Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. [quote name='Wet-siostra']Melduję posłusznie:Lusia(Parówka) jest już bezpieczna!!!:loveu:[/quote] Gadaj Ciotko wzystko- jak na spowiedzi!!!!!
  2. A co z tą opieką po sterylce??? wiadomo coś????
  3. Bo ludzie nie umieją patrzeć!!! Mój Mąż świata nie widzi poza swoją Bulcią - maciupeńkim kundelkiem ze śmiesznie zakręconym ogonkiem!!! Zabiera ja nawet do pracy. Ja mam równiez mixika Teo który jest cudownie mądrym psem, nawet Jamole go polubiły. Patrzeć ludziska, patrzeć nie tylko na rodowód!!!!!:mad:
  4. No spójrzcie jaki piękny!!!!
  5. Sunia będzie miała ogród ,psiego przyjaznego kolegę Husky - Miszkę i kocich kumpli. Pan na Nią czeka i martwi się by nic Jej sie nie stało!!!!Pomoc potrzebna!!!
  6. Alfik jak tu pusto!!!!:-(:-(:-(
  7. I ja !! Taki cudny pies!!!
  8. Nie zdążyliśmy:-(:-(:-( Żegnaj Piesku:-(:-(:-(
  9. Tytuł zmieńcie!!!! Ds!! Ds!! :mad::mad::mad:
  10. [quote name='Neczka']Tall ! Jaka Belluniu ? :mad: :evil_lol: Upsss Max z Bellunią pójdzie - Ciotka ma tyle Piesow do spacerowania!!!:evil_lol:
  11. Orzesiu Cudo co ty tam robisz???
  12. Nie wykańczaj się bo co te psy zrobią!!!A kiedy on ma jechać?
  13. Orzesiu! Cudo - tak czekamy!!
  14. W Warszawie widuję ok. 20 - nazywamy to z Mężem " porą kanap" starsze Panie wyprowadzające swoje pieski. Reeeety toż szersze one niż wyższe - biedna Tulcia też tak pewnie " wpadła"
  15. Dzięki Cioteczce:loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Irysku !! A konto Serdeńko?? Mialaś wyslać i co???
×
×
  • Create New...