[quote name='hop!']Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które zechcą pomóc.
Nieufnym i podejrzliwym mogę przesłać historię leczenia wraz cennikiem, albo podać namiary na lecznicę, w której leczona jest Tosia (zresztą wszystkie moje i tymczasowo moje psy tam leczę).
W tej chwili dojdzie jeszcze badanie kału.
Angie, na wątku Tyci zadeklarowałaś, że wpłacisz Rybc!i 40zł za transport
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10623022&postcount=93[/URL]
Tosia i Tycia jechały razem, czyli dług za transport będzie spłacony.[/quote]
tak tylko pls o numer konta gdzie mam wplacic - z tytulem dla Tyci bo jeszcze nie dostalam :shake: