Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Śliczności!!!!:loveu::loveu::loveu:
  2. Bo ten Ktoś jeszcze Go nie zobaczył:loveu:
  3. No kretynizm. Zupełny!! Żeby się tylko Tola zjawiła na wątku
  4. No i teraz mamy zdjęcia do super Allegro!!!!:loveu:
  5. Niegłupia myśl!!!!:lol: Jej że ja tak daleko:placz:
  6. Teoniu teraz będzie tylko lepiej!!!!!
  7. Dropsik:-( Jedyna szansa to prośba - może Toli - żeby go dal choć na te parę dni! Inaczej będzie jeszcze gorzej.
  8. [quote name='Temida']Teoś leżał skulony w taki maleńki kłębuszek. Wiecie jak on się we mnie wtulił. Tego nie da się opisać słowami to trzeba poczuć sercem.[/QUOTE] Jak dobrze że są jeszcze tacy Ludzie jak TY !!!!:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  9. dyskretna:diabloti::diabloti::diabloti:
  10. Jadę zaraz do szpitala - czuję się fatalnie i nie wiadomo czy mnie tam nie zostawią. Zaczynam tracić wiarę że poczuję się lepiej szybko a nie chcę zwodzić Pani Eli bo nie wiem kiedy wyzdrowieję:-(:-(:-(
  11. pewnie że w DT! Ale zrobić to trzeba ale później! Teraz - zabierać go z tego zimna to najważniejsze.
  12. A może zaspany?:lol:
  13. Najważniejsze: Czy Pani Krysia jest w stanie dowieźć sunię do Szczecina??
  14. Kiedy mu się kończy kwarantanna?
  15. A kiedy będą?
  16. Jak do Allegro to troszkę mało chyba i dobrze byłoby " stojące" może?
  17. nie w tym znaczeniu przecież! szkoda że nie taki dom - to chyba oczywiste.
  18. Koszmar!!! A może Straż dla Zwierząt - przecież nie mogą zostać same a już piątek:-(:-(:-(
  19. Mania ma przecież także dokumentację schroniskową - po co książeczki?
  20. Ależ transporciki międzynarodowe tyż organizujemy!!!!:cool3::diabloti:
  21. [B]A skakania na kanapę i zeskakiwania?[/B]:mad: Trzeba także oglądać szew pod ubrankiem chirurgicznym- czy się nie rozłazi - i chronić przed lizaniem szwu przez Korinę.
×
×
  • Create New...