Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Ustaliłam z Martą, że zapiszemy Gucia na echo serca. Zobaczymy co dalej. On kaszle moim zdaniem od zawsze i to nie z powodu serca. Kaszel nasila sie wiosną, więc to może być alergia. Trzeba porozmawiać z wetem, ale echo serduszka zrobić i tak trzeba. W końcu w 2022 miał lekką niedomykalność zastawki.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy Filipki za wpłatę stałej za marzec i kwiecień. Razem 100 zł
  3. To niestety smutna prawda. Samotni emeryci nie leczą swoich zwierząt. Ja nie przechodzę na emeryturę, bo nie stać by mnie było na utrzymanie moich psiaków. Leczenie mojej małej Peruszki pochłaniało krocie, a ważyła 8,5 kg. Jaki byłby koszt leczenia Baloo, który jest dużym psem i waży 38 kg? Aż się boję myśleć i cieszę się, że póki co moja trójka jest zdrowa.
  4. On z tym kaszlem ma problem od dawna. Serce rzeczywiście było badane w 2022, więc warto powtórzyć, ale wtedy wet wykluczył kaszel od serca.Ja bym sprawdzila krtań, bo ma rendencje do zapalenia krtani i to podpowiem tez Marcie.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy: Nesiowatej za wpłatę 10 zł Agnieszcze znajomej elik za wpłatę 40 zł Feryenne za wpłatę 30 zł Dorci01 za wpłatę 30 zł Synowi b-b za wpłatę 50 zł Ja też wpłaciłam stałą na kwiecień 30 zł.
  6. Gucio po każdym szczeknięciu, czy warczeniu bardzo kaszle. Marta chcemu zrobić RTG tchawicy, żeby sprawdzić co się dzieje... Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł i Dorci01 za wpłatę 30 zł
  7. Zostaw ten zapis o 450 zł Elu jak jest. Tylko przy deklaracji 20 zł wpisz, E to za kwiecień
  8. Elu, to deklaracja za kwiecień, nie marzec. Swoją marcową wpłaciłam już w tej kwocie 450 zł, bo dołożyłam tam od siebie 100 zł.
  9. Przedwczoraj odwiedził mnie Gucio. Marta przyjechała po Euthyrox dla niego. Gutek mnie poznał. Był zainteresowany zapachami i cały czas węszył. W końcu zmęczony położył się na chodniku i czekal aż skończymy rozmawiać z Martą. Widać już po oczkach, że to nie najmłodszy pies.
  10. To dla niej wielka zmiana. Na pewno takiego jedzenia jak dostaje teraz nie jadła. Oby to nie bylo nic groźnego, jakaś babeszjoza:(
  11. Zgodnie z obietnicą złożoną na wątku zamojskim, że uzbieram kasę na pierwszy miesiąc pobytu suni, żeby mari23 tego nie musiała robić chciałam z całego serca podziękować moim znajomym, przyjaciołom, bo udało się to zrobić:) Na konto podane przez elik wpłaciłam 450 zł, na które składają się wpłaty od: 150,00 zł - Rafał 100,00 zł - Dorota Ś. 50,00 zł - Kasia K. 50,00 zł - Małgosia D. 100,00 zł - Ewa Marta. Tym samym wpłacanie swojej deklaracji 20 zl miesięcznie rozpocznę od kwietnia:)
  12. Jeśli jest minus, to ja przekażę jeszcze do ZEA 100 zł do Rafała. Gdybyś miała pokrywać różnicę Agatko, to odlicz 100 zł. Będę obserwować wątek i jak tylko Tola napisze o minusie, wpłacę 100 zł.
×
×
  • Create New...