Jak mi przykro! ja mogę dopiero na pocz. lutego. Już się " wypsiłam" chyba że weci poczekają???
Obawiam się,że zęby mogły spowodować ostre zapalenie wsierdzia. to jest częste u starszych zaniedbanych psów.
No co TY!!!!:mad::mad::mad:
Ja już tu całą wyprawkę przez internet kupiłam i czekam cala kiedy to ............:angryy: choróbsko się ode mnie od.............:angryy: