Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Ukłony i serdeczne życzenia dla Was!!!!!:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::calus::calus::calus::calus::tort::drink1:
  2. No też się zastanawiam:cool3:
  3. typowa zgryźliwa " stara panna":cool3:
  4. Kopciuszek po prostu!!:evil_lol:
  5. Cuuudna diablica!!!:p Kikou Jesteś Wielka!:Rose::Rose::Rose::Rose:
  6. :Rose:Dzięki Tanitko!!!! jej na taczkach!!? Ale surrealizm :roll:
  7. On może nie przetrzymać nocy:-(
  8. Napisałam do Teresy Borcz z prośbą o pomoc w znalezieniu płatnego DT:-(
  9. [quote name='jola od jadzi']Temu psu trzeba pomóc i trzeba to zrobić natychmiast bo jutro czy pojutrze nie będzie komu pomagać... My zobowiązujemy się do przeprowadzenia diagnostyki psa i do leczenia ale wziąć go później nie możemy, nie ma takiej możliwości. Tak jak napisała majqa, on musi trafić do domu, do jakiegoś ciepłego miejsca, buda na tym zimnie zniweczy to, co ewentualnie wyleczymy.Czy znajdzie sie ktoś, kto da mu ciepły kąt?[/QUOTE] W ciągu kilku dni znajdziemy DT - ale wiem, że zabrać trzeba go już:-(
  10. Laruniu!!!!!!!! Wspaniałe!!!!!! Fantastyczne!!! Dzięki!!!!!!!!!!!!
  11. :Rose::Rose::Rose:Dzięki Kochana że Jesteś!!!!!! Zaczniemy zbierać kasę na dobry domowy DT!
  12. Aha Binguś!! Na nową drogę!
  13. Oj raczej niemożliwe! Choruję - mogę poprosić Męża i On wyśle paczkę z rzeczami na wskazany adres!
  14. Na razie to nieistotne - bo stracił dom.
  15. Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!:loveu:
  16. Nie, no chyba raczej harce chomicze - mam nadzieję - mojemu tez się czasem szaleństwo w nocy włączało.
  17. Jej szkoda mi go bardzo! To taki piękny pies:-(
  18. Iiiiiii tam . A Barnaba dostanie to co obiecałam wcześniej.
  19. Dzięki Kochana!!! A co się stało chomikowi???? wiadomości w TV obejrzał???
  20. Za widok jak pożerasz z miseczki - NA SUCHO - psiowe chrupki - gotowa byłabym ponieść koszta:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Emigrantka']Bela - ja juz kiedys pisalam na Dogo ze jak ktos mi podrzuci pod nos jakies "nowe" On-kowate to MNIE bedzie zywil przez miesiac a ja duzo jem ;) A co preferujesz Royal Canin, Hillsa??
×
×
  • Create New...