Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. A nie w klatce, dla kota, za kratami:-(
  2. Hopsa Gajuniu!!!
  3. Oj Rudziczku niech Cię ktoś pokocha! - Choćbyś musiał na kanapie brazylijskie seriale oglądać:diabloti:
  4. Cudna Panienka! I ja zapisuję!:loveu:
  5. Czasem działa wzruszający tekst ! Przeczytałam już 1,5 roku temu tekst o zagubionym psiaku w depresji - i nawet nie mając zdjęcia - to było chyba z adopcje.org po 3 dniach był u mnie! Hi Hi Hi depresant to On nie jest!
  6. Co by nie było ale pomocy potrzebuje pilnie!:-(
  7. Super! Pomyśl jeszcze o bezpłatnych papierowych gazetach krakowskich wiele osób netu nie ma.
  8. Przedtem jeszcze prócz USG trzeba RTG - żeby wykluczyć ewent. przerzuty - tfu!
  9. Oj to cudnie!!!!! Cioteczko, a może jeszcze do bezpłatnych gazetek lokalnych -takie najczęściej czytają starsi ludzie?
  10. Ja tez kocham stare psy - nie mogę jednak zgodzi się, że nie kosztują dużo- jedne być może nie - mnie akurat leczenie moich staruszków - szczególnie Maxa i Mai i Pata kosztowało sporo oj! Ale i tak nie żałuję - spędzaliśmy wspaniały czas.
  11. To obmierz Gaję - dł. wzdłuż grzbietu, obw. klatki ! OK? I zrób jej foty!
×
×
  • Create New...