Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. W salonie kom. powinni wiedzieć!Albo może się uda pożyczyć od kogoś jeśli nie ma takiej opcji!
  2. I ja poNim płaczę był taki piękny - ujął mnie za serce:-(:-(:-(:-(
  3. [quote name='Agata,Sonia']Wlasnie wrocilismy z spacerku.Ładnie chodzi na smyczy. Ma kilka strupków na uszach,ale nie jest tak zle.Natomiast ma chore uszy,prawe bardziej.Musze z nim podjechac do weta. Aha i jest szczepiony tylko na wściekliznę... Toluś- te pieniążki,które chciałaś przeznaczyc na wyciągnięcie Czarka,przeznacz na Kulfona ok?Te 30 zł za wyciągnięcie ze schronu ma chłopak ode mnie,weta tez zapłacę;)[/QUOTE] Miód na serce!!!! Uszy - auć -napisz co u weta! Dobrze że nie ma świeżych ran!
  4. [quote name='__Lara']Acha, cioteczki, to tak gładko nie pójdzie. Jeśli policja przejmie psy to muszą one trafić pod skrzydła jakiejś organizacji. Musi być proces, w czasie którego sąd dojdzie czyje są psy, czy właściciel ma je stracić. Dlatego policja napewno nie wyda ich osobie prywatnej. Więc jeśli robimy "obławę" to z jakąś organizacją.[/QUOTE] Osobie prywatnej nie! Musi to być fundacja,org. społ czy cuś. Jest także opcja żeby "dla spokoju" dziada:angryy: przy perswazji policji odkupić Pannę Jamniczkę i szczeniory! - wersja soft ale zarazem -najszybsza - jka sobie "kmiotek" przekalkuluje że " sund to drogo" a granatów w świątecznym ubraniu - BRAK:diabloti:
  5. :megagrin::megagrin:[quote name='Kostek']:D kaskadaffik wraca z akcji -gdzie bylas? -na zakupach... -co kupilas? -a nic tylko 5 parowek :D:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:Dooooobre!
  6. która ( szyneczkę) i tak psi zjadają ze mną do spółki - no przecież" takie głodne":evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  7. Nie, no koniecznie chcecie zobaczyć rodziców! Powinno wystarczyć
  8. Mówi o tym Ustawa o ochronie zwierząt - z dn21 sierpnia 1997 z późn. zm. art. 9 tej Ustawy dot. warunków niezbędnych dla zwierząt domowych. W necie na stronie Sejm RP jest dostępny tekst ustawy:cool3:
  9. I ja sie nie zawiodłam na łódzkich Cioteczkach!!!:loveu::loveu::loveu:
  10. Mnie ubranko - zazwyczaj czarne- dyżurne - choć szafa pęka - wystarcza - a psiaki mają potrzeby!:diabloti:
  11. Nie dziwię się Pani! To czekamy na Kasię! Gdyby nie mogła to na pewno inna łódzka Cioteczka pomoże:loveu:
  12. no jasne że grzeczniutko! widły w plecach - auć! Zobaczymy jak tam !
  13. Odbieram Ottiego w poniedziałek -już cała wyprawkę kupiłam!:cool3::diabloti:
  14. Cudnie się to czyta Kochana!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. No to ja na dobry początek 30 zł na paliwko!
  16. No moooowa!!! Na takie!:loveu::loveu::loveu:
  17. No o jednej to nie ma mowy! to co Ciotki zrzuta na paliwo!!!!! Pisz Ciotko Kostek na Jamniczy watek o "dorzutę"na paliwko!
  18. Najpierw - picu wizja - potem" wjazd" też tak myślę!
  19. Nie musi być TOZ - każdy policaj musi asystować po zawiadomieniu!
  20. Dzięki Kochana że Jesteś! Może ktoś do Was by pojechał - z obstawą np. Straży Dla Zwierząt-picu picu chcemy kupić - i odebrać po prostu! Na paliwko sie dorzucimy rzecz jasna!
  21. zawlokłam jeszcze link do mieleckich Cioteczek na Ich bazarek!
  22. Ty sobie nie wyobrażasz jaką mają silna wolę! Jamnicza magia działa po prostu!:cool3: Ktos kiedyś zapytał czy jamniki umieja aportować - odpisałam, że umieją sprawić, by człowiek zaaportował to, czego Jamnik chce! Hi Hi:evil_lol::diabloti:
  23. Polecam się - bo jak wiesz Jamolowe Panienki -sercu memu bliskie!:loveu:
×
×
  • Create New...