[quote name='Temida']Teoś leżał skulony w taki maleńki kłębuszek. Wiecie jak on się we mnie wtulił. Tego nie da się opisać słowami to trzeba poczuć sercem.[/QUOTE]
Jak dobrze że są jeszcze tacy Ludzie jak TY !!!!:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: