Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. orientujecie się czy można zszyć kopertę (z listem/paczką) zszywaczem?.. w celu dodatkowego zabezpieczenia koperty przed otwarciem? czy nie można i panie na poczcie będą się czepiać?
  2. [quote name='Gosiapk']Missiaa, dawaj tam swoje mikro laski, bo to Kraków :) Może Plata albo Madeira[/QUOTE] tak, właśnie te dwie zaproponowałam... inne są trochę większe....
  3. [quote name='iwoniam'][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-p31yipF3rvY/UHyCUVpEyHI/AAAAAAAAFIg/ZSy1RlStPqA/s640/DSC03584.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PXDR5ulQGWg/UHyCO2Vz3sI/AAAAAAAAFIY/nhAnPSTBNQ0/s640/DSC03583.JPG[/IMG] zgloszone potencjalnemu wlascicielowi[/QUOTE] [quote name='iwoniam']to na 90% nie ten piesek, [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,18029,Zaginiony,Myslowice,REKS.html[/URL] ale foksia trzeba by oglosić bo jest b. charakterystyczny[/QUOTE] wysyłałaś go, na to ogłoszenie o Reksie? Odpisał ktoś?
  4. [quote name='Justyna Lipicka']zrobie mu dziś najpóźniej wieczorem ogłoszenia że znaleziono, do tych 2 osób z ogłoszeń napisze i przeslę zdjęcia, wstawię też na teriery To pies tak?[/QUOTE] mówisz o foksterierze? tak to samiec. Owczarek tez samiec
  5. [quote name='bea100']Dzisiaj wysłałam na poczcie (by było na 17-go na koncie) wpłatę na jedzonko dla Su. Proszę o info jak wpłyną te pieniądze :) Czy Su dostaje witaminy i tran?[/QUOTE] tak dostaje, już trochę łatwiej da się jej podawać. Chyba się przyzwyczaja:) Jak dowiem się, że pieniążki wpłynęły, dam znać.
  6. jednak udało mi się szybko zgrać. Wklejam zdjęcia nowych psiaków w schronie. Zwróćcie uwagę przede wszystkim na: ma na sobie szelki!!! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-N85l_l7wurg/UHyCoBqgA2I/AAAAAAAAFJA/fS7cJ97IaA4/s720/DSC03588.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mbs16pyCibk/UHyEAb7497I/AAAAAAAAFOw/I7mPyM3bgMs/s512/DSC03611.JPG[/IMG] samiec owczarka niemieckiego: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-slB064GtsV0/UHyCxgqC9HI/AAAAAAAAFOk/xYrCSBoSdeE/s512/DSC03590.JPG[/IMG] tu widać pyszczek dokładniej: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CdC0hseyD8A/UHyC7lrwj8I/AAAAAAAAFOo/TREz1RpFhJc/s512/DSC03592.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LXciv35cs_c/UHyEKWJHBYI/AAAAAAAAFO4/FwLzE2Pho1o/s512/DSC03613.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-32hXzWwxtTQ/UHyDDqUWqpI/AAAAAAAAFJw/jiFi-Jk84W4/s720/DSC03594.JPG[/IMG] kolejny kudłacz: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7bgUFAupmJY/UHyDHfXqfBI/AAAAAAAAFOs/xNeoxEv1JZA/s512/DSC03596.JPG[/IMG] blizna-kastracja w schronisku [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ltl9e79SlAI/UHyEkeOrpdI/AAAAAAAAFNM/408RzFlVJo4/s720/DSC03621.JPG[/IMG] biała haskowata suczka: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TEXRsgKnKsY/UHyEpwMIptI/AAAAAAAAFO8/-QdGpY4687s/s512/DSC03623.JPG[/IMG] i link bo wiecej już dziś nie dam rady wkleić: [URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/1510?authkey=Gv1sRgCL6Yo7-c8czabA#[/URL]
  7. jutro wkleję zdjęcia z Olkusza..dziś już nie dam rady...
