O mamuniu! Deklaruję od lutego 50 złotych deklaracji stałej na Niunię! Dziewczyny Spytajmy Temidę o hotelik - ogrzewane pomieszczenia - i tańszy dla Niuni!!!
[quote name='E-S']Rustamka - jesteś kochana, że weźmiesz szczeniasia !!! Jeśli byś potrzebowała karmy dla niego to zamówię przez allegro i Ci wyślę, nie martw się :) I pewnie nie ja jedna będę pomagać :)
Ewa[/QUOTE]
Z pewnoscią:cool3::lol: