Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='deer_1987']Mniam, ale smakowe kosci!!!! mowi Sherry[/quote] Pyszności :) Dajesz swoim czarnulkom też? [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale wyżerkę pieski miały...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a mówią że z sąsiadów większych pożytków nie ma :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] W sumie niektórzy sąsiedzi to świnie, a moