[quote name='Yorija']Jako że idzie chińska "zaraza" sportowa - podjęto uchwałę aby wszystko co da się pod tą modłe przerabiać. Zaczynamy od imion pospolitych, siermięznych.
[CENTER]Wielki Mandaryn mianuje tego oto aspiranta do własnego domu mianem
[SIZE=6][COLOR=blue][B]Noh Al[/B][/COLOR][/SIZE]
co by imie to znaczące - "Wileki nos wyżli domu Twego radością"
jak najszybciej ów czubek nosa a następnie resztę szanownego jestestwa wściubił za próg jakiś.[/CENTER]
[/quote]
Oj tak!!!! :loveu::loveu: