[quote name='BeataJ']Rzeszowa czy Chorzowa?
O ta chodzi???
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/chorzow-rottweilery-doberman-wyzel-szpic-jamniki-bernardynka-inne-pomozcie-122668/#post11054099[/URL]
Jesli tak to dzis moglysmy ja wyciagnac ale schron jej nie dal, bo niby zarezerwowana jest....
Skrzynka juz OK[/quote]
Przepraszam Kochana Chorzowa!!!! Sunia CHYBA UMIERA :placz::placz::placz: