Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Na górę Kapseleczku!!!
  2. No żeby mi to było przedostatni raz:mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Życie jest wredne dogo - łeeeee :mad:
  4. Ciągle powtarzam że chyba " zwijają" egzemplarze z wystaw i kokietują schroniskiem:loveu::loveu::loveu:
  5. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:Aha!!!!!
  6. wcale nieprawda - mam same stare i baaardzo chore i jest sporo osób które biorą takie psy - nie siać mi tu defetyzmu bo.....:mad:
  7. [quote name='BeataJ']Rzeszowa czy Chorzowa? O ta chodzi??? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/chorzow-rottweilery-doberman-wyzel-szpic-jamniki-bernardynka-inne-pomozcie-122668/#post11054099[/URL] Jesli tak to dzis moglysmy ja wyciagnac ale schron jej nie dal, bo niby zarezerwowana jest.... Skrzynka juz OK[/quote] Przepraszam Kochana Chorzowa!!!! Sunia CHYBA UMIERA :placz::placz::placz:
  8. No nie biegiem tylko rozważnym truchtem - nie każdy domek wart:cool3:
  9. Przez skromność " dziewiczą" nawet nie przytoczę -łeeee :angryy: No niech Ciotka Gagata usiądzie w kącie i przemyśli swoje brzydkie pomysły :evil_lol:
  10. Oj no nie wiem :placz: Ale będę i już:placz:
  11. Ciagle się dziwię jak " zastrzelony pies" świetnie wygląda:cool3::cool3::cool3:
  12. W imieniu Maxa - Pana Jamnika Aprila - składam Ciotkom dzięki i wyrazy uszanowania do życzeń dołączam i skromne moje własne DZIĘKI!!!!:calus::laugh2_2::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  13. Psi!!!! jak wiesz tak gadasz -:cool3: Jamniki kochają jak chcą:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu:
  14. To postaraj sie plizzz o info - takie uczciwe o tych dwóch terrierach rosyjskich - może będę mieć dla jednego dom! Proszę o info o Jamolu - jeśli nie dominant - ja może bym go wzięła. Ale nie może być agresor bo moje są stareńkie i chore - jeden na serce !! A i ja tez nie okaz zdrowia!:evil_lol:
  15. [quote name='Natussiaa']Fundacja już się nią zainteresowała;)[/quote] Super!!! tez tam żebrałam:cool3:
  16. Jak to " sobie" szukasz domu????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. No to opowiedz mi o nim - znam kogos kto utracil teriera rosyjskiego i strasznie płacze. A jamol mówisz łagodny - hmmm
×
×
  • Create New...