Bo ludzie nie umieją patrzeć!!! Mój Mąż świata nie widzi poza swoją Bulcią - maciupeńkim kundelkiem ze śmiesznie zakręconym ogonkiem!!! Zabiera ja nawet do pracy. Ja mam równiez mixika Teo który jest cudownie mądrym psem, nawet Jamole go polubiły. Patrzeć ludziska, patrzeć nie tylko na rodowód!!!!!:mad: