Karmę możesz przekazać choćby z tego co Ci przekazałam. Wróciłam wczoraj w nocy do domu ze szpitala bo to była alergia na lek, niestety nie potrafię powiedzieć kiedy wyzdrowieję. Choruję już dość długo także niech Go ogłasza nie chcę nieprzyjemnych sytuacji i połajanek. przykro mi, ja też chciałabym już być zdrowa.:-(