Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Wiem! Dzięki !!!!:loveu::loveu::loveu:
  2. W Ciotkach siła!!!!!:loveu::loveu::loveu::diabloti:
  3. Supergoga - już oczyściłam skrzynkę:oops::roll:
  4. :loveu::loveu::loveu:KarOla Kasia martwiła sie tylko czy ta wizyta nie za daleko do niej. Także i Ciebie będziemy prosić jakby co
  5. No przecia piszę ( do Ciebie na PW) tez że wizyta już zaklepana!!!!
  6. A wizytę zrobi Ciotka z Łodzi ! Na paliwko sie dołożę. Mru dostałaś nr tel Kasi? Ona już wie i się zgodziła - to Cioteczka z Fundacji Niechciane i Zapomniane!
  7. [quote name='Ola la']Agata,Sonia!super!dzieki ci wielkie!Czarus uratowany!!!!!!!!!Juppppppppi Tolu poszukuje kogos do wizyty przedaopcyjnej w Warszawie dla Misi lub Gacka. zeby mozna bylo polaczyc transport z transportem Alfa np na przyszly tydzien[/QUOTE] A do wizyty w Łodzi dla Kostusia dostałaś telefon?
  8. [quote name='Agata,Sonia']Hania nie mogła Go złapac,ale druga dziewczyna,chyba Magda dała radę... Fotki wstawię pózniej,teraz musze cos zrobic,ok?[/QUOTE] Cioteczko!!!!!:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::klacz::klacz::klacz::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Jesteś kochana!!!!
  9. Ola la podaj mi na PW numer do siebie to Mru zadzwoni do Ciebie!!!!!
  10. [quote name='Ola la']Talcott cioteczko mas znumer do Mru.Pilne.w sprawie Kostka[/QUOTE] mAM JUŻ NUMER DO mRU TYLKO WYSŁAC NIE MOGE BO MASZ SKRZYNKĘ ZAPCHANĄ!!!!!:mad:
  11. [quote name='Ola la']Talcott cioteczko mas znumer do Mru.Pilne.w sprawie Kostka[/QUOTE] Nie mam ale pilnie szukam!
  12. Ciotki czy ktos ma nr tel do Mru??? sprawa pilna - dom dla Kostusia się kroi! Ola la szuka!!!!:loveu:
  13. Melduję się! Jeja jaka bida!:-(
  14. [quote name='__Lara'][SIZE=1][B]POMOCY!!![/B] Sunia mieszkała w melinie, potrzebuje teraz na cito dt, nie może zostać w klinice, do jutra musimy ją stamtąd zabrać, tylko gdzie? :( Jest zestresowana, a jej choroba nie pozwala na przetrzymywanie jej z innymi psami - to dla niej za duży stres. Help cioteczki!!! [URL="http://www.dogomania.pl/174733-NieduA-a-sunia-tymczas-na-gwaA-t-potrzebny"]http://www.dogomania.pl/threads/174733-NieduA-a-sunia-tymczas-na-gwaA-t-potrzebny[/URL][/SIZE][/QUOTE] Laruniu link nie działa!
  15. [quote name='mru']witajcie, potrzebuję Waszej pomocy :roll: chodzi o tymczas domowy szukam takiego dla tego starego malucha: [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/176931-Kosteczek-malutki-starszy-pan-w-rozpadajacej-siAE-budzie"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Kostek/02012010422-1.jpg[/IMG][/URL] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/176931-Kosteczek-malutki-starszy-pan-w-rozpadajacej-siAE-budzie"]Kosteczek - malutki starszy pan w rozpadajacej się budzie...[/URL][/B] [LEFT]on mieszka w nienajlepszych warunkach... :roll: jest taki kochany i zagubiony czy macie jakieś informacje na temat domów tymczasowych dla takiego psiaka? zapraszam też na wątek Kostka :):oops: [/LEFT] [/CENTER][/QUOTE] Pomóżvi Cioteczki!!!
  16. Ola la pomóż Cioteczce Mru - szuka hoteliku domowego dla Kostusia!! Plizzzzzzz
  17. Chętnie dołożę 20 zł - w tym miesiącu już więcej nie mogę:oops: Poproszę konto na pw!
  18. Watek mikropsów: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie[/URL] Czekamy na wieści o Czarusiu!:loveu:
  19. Proszę!!!![URL]http://www.dogomania.pl/threads/148901-Czarek-gryziony-przez-inn*****-Prawie-przekroczyA-bramy-TM-Potrzebne-Deklaracje[/URL] I ponawiajmy prośbę o deklaracje i ewent. rzeczy na bazarek, co Ty na to???:loveu:
  20. :Rose::Rose::Rose:Laruniu! Skarbie TY nasz!!!!!
  21. Dziewczyny na wątku Czarusia robiły rozpoznanie!
  22. :mdleje::mdleje::mdleje:No co tu komentować:-(
×
×
  • Create New...