki typowy foksio i boje sie ze to kwestia kilku dni... wizyta p/a konieczna jak elaja nie odp (ktos napisala do niej?????) to reszta tez bedzie ok z tych z wieloma wpisami trzeba kuc zelazo poki gorace jak jest chetna osoba... wlasciciel ma ile dni na odnaleznienie psa zanim mozna oddac do adopcji - 10? ja bym nie czekala, bo pewnie sie nie znajdzie a dom mozliwy to dla psiaka szansa, poza tym zawsze mozna powiedziec, ze jak sie wlasciciel znajdzie do powiedzmy miesiaca, to bedzie pani musiala oddac psa. [/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']jak misia nie napisała do elinka to ja napisze, tylko, żeby nam się nie zdublowało. I trzeba powiadomić Panią że szukamy osoby do pa, żeby wiedziała, że ktoś będzie się z nią kontaktować... Nie wierzę, że jak foksiu zostanie w Olkuszu to nie zniknie, trzeba go wyciągnąć... Poza tym jak nie ta Pani z Inowrocławia to znajdą się chętni, bo na psy rasowe lub w typie zawsze są. Tylko ogłoszenia się porobi... Za każdym razem w takiej sytuacji żałuję że nie mogę być dt... A ogłoszenie Teodora mogli usunąć bo tytuł dałam "prawie jamnik"...Iwonia dodać z innym tytułem czy Ty dodałaś już?[/QUOTE] ja jeszcze nie zdążyłam napisać o tą pa do elinka. Ja już od 2-3 dni mówie mamie, żeby wyciągnęła do nas tego foksia.... bo jeśli nie znalazłby się właściciel to poszedłby jak świeża bułeczka do nowego domu bo rasowy. Tylko, że mama się boi, że samiec.. a samce u nas to się średnio dogadują. Ale mamy jeszcze malutki kojec (w którym w ciągu dnia siedzą nasze suczki skoczki), myślę, że mógłby tam te kilka dni posiedzieć... Ewentualnie miał iść do mnie chwilowo i u mnie czekać na adopcję, być po prostu pod moją opieką (a nie mamy) na przedpokój o ile nie zjadłby kotów- ale już się wtrąboliła na jego miejsce Kudlisia.. a kolejny pies na malutkim przedpokoju(przy moich 4) to już bym chyba nie ogarnęła tego przedpokoju a i one by się źle czuły bo byłoby im mega ciasno. Ja też mówię mamie, że boję się, że taki ładny pies to zaraz zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach, albo przyjdą jacyś ludzie szukać psa do budy na łańcuch i akurat na niego trafi. Dlatego powiem jej, żeby w poniedziałek po niego pojechała, chyba że znajdzie się ktoś kto da mu mniej zapsiony DT. Jeśli nie, to mam nadzieję, że szybko dojdzie do jego adopcji... ale przynajmniej będziemy wiedzieć, że dobrze trafił, a nie że zniknął nie wiadomo gdzie. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'][SIZE=3][B]Czyli potrzebny jest ktoś kto zrobilby wizytę przedadopcyjną w Inowrocławiu. [SIZE=2] [/SIZE][/B][SIZE=2]A ten foksio jest ogłoszony, to moze jeszcze znajdzie się wlaściciel ? [/SIZE][/SIZE][/QUOTE] Tak Justyna dała ogłoszenie... mama też za bardzo nie wiedziała, że psiak już jest ogłoszony... i była zdziwiona, że ktoś do niej dzwoni w sprawie tego foksia...;p -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka'][URL]http://tablica.pl/oferta/znaleziono-foksteriera-ID1HhRZ.html[/URL] Nie wiem tylko czy mogłam napisać że Olkusz, jak coś to powiedz Iwoniu to zmienie na Kraków np[/QUOTE] słuchajcie, zadzwoniła dziś kobieta(odpowiadając na ogłoszenie) z Inowrocławia, że jeśli nie znajdzie się właściciel to ona chce adoptować Foksteriera.... ale to kawał drogi.. powiedziała, że jest w stanie pokryć cześć opłat za transport... i że wykastruje pieska...itd. ..itd... ja za bardzo nie wiedziałam co i jak mama dała mi telefon mówiąc: "o foksteriera".. no to wzięłam i porozmawiałam chwilę.. ale ja kompletnie nie zajmuje się adopcjami więc nie bardzo wiedziałam o co pytać itd, zresztą nie wiedziałam o czym z nią mama rozmawiała przed podaniem mi telefonu. Więc tylko powiedziałam, że będziemy szukać transportu i się odezwę na ten numer z którego dzwoniła... Więc teraz nie wiem.. przydałby się ktoś z Inowrocławia kto zrobi wizytę.. znacie może kogoś? i później szukać ewentualnego transportu.....plizzz pomóżcie...mama chyba zrzuciła to na mnie, bo prosiłam, żeby go wyciągnęła jako pod moją opiekę(aż nie znajdzie domu) zanim- żeby znów nie zaginął jak inne ładne psy.... (ale jeszcze jest w schronisku). -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
