-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
Wiem! Dzięki !!!!:loveu::loveu::loveu:
-
staruszek Kosteczek już w DOMU! u pani Eli w Łodzi :)
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
W Ciotkach siła!!!!!:loveu::loveu::loveu::diabloti: -
POrzucony koło Poznania Foksik - już w domu. Pozostał dług hotelowy.
Talcott replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Supergoga - już oczyściłam skrzynkę:oops::roll: -
staruszek Kosteczek już w DOMU! u pani Eli w Łodzi :)
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu:KarOla Kasia martwiła sie tylko czy ta wizyta nie za daleko do niej. Także i Ciebie będziemy prosić jakby co -
staruszek Kosteczek już w DOMU! u pani Eli w Łodzi :)
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
No przecia piszę ( do Ciebie na PW) tez że wizyta już zaklepana!!!! -
staruszek Kosteczek już w DOMU! u pani Eli w Łodzi :)
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
A wizytę zrobi Ciotka z Łodzi ! Na paliwko sie dołożę. Mru dostałaś nr tel Kasi? Ona już wie i się zgodziła - to Cioteczka z Fundacji Niechciane i Zapomniane! -
[quote name='Ola la']Agata,Sonia!super!dzieki ci wielkie!Czarus uratowany!!!!!!!!!Juppppppppi Tolu poszukuje kogos do wizyty przedaopcyjnej w Warszawie dla Misi lub Gacka. zeby mozna bylo polaczyc transport z transportem Alfa np na przyszly tydzien[/QUOTE] A do wizyty w Łodzi dla Kostusia dostałaś telefon?
-
[quote name='Agata,Sonia']Hania nie mogła Go złapac,ale druga dziewczyna,chyba Magda dała radę... Fotki wstawię pózniej,teraz musze cos zrobic,ok?[/QUOTE] Cioteczko!!!!!:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::klacz::klacz::klacz::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Jesteś kochana!!!!
-
Ciotki czy ktos ma nr tel do Mru??? sprawa pilna - dom dla Kostusia się kroi! Ola la szuka!!!!:loveu:
-
Melduję się! Jeja jaka bida!:-(
-
[quote name='__Lara'][SIZE=1][B]POMOCY!!![/B] Sunia mieszkała w melinie, potrzebuje teraz na cito dt, nie może zostać w klinice, do jutra musimy ją stamtąd zabrać, tylko gdzie? :( Jest zestresowana, a jej choroba nie pozwala na przetrzymywanie jej z innymi psami - to dla niej za duży stres. Help cioteczki!!! [URL="http://www.dogomania.pl/174733-NieduA-a-sunia-tymczas-na-gwaA-t-potrzebny"]http://www.dogomania.pl/threads/174733-NieduA-a-sunia-tymczas-na-gwaA-t-potrzebny[/URL][/SIZE][/QUOTE] Laruniu link nie działa!
-
[quote name='mru']witajcie, potrzebuję Waszej pomocy :roll: chodzi o tymczas domowy szukam takiego dla tego starego malucha: [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/176931-Kosteczek-malutki-starszy-pan-w-rozpadajacej-siAE-budzie"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Kostek/02012010422-1.jpg[/IMG][/URL] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/176931-Kosteczek-malutki-starszy-pan-w-rozpadajacej-siAE-budzie"]Kosteczek - malutki starszy pan w rozpadajacej się budzie...[/URL][/B] [LEFT]on mieszka w nienajlepszych warunkach... :roll: jest taki kochany i zagubiony czy macie jakieś informacje na temat domów tymczasowych dla takiego psiaka? zapraszam też na wątek Kostka :):oops: [/LEFT] [/CENTER][/QUOTE] Pomóżvi Cioteczki!!!
-
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Talcott replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Chętnie dołożę 20 zł - w tym miesiącu już więcej nie mogę:oops: Poproszę konto na pw! -
staruszek Kosteczek już w DOMU! u pani Eli w Łodzi :)
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
Proszę!!!![URL]http://www.dogomania.pl/threads/148901-Czarek-gryziony-przez-inn*****-Prawie-przekroczyA-bramy-TM-Potrzebne-Deklaracje[/URL] I ponawiajmy prośbę o deklaracje i ewent. rzeczy na bazarek, co Ty na to???:loveu: -
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
Talcott replied to Temida's topic in Już w nowym domu
No muszą po prostu!!!!:loveu: -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Talcott replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
:Rose::Rose::Rose:Laruniu! Skarbie TY nasz!!!!! -
staruszek Kosteczek już w DOMU! u pani Eli w Łodzi :)
Talcott replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny na wątku Czarusia robiły rozpoznanie! -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Talcott replied to Neris's topic in Już w nowym domu
:mdleje::mdleje::mdleje:No co tu komentować:-(