Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Już prosiłyśmy Basie żeby dała spokój. Tolu Ty pomyśl o kimś - Bulemu dom oferuje Haja!
  2. Napisz do Basi Z - może Ona zechce pomóc!!!!!!
  3. Cuuuuudne sa Cioteczko!!!!!! Gaja będzie chlubną perełką w Twojej koronie!!!!!:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  4. Buba też wolalaby doopkę grzać na kanapie:-(
  5. Dobra!!!! Wedle woli !!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Gaja jest wielkości kota! I bardzo mi Jej los na sercu leżał - jest taka drobniutka i kochana!!
  7. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:Jak w niebie!!!!! Kochana Ciocia!!!! Veguniuuuuuuu!!!! przybywaj!!!!!
  8. Dzieki KOchana! Wyślę w pon. kasę - to jest 14 zł tak??
  9. No śliczność po prostu!!! Ciotko Bjutkooooo gdzie TY???????
  10. Z radością Cioteczko - ale po pierwszym Lutego - teraz już:shake: Może być?????
  11. A może być terriereczka? Śliczna szorstka? Nigra???
  12. Cudnie się to czyta!!!! Dziękujemy!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  13. Spójrz na post Hai! Oferuje DT Buliemu!!!
  14. No nie powinien - ale kto mógłby poprosić o niego?????
  15. Wiem to, i tego się również obawiam... Małego mógłby wyprosić może ktoś stamtąd:-(
  16. Ale o co chodzi???
  17. Danusiu! a co z tym młodym zmarzniętym Jamolkiem jest jakaś szansa wyciągnięcia go ze schronu w te mrozy:-(???
×
×
  • Create New...