a ja napiszę więcej o Kudlisi... po przyjeździe była przerażona.... cała się trzęsła mama chciała ją wynieść na dwór, żeby się wysikała.. i sunia warczała i próbowała ją ugryźć... ja podchodziłam do niej na spokojnie.. te 2-3 dni przychodziłam do niej głaskałam ją i odchodziłam.. nawet pokazała mi brzuszek(mamie nie). Dziś znów do niej przyszłam zaczełam głaskać.. i chciałam przetestować czy na mnie też będzie warczeć jak będę próbować ją podnieść.. nic takiego się nie stało.. wzięłam ją na ręce, wyniosłam na dwór, wtuliła się we mnie trzęsła okropnie... Trzymałam na rękach głaskałam, kucnęłam położyłam ją na kolanach.. ona zeskoczyła na ziemię... i .... i od tej pory chodzi za mną cały dzień merda ogonkiem, cieszy się... przyszła za mną na moje piętro.. i ani myśli stąd wychodzić.... koty akceptuje. na inne psy warczy jak ją chcą obwąchać... więc trochę się o nią boje, żeby nie próbowały jej zrobić krzywdy...na mojego chłopaka i brata warczała jak ich zobaczyła(nie atakowała bo i oni się do niej nie zbliżali) ale jak ich zobaczyła to zawarczała.. a do mnie- sama słodycz.... mam nadzieję, że szybko znajdzie domek, nie chcę, żeby nie potrzebnie się do mnie przyzwyczaiła.. a później znów przeżywała taki stres.. bo jak przyjechała to naprawde była tak przerażona i tak się trzęsła, że było mi jej strasznie żal... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Tak, słyszałam, że taki strachulec jak poprzednia Kudłatka - czy Możemy ją nazwać Kudlisia?? Plizzz. a tę drugą, może Dorka?? Jak nie Dorka to daj proszę znać jak - byle by się imię nie powtórzyło - Soni mamy już wystarczająco dużo [/QUOTE] Może być Kudlisia.... Jeśli mama nie wspominała Ci jak ma na imie ta suczka- szczeniak...czyli jeszcze nie wymyśliła to może być Dorka -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']aktualizacja: 18/10/2012 Fiord - ogłoszenia są sprzed kilku tygodni Kora - ogłoszenia aktualne - Justynka Lipicka Giza - ogłoszenia aktualne - Justynka Lipicka Erys - ogłasza nasz dobry duszek Czokuś - ogłoszenia aktualne - POJECHAŁ DO DOMU Z APISEM Foka i spółka (x7) - ogłosi za 2 dni nasz dobry duszek Sonia-Amok(Ikusiowo-Hellangelowo-Kejsi) -> Sonia-gończy - napiszę jej ogłoszenia Maxio - ogłasza nasz dobry duszek Franio - ogłoszenia ma i jest w bdb DT Trufla - ogłoszenia aktualne Joker - ogłoszenia aktualne - Justynka Lipicka Diego - ogłoszenia sprzed ponad miesiąca chyba - będę ogłaszać ja jutro - iwoniam Lala - ogłoszenia są Leon - ogłoszenia są Gruszka - ?? Raszko - ogłoszenia są, Runa - ogłoszenia są, Sarbinka, Selinka i Sawcia - na pewno jedna ogłoszona Aron - Trzebinia - ogłoszenia chyba są, ale nie najnowsze - ogłasza krakowianka.fr Lima - Bukowno/missieek - ? Alma (Chrzanów-Bukowno) - ma dom!!! Połamana sunia - w typie Bergi - Berta - kontakt - stowarzyszenie INNI - będę ogłaszać ja - iwoniam Kudłacz - MA DOM Bruno - ogłasza krakowianka.fr [B][I]nikt do tej pory nie oglosil Gruszki ani Limy. Czy sa jakies wiesci na ich temat?[/I][/B][/QUOTE] Lima ma kilka ogłoszeń... a Almę można znów zmienić ze szuka domu.. wróciła z adopcji.. -
[quote name='Ziutka']Missiaa a jakiś odzew z ogłoszeń jest ?[/QUOTE] odzew jest głownie o Chochlika tylko :( [COLOR=#000000]a ja pokazuje wam naszych nowi lokatorów:[/COLOR] [COLOR=#000000]chyba mam deja vu..... nowa kudłatka- chowa się w garażu wszędzie gdzie się tylko da- zupełnie jak poprzednia kudłatka. Przyjechała wczoraj.[/COLOR] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-J6PfExtG9h4/UH8fFcaU_jI/AAAAAAAAFQM/N0o8I9Ff_vs/s512/PICT0136.JPG?gl=PL[/IMG] [COLOR=#000000]i szczeniak który przyjechał kilka dni temu:[/COLOR] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SbFevwUr3uE/UH8ho7wYkiI/AAAAAAAAFUI/EoQWKS56yKU/s720/PICT0167.JPG?gl=PL[/IMG] [COLOR=#000000]Obydwa psiaki z OLK.[/COLOR]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
nowi lokatorzy: chyba mam deja vu..... nowa kudłatka- chowa się w garażu wszędzie gdzie się tylko da- zupełnie jak poprzednia kudłatka. Przyjechała wczoraj. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-J6PfExtG9h4/UH8fFcaU_jI/AAAAAAAAFQM/N0o8I9Ff_vs/s512/PICT0136.JPG?gl=PL[/IMG] i szczeniak który przyjechał kilka dni temu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SbFevwUr3uE/UH8ho7wYkiI/AAAAAAAAFUI/EoQWKS56yKU/s720/PICT0167.JPG?gl=PL[/IMG] Obydwa psiaki z OL. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]aktualizacja: [/COLOR][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000][B][COLOR=#000000][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000][B][B][SIZE=3] [/SIZE][B]Fiord [/B][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][B][COLOR=#222222][B]- ogłoszenia są sprzed kilku tygodni[/B][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR] [B]Kora [/B][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][B][COLOR=#222222][B]- ogłoszenia aktualne - [/B][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][B][COLOR=#000000][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#800080][B][B][B]Justynka Lipicka[/B][/B][/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR] [B]Giza [/B][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][B][COLOR=#222222][B]- ogłoszenia aktualne - [/B][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][B][COLOR=#000000][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#800080][B][B][B]Justynka Lipicka[/B][/B][/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR] [B]Erys [/B][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][B][COLOR=#222222][B]- [/B][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][COLOR=#800080][COLOR=#0000FF][B][B][B][B]ogłasza nasz dobry duszek :smile:[/B][/B][/B][/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#008000][COLOR=#0000FF][B][B][B][B]Czokuś - ogłoszenia aktualne - POJECHAŁ DO DOMU Z APISEM[/B][/B][/B][/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][B][B][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#222222] [COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]Foka i [/B][/COLOR][/COLOR]spółka[COLOR=#000000][COLOR=#222222][B] (x7) - [/B][/COLOR][/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][B][COLOR=#000000][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#800080][B][B][B]ogłosi za 2 dni nasz dobry duszek :smile:[/B][/B][/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR] [B]Sonia-Amok[/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B](Ikusiowo-Hellangelowo-Kejsi) -> [/B][/COLOR][/COLOR][B]Sonia-gończy -[/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B] napiszę jej ogłoszenia[/B][/COLOR][/COLOR] [B]Maxio [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- [/B][/COLOR][/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#800080][B][B][B]ogłasza nasz dobry duszek :smile:[/B][/B][/B][/COLOR] [B]Franio [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- ogłoszenia ma i jest w bdb DT[/B][/COLOR][/COLOR] [B]Trufla [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- ogłoszenia aktualne[/B][/COLOR][/COLOR] [B]Joker [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- [/B][/COLOR][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#800080][COLOR=#0000FF][B][B][B][B]ogłoszenia aktualne - Justynka Lipicka[/B][/B][/B][/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][B][B][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#222222] [B]Diego [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- ogłoszenia sprzed ponad miesiąca chyba [/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][B]:-( - będę ogłaszać ja jutro - iwoniam[/B][/COLOR] [B]Lala [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- ogłoszenia są[/B][/COLOR][/COLOR] [B]Leon [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- ogłoszenia są [/B][/COLOR][/COLOR] [B]Gruszka [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- ??[/B][/COLOR][/COLOR] [B]Raszko [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- ogłoszenia są, [/B][/COLOR][/COLOR] [B]Runa [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- ogłoszenia są,[/B][/COLOR][/COLOR] [B]Sarbinka, Selinka i Sawcia - na pewno jedna ogłoszona[/B] [B]Aron [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- Trzebinia - ogłoszenia chyba są, ale nie najnowsze - [/B][/COLOR][/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#B22222][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]ogłasza krakowianka.fr[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR] [B]Lima [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- Bukowno/missieek - ?[/B][/COLOR][/COLOR] [B]Alma [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B](Chrzanów-Bukowno) - ? [/B][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]Połamana sunia - w typie Bergi - [/B][/COLOR][/COLOR][B]Berta [/B][COLOR=#000000][COLOR=#222222][B]- kontakt - stowarzyszenie INNI - będę ogłaszać ja - iwoniam [/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][B] Kudłacz - MA DOM Bruno - [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#B22222][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]ogłasza krakowianka.fr[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR] Alma2: [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/B][/COLOR][/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#0000FF][B][SIZE=5][COLOR=#000000][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000][B][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#222222][SIZE=2][COLOR=#222222][B][COLOR=#008000]ma dom!!! :smile:[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/QUOTE] Ta Alma - bukowno/chrzanów to ta sama Alma(Alma2) więc jedną usuń :) [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']zszyj i zawiń końcówkę a potem zawiń taśmą szarą jesli chodzi o wysyłkę pierścionka to koniecznie wartościową paczka/listem, wtedy bardziej uważają żeby nie zginęła panie czasem czepiaja się róznych rzeczy mnie np zielonego markera którym z braku laku wypisałam kopertę[/QUOTE] ok dzięki,a pierścionek będzie osobiście odbierany.