-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
-
Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
-
Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
- 78403 replies
-
Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
-
Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus: Swoją drogą, piękną masz wiosnę, pewnie temu, że białaski ją witają :))
-
Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
-
Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
-
Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
-
Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus:
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
jbk replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus: -
Przyszłam powiedzieć, że TOTALNIE nie mam czasu :( :calus: A w ogóle, to o jakiej wiośnie tu mowa, u mnie od soboty śnieg pada....
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/9e73de1cdca2d04e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/6981ee0c1542ce71.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/2ac7589f444a3f9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/789fb72c8b450d99.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/9b679b3e6a401f6d.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/847e9fb027499bb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/df7da7c60cb8fe09.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/c6c338182ac84e57.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/dd8ec580679bfffc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/9b1cdc4d19547181.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/67/b00b3adba9110d62.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/f5ec3e1542b499b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/7ae03d8c53185b5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/8dcaf7798a17b1a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/b058607e67054052.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/d9ce8adb36368693.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/1f56317c980a385f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/6d9d7ae562ae5d48.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/a808b3211af89593.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/df0625cb0e269e5b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/5cfbf92336c5a085.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/cf9cca87b1541d08.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/6ae56862b6555277.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/95f2bbb883162153.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/3bfb7caea4406db2.jpg[/IMG][/URL]
-
Kilka fotek, w wykonaniu piq, z czego ta pierwsza podoba mi się najbardziej ze wszystkich dotychczasowych zdjęć Vadira :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/f77e536f2c790fed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/dd2bbd9c4953ec24.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/70077f94212df042.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/c30815dc9e14fb65.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/67/7a809cb0504860b2.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='SZPiLKA23']piłas kawe;)? [/quote] To jedyne, czego nie zaniedbałam ;) Na resztę nie mam czasu ;) [quote name='bonsai_88']Ja właśnie wypiłam :evil_lol:[/quote] Dobrze Ci tak ;)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
jbk replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Tym bardziej mi miło ;) To jak sobie chłopów wychowałaś? :roll:[/quote] Spędziłam wczorajszy dzień z babami, jak wychodziłam, to mężu spał jeszcze, ja jak wracałam, to mężu spał już ;)) -
Dziękujemy za spacerek :) Mam nadzieję, że teraz niedziela nam się lepiej uda ;) Wymiziaj Armina :)
-
Całą resztę - cmokam :buzi::buzi: ;)) Jak skończę najpilniejszą robotę, to coś powrzucam ;)
-
Eeee...... kochani, wybaczcie, że nie odpowiem na wszystkie posty, ale czas mnie nie puszcza.... Kilka tylko - Kalunia - dziękujemy za spacerek, prawdę mówiąc, jeszcze nie zdążyłam wrzucić fotek na kompa, o obróbce nie wspomnę ;) Ucałuj Arminka, bo jest świetny koleś :) Efff - mój syn w tym roku kończy 15 lat, tak, wiem, bezwstydnica jestem ;) Alusiu - my nie zważaliśmy na deszcz, poszliśmy szukać wiosny, ale znaleźliśmy zimę, bo nas śnieg dopadł jeszcze ;) Jabłuszkowa - o tej porze w niedzielę to już do Krakowa dojeżdżaliśmy, hehe ;)) Wstawaliśmy 4:45 ;)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
jbk replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dzień Kobiet :multi:....mmmmmmmmmmmmmmmmmm Kolejność ustaliłem posiłkując się dogową statystyką wątku :roll: [/quote] Baaaardzo dziękuję ;) To jedyne życzenia, jakie dostałam ;)) -
Cudownie się bawią :) A! Ja też gadam do moich ;) To jak zaczniesz szczekać, to poszczekamy razem ;)
-
Oby tylko padać przestało, bo psom to różnicy nie zrobi, ale nie popstrykamy fotek w ulewie.....