Helga ! Mój Jamol ( za TM ) około 17 letni i ciężko chory na serce też musiał przejść taki zabieg - zęby zostały oczyszczone pod narkozą wziewną - łatwiejsza dla organizmu słabego - jak Promyś. Max przeżył zabieg żył jeszcze rok mimo serca i Zesp. Cushinga.
Może zapytaj czy jest taka możliwość - tj narkozy wziewnej?