Sorry za offa ale zajrzyjcie chociaż:-(
http://www.dogomania.pl/threads/148901-Malutki-Czarek-gryziony-przez-inn*****-O-maA-o-co-nie-przekroczyA-bramy-TM
No to opieka po.......:angryy: Szczęście że już je zabrałaś!
Zamówiłam już Rudasowi wypasioną obrożę , smycz i spanko - torbę transp. też:cool3: Fraczek zimowy kupimy na modela:cool3: Będzie się nazywał Otter.
Ło matko a który pies po schronisku czy boksie - umie!:-( Damy sobie radę:cool3:
Nerisku!Max przyjechał do mnie potwornie pogryziony - brakowało mu kawałów ciała i ropiało - wstawiałam go do wanny i ci 2 -3 godziny polewałam te rany ciepłym - letnim naparem z szałwi!!! Rewelacja!!!!!
Tak! U Gajowej był kiedyś piesek Cyganek na którego się składałyśmy. Ale Najpierw chyba sprawdzimy te blisko Was!Te które znasz! Gajowa jeszcze nie odpisała