  8. [quote name='barb']Malgoska z tych zdjęć mogłaby powstać fajna książeczka o przygodach Szelki :lol:[/QUOTE] może by tak wydać ilustrowaną książeczkę dla dzieci, właśnie pt. "Przygody Małej Szelki"
  9. [quote name='zerduszko']Pies nie wie, ze zrobił źle jak się zleje.... ale czy ona załatwia się na spacerach czy tylko chodzi?[/QUOTE] załatwia się
  10. wieści od Almy. Proszę o rady co do sikania(zrobiła też kupę w pokoju dziecięcym) i jest zazdrosna [COLOR=#000000]"hej[/COLOR] [COLOR=#000000]To dalsze wieści. Ma zakaz wchodzenia na górę i bardzo ładnie się słucha. Jeśli chodzi o spacery to też miałam jej nie spuszczać, ale dostawała lekkiego wścieku na smyczy, a bez chodzi spokojnie i bardzo się słucha - ona bardzo pilnuje, żeby nie stracić mnie z oczu. Reaguje na "do nogi" i "zostaw". [/COLOR] [COLOR=#000000]Martwiące jest sikanie w domu - byłyśmy dzisiaj na 2 godzinnym spacerze - przed zjadła obiad. Potem jeszcze po godzinie siedzenia w domu wypuściłam ją na siku i wyszłam na 3h. Po powrocie zastałam kałużę. W perspektywie jest zostawanie ok 8 godzin w domu.[/COLOR] [COLOR=#000000]I jeszcze jedna rzecz, którą muszę obserwowac- zauważyłam dziś po powrocie dzieci z przedszkola. Alma widocznie wybrała mnie na swoją panią, bo chodzi za mną krok w krok, patrzy mi w oczy, łasi się, nadstawia do głaskania...i jest chyba trosze zazdrosna o dzieci - mam wrażenie jakby sie lekko od nich odganiała - odpycha Tymka jak chce usiąść koło mnie, łapie lekko za rękę - nie gryzie, ale kłapnęła ostrzegawczo. Tzn nie ma widocznej agresji, ale tak jakby chciała im dać do zrozumienia, żeby jej dali spokój. Natomiast we mnie jest wpatrzona. No i oczywiście wie, że zle zrobiła sikając, bo profilaktycznie chowa się pod stół i nie wychodzi. Dopiero jak sie do niej uśmiechnę to wypada jak torpeda i łasi się do mnie."[/COLOR]
  11. wieści od Almy. Proszę o rady co do sikania(zrobiła też kupę w pokoju dziecięcym) i jest zazdrosna [COLOR=#000000]"hej[/COLOR] [COLOR=#000000]To dalsze wieści. Ma zakaz wchodzenia na górę i bardzo ładnie się słucha. Jeśli chodzi o spacery to też miałam jej nie spuszczać, ale dostawała lekkiego wścieku na smyczy, a bez chodzi spokojnie i bardzo się słucha - ona bardzo pilnuje, żeby nie stracić mnie z oczu. Reaguje na "do nogi" i "zostaw". [/COLOR] [COLOR=#000000]Martwiące jest sikanie w domu - byłyśmy dzisiaj na 2 godzinnym spacerze - przed zjadła obiad. Potem jeszcze po godzinie siedzenia w domu wypuściłam ją na siku i wyszłam na 3h. Po powrocie zastałam kałużę. W perspektywie jest zostawanie ok 8 godzin w domu.[/COLOR] [COLOR=#000000]I jeszcze jedna rzecz, którą muszę obserwowac- zauważyłam dziś po powrocie dzieci z przedszkola. Alma widocznie wybrała mnie na swoją panią, bo chodzi za mną krok w krok, patrzy mi w oczy, łasi się, nadstawia do głaskania...i jest chyba trosze zazdrosna o dzieci - mam wrażenie jakby sie lekko od nich odganiała - odpycha Tymka jak chce usiąść koło mnie, łapie lekko za rękę - nie gryzie, ale kłapnęła ostrzegawczo. Tzn nie ma widocznej agresji, ale tak jakby chciała im dać do zrozumienia, żeby jej dali spokój. Natomiast we mnie jest wpatrzona. No i oczywiście wie, że zle zrobiła sikając, bo profilaktycznie chowa się pod stół i nie wychodzi. Dopiero jak sie do niej uśmiechnę to wypada jak torpeda i łasi się do mnie."[/COLOR]
  12. [quote name='iwoniam']Fajnie, ze ogłaszacie i MIśkowe i nie-Miśkowe pieski :) a z reszta olkuskie są wspolne ;) [/QUOTE] a które są nie miśkowe?:???:
  13. No to teraz to wygląda tak(aż miło patrzeć ): To może zrobię listę tych które mają świeże ogłoszenia: Ogłoszone przez [B][U]Ziutke[/U][/B]:loveu:: [COLOR=#008000][B][U]Psy[/U][/B][/COLOR] 1.Dżina [SIZE=1][B]wyróżnienie (przez Malgoska, od 01.10) skończyło się[/B][/SIZE] 2.Laba [SIZE=1][B]wyróżnienie (przez Gosiapk, od 01.10) skończyło się[/B] [/SIZE]3.Mazur 4.Dingo [SIZE=1][B]wyróżnienie (przez Gosiapk, od 01.10) skończyło się[/B][/SIZE] 5.Rudzia [SIZE=1][COLOR=#000000][B]wyróżnienie (przez Ziutkę, od 28.09) skończyło się[/B][/COLOR][/SIZE] 6.Gipsy [SIZE=1][B]wyróżnienie (przez Malgoska, od 01.10) skończyło się[/B][/SIZE] 7.Raszko [SIZE=1][B]wyróżnienie (przez Malgoska, od 01.10) skończyło się[/B][/SIZE] 8.Syria 9.Gonia [COLOR=#000000][B]i Tazia [/B][/COLOR][U][SIZE=3][COLOR=#0000cd][B]W NOWYM DOMU[/B][/COLOR][/SIZE][/U] 10.Alma [B][SIZE=1]wyróżnienie (przez Ziutkę, od 28.09)[/SIZE] skończyło się. [COLOR=#008000]W przyszły piątek (12.10 pojedzie do nowego domu)[/COLOR][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/B]11. Amigo[B] [B][COLOR=#0000cd][SIZE=3][U]W NOWYM DOMU [/U][/SIZE][/COLOR][/B][/B][B][SIZE=1]wyróżnienie (przez Gosiapk, od 01.10) skończyło się[/SIZE] [/B]12.Leon[B][SIZE=1]wyróżnienie (przez Ziutke, od 03.10) skończyło się [/SIZE][/B]13. Bryza 14. Madeira [B][SIZE=1]wyróżnienie (przez Gosiapk, od 02.10) skończyło się [/SIZE][/B]15. Gusia [B][SIZE=1]wyróżnienie (przez Gosiapk, od 02.10) skończyło się [/SIZE][/B]16. Monti 17. Ziuta 18. Lala [B][SIZE=1]wyróżnienie (przez barb, od 04.10) skończyło się [/SIZE][/B]19. Bonnie 20. Clyde 21. Chinka [COLOR=#0000ff][U][B]Koty:[/B][/U][/COLOR] 1. Chochlik 2. Biały 3.Kola 4.Bazylia[B] ogłoszone przez [U][B]barb[/B][/U] :loveu:: [/B]22/23.Gałgan i Gapcio [B][SIZE=1]wyróżnienie (przez karolciasz28, od 02.10) skończyło się[/SIZE][/B][B] Ogłoszone przez [U][B]karolciasz28[/B][/U]:loveu:: [/B]25. Oregon i też Gałgan i Gapcio [B][SIZE=1]wyróżnienie (przez karolciasz28, od 02.10) skończyło się[/SIZE][/B]26. Lima[B] Ogłoszone przez [U][B]Justyna Lipicka[/B][/U]:loveu:: [/B]27. Sarbinka Za wszystkie ogłoszenia pięknie DZIĘKUJEMY!:laola: [U][B]Wysłane kolejne do Ziutki:[/B][/U] -- [U][B]Zaproponowane do ogłoszeń dla Karolciasz28:[/B][/U] --
  14. [quote name='Gosiapk']Gdzie? :crazyeye:[/QUOTE] do Krakowa:)
  15. [quote name='karolciasz28']Czy ta suczka jest ogłaszana? [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=666[/URL] Jeśli nie, to chętnie ją ogłoszę, tylko będzie potrzebny trochę dłuższy opis. :)[/QUOTE] Madeira już ogłaszana:)
  16. [quote name='pikola']Dzieki :lol:ale to chyba jakis wiekszy problem.:shake:A tu instrukcja jak podlinkowac baner.Moze komus sie przyda.:lol: Zeby obrazek w sygnaturze był polinkowany wybierz "edytuj sygnatuję" kliknij na obrazek następnie kliknij na taki "globus z takimniby łańcuszkiem" http://img19.imageshack.us/img19/451/beztytuumfp.png i wklej tam link tego co ma być włączone po kliknięciu na obrazek;-) Co z pieskiem?Jak sie czuje? zależy jaką masz przeglądarkę.. ja nie mogłam wkleić bo korzystałam z google chrom...nie miałam opcji samego "kopiuj".. lub jak ktoś pisał wkleił mu sie banerek ale nie kierował na wątek.. bo było np kopiuj grafike albo kopiuj link itd.. a nie dało się całości.. a w przeglądarce explorer po naciśnięciu prawym myszy jest "kopiuj" i wtedy bez problemu wkleja się w syngature podlinkowany banerek
  17. kozy nie są do adopcji te ze schronu ... ale jakbyś chciała to mamy kozy do adopcji.
  18. [LEFT][COLOR=#000000][COLOR=#444444][B][B][B][B] [B][SIZE=5]biały, długi włos:[/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff0000][B][B][B][B][B][SIZE=5]TEJ NIE MA[/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#444444][B][B][B][B][B] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8462/7932972746_90f28fdd88_z.jpg[/IMG] [/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][/COLOR][B] [B] [B][SIZE=5]czarny w typie goldena-tollera:[COLOR=#ff0000]TO SUKA ZNAK CHARATERYST. CZARNE PLAMY NA JĘZYKU[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8457/7932979554_391fecb50e_z.jpg[/IMG] [B][SIZE=5]tricolor:PIES KTÓRY JESZCZE ANI RAZU NIE ZASZCZEKAŁ- IMIĘ ŚMIESZEK[/SIZE] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8032/7932982304_ce87910921_z.jpg[/IMG] I [/B][/B][/B][/B][/LEFT]
  19. [SIZE=4]TE PSY....[/SIZE] [SIZE=4][B]2 pieski:[/B][/SIZE] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jIwj5vzVcnM/UGHrTTDwJxI/AAAAAAAAElc/JPnbCXbdVlw/s512/DSC03343.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yTKwqGPyCy4/UGHraa1FV0I/AAAAAAAAEls/wcAjFt1PHMM/s512/DSC03345.JPG[/IMG] [B][SIZE=4]...TO TE SAME PSY: [/SIZE][/B] [COLOR=#222222][SIZE=4][B]LABKOWATY piesek[/B][/SIZE] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EDE1h0Zptmg/UGHuLkYKSlI/AAAAAAAAErA/By8kD7e7FGg/s640/DSC03392.JPG[/IMG] [SIZE=4][B]i jeszcze raz piesek szorstkowłosy:[/B][/SIZE] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-T0IS5DXlF3s/UGHuOyeLP7I/AAAAAAAAErI/t11om_m-9uE/s640/DSC03393.JPG[/IMG] [/COLOR]
  20. [B][B]TEGO NIE MA [B]czarny - to ten od chorych oczek: [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8181/7952171380_6587bf51ea_z.jpg[/IMG] [B][B][/B][/B][/B][/B][/B]
  21. [quote name='Ziutka']missiaa a jak z Almą ? Pojechała do domku ?[/QUOTE] w piątek ją zawozimy
  22. [quote name='barb']No i ...? :roll:[/QUOTE] [quote name='zerduszko']O Dżinusie, o Dżinusie....[/QUOTE] o Dżinusie nie.. :roll::shake: O Chochlika(kota) było kilka zapytań ale na razie bez rezultatu... a tak to chyba inne pieski się nie podobają :(
  23. [quote name='Till']ale był okres kiedy chciał oddać kozy, coś mi się kojarzy, że mówił tak Twojej mamie, a może pomyliłam z jakimiś innymi hodowlanymi, spytaj jeszcze mamę[/QUOTE] zapytam:):):)
  24. [quote name='Ziutka']Ogłoszenia dla Chinki :) [URL]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/chinka-suczka-w-typie-owczarka-do-adopcji_i167[/URL] [URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/activated/1F4QW/?message_id=1[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Chinka-suczka-w-typie-owczarka-do-adopcji,74378[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Chinka-suczka-w-typie-owczarka-do-adopcji-W0QQAdIdZ420913928[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62422,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.olx.pl/posting_success.php[/URL] [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] [URL]http://ogloszenia.wp.pl/[/URL] [URL]http://naszemiasto.pl/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/dodaj-ogloszenie/[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/index.php?mod=account&panel=adopcje&opt=save[/URL] [URL]http://krakow.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://krakow.kokosy.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.drobne.pl/detail.php?id=46022[/URL] [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=16951[/URL] [URL]http://www.oglosili.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/publikuje-nowe-ogloszenie.htm[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art13667,chinka-suczka-w-typie-owczarka-do-adopcji.html[/URL] [URL]http://sloniu.pl/index.php?view=post&cityid=1&lang=pl&catid=15&subcatid=108&shortcutregion=&[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=3875[/URL] [URL]http://www.tvnwarszawa.pl/ogloszenia,1.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Chinka-suczka-w-typie-owczarka-do-adopcji-id50837.html[/URL] [URL]http://adpedia.pl/malopolskie/krakow/drobne/zwierzeta/ogloszenie/chinka-suczka-w-typie-owczarka-do-adopcji,232045?message=6[/URL] [URL]http://www.adin.pl/panel/[/URL] [URL]http://www.hodowcy.com.pl/adm/5e94ed0ab35d5ef74ba6a714654fb22b&added=1[/URL] [URL="http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?type=standard"]www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?type=standard[/URL] [URL="http://www.neeon.pl/index.php"]www.neeon.pl/index.php[/URL] [URL]http://perfekcyjnezoo.pl/advert/show/511/Chinka-suczka-w-typie-owczarka-do-adopcji[/URL][/QUOTE] [quote name='karolciasz28']Lima :) : [B]przygarnij zwierzaka, adopcja psa, adopcje psów, morusek, gumtree, tablica, olx, cafeanimal, neeon, tarnowiak, psie adopcje, kokosy, pesty, animalia, ćwirek, krakusik, do - adopcji [/B][/QUOTE] dziękuję:loveu:
×
×
  • Create New...