Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. na pewno znajdziemy coś! Jak nie DS to DT choćby płatny!!!
  2. [B]Nie odpada!!! Dla niego wszystko będzie lepsze niż zimno w schronie!!! Powolutku wejdzie![/B]
  3. Po schodach to i tak nie powinien!:-( Rtg powinien robić specjalista. Weci sami przecież o tym wiedzą.
  4. Wiem. Tylko sama wiesz jak z kasą. Od początku roku taki wysyp bid - i to cito wszędzie!:shake:
  5. Tylko? to sporo.
  6. to nie są tylko zewn. szwy ale i te wewn. u starszych psów powłoki są zwiotczałe gorzej się goi - no tragedia by była!!! I niech nie chodzi po schodach!!!! Mamuńciu zimno mi się zrobiło:mad:
  7. [B]Mru!!! niech Kori nie wskakuje i nie zeskakuje!!!! Jak się szwy rozejdą będzie tragedia!!!!![/B]
  8. A zgodzisz się zaczekać na kasę??
  9. Najpierw i tak USG. Eeeech.........:-(
  10. Ile chce schronisko??
  11. Sterylka to już nie na cito przecież - najwyżej już w hoteliku USG - żeby wykluczyć ciążę.
  12. A ile trzeba na - co to jest - hotelik? DT ?
  13. Kibicuję gorąco!
  14. Jest tak piękna, że na pewno znajdzie!
  15. Panience potrzeba ciepła i spokoju:evil_lol:
  16. A nie zmarzłaby z tym goławym kuperkiem?:evil_lol:
  17. Może czyjś litościwy chłopak albo mężuś??????
  18. Jakby co to można też rozważyć opcję przejazdu pociągiem - może ktoś by się zgodził odwieźć Go ?
  19. Wszystko to prawda, ale w przypadku starszych psów ostrożność jest wskazana.
×
×
  • Create New...