Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. No jasne!!! Nikt nie lubi konkurencji:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='*Gajowa*']Cygulek dziś wieczorem dorwał jeża... Tańczył wokół niego, obszczekiwał i próbował go złapać zębami. Nijak nie mogłam go odwołać taki zajadły ten nasz czarnulek. Musiałam przypiąc go na smycz i zamknąć aby jeż mógł spokojnie się oddalić ...[/quote] A jak poza tym Maleńtas???Opowiedz....:crazyeye:
  3. jakiś kotogryźny dzień Hi Hi mój mnie up... w rękę bo nie chciałam go wypuścić bo padało:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. No Wiesz.... Sam upolował w końcu - takie dziwadło:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Kopereczku kochany toż plujesz tak, że mamba czarna to pikuś przy Tobie!!:shake:
  6. [quote name='ulvhedinn']Uuuuuu... Koper szaleje i gryzie :cool3: Koperek, bo Ci wpiszą "agresywny" i co? :evil_lol:[/quote] I może obuw ze szpicami zabiorą...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='iskierkaaaa']Piesek przebywa w Łodzi na marmurowej. Przeuroczy,bardzo spokojny i cierpliwy psiak.Od razu wpadł pod nożyczki wolontariuszki, bo cały był w dredach i kołtunach.Zrobił dobre wrażenie :) Psiak przebywa w budzie obok hoteliku.Jego imię - Skrzek[IMG]http://amplituda_lodz.w.interia.pl/piesek.JPG[/IMG][/quote] A to takie cudo przecież!!!!!
  8. Jeja Ciotka Neczka - jakieś zawirowanie hormonalne czy cuś??:evil_lol: Odpuść i niech lepiej Wet Siostra coś o Lusielcu opowie!!!!:lol::lol::lol:
  9. Otóz to otóż to!!!! Kochana Ciotka Wet Siostra!! I Lusia wygrała los na loterii - ciepła i miłości jej nie zabraknie!!!!!:Rose::Rose::Rose::Rose:
  10. Stosuje na pewno tylko się z nami droczy!!!:evil_lol:
  11. [quote name='Koperek'][SIZE=4]Aga wsadź [COLOR=red][B]MAPETA[/B][/COLOR] do pierwszego postu![/SIZE] Bo zamorduję!:mad::mad::mad:[/quote] Ło Matko - wściekły Koper -co się dzieje, no co się dzieje:cool3::cool3::cool3:
  12. Jeja " rozszalały Koper" jak ja bym chciała to zobaczyć Hi Hi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Neczka']Pojedynczo może nie zaszkodzi, ale jeśli będzie tak dalej, to już nie byłabym taka pewna... btw. sorry, ale jestem uczulona na karmienie psów tym, co się je samemu, zwłaszcza, jeśli pies to "wysępi" :nonono2:[/quote] Marudzisz Neczuniu!! Wet Siostra wszystko to wie expedite!!!:lol:
  14. [quote name='Koperek']Żeby pies był nie wiem, jak wychuchany, wypieszczony i wycackany i z jak najlepszego domu to po pewnym czasie akceptuje warunki w jakich przyszło mu żyć. I gryzienie, capanie, chwytanie, jak zwał tak zwał, eliminuje się w zachowaniu. Jeżeli [B][SIZE=3][COLOR=red]PON [/COLOR][/SIZE][/B]do tej pory jest niedopstępny i nieprzewidywalny w swoim jestestwie to dobrego materiału do adopcji z niego nie zrobicie! Już nie raz widzialam, że byli kamikadze biorący psa gryzącego, który do nich akurat się milił i był bardzo grzeczny na początku i twierdzili, że sobie z nim poradzą. Gówno prawda- pies wracał wcześniej, czy później. [I]..to jest moje zdanie- można się nie zgodzić i ładować komuś psa do domu. Ja na siebie jego dokumentów nie wypiszę.:shake:[/I] Poza tym nie jest napisane, że [B][I]wymaga doświadczonego opiekuna[/I][/B] (a taką etykietkę dostają psy gryzące, ale dające się opanować w konkretny sposób), tylko że [B][I]agresor[/I][/B], a to wielka różnica![/quote] Oj Koper Koper - coś się tak Zbiesiła???:diabloti: Przecież to mały gnojek, szkoda że nie widziałaś mojej ręki jak mi Bulcia ziąbki zatopiła na dzien dobry - teraz tylko obcych nie lubi. To nie pitt bull !!!
  15. [quote name='GoskaGoska']jAKI JEST NR JEGO OBRAZY 135 CZY 155? JEJU JEJU KTO MU POMOZE[/quote] Po kroju cyfry -raczej 135 !!! 155 na pewno nie!!!
  16. [quote name='Folen']Przypomnijcie mi czy Orzeszek był kastrowany? Czy ewentualnie można go wykastrować? I czy lubi się z innymi psami? Bo zgłosił się domek chętny po Liska, podobnego bardzo do Punia, ale jeśli Lisek nie będzie mógł jechać, to może Punio?[/quote] Cioteczko!!!:modla::modla::modla::modla::modla:Liska Liska!!!!!!
  17. Śliczny Facecik!!!
  18. To przecież jasne że zachowania "schronowe" to zupełne ekstremum - nieadekwatne zupełnie!!!:placz::placz::placz::placz:
  19. [quote name='GoskaGoska'][B][SIZE=5][COLOR=red]czerwony ALARM !!!! TEN PIES MA W KARCIE WYROK:[/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/240/57708a69c345f0db.jpg[/IMG][/URL] tu jeg wátek:http: //www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114181&page=2[/quote] Matko !!Dlaczego????
  20. Q .... Dziurawa buda??????:mad::mad::mad::mad:
×
×
  • Create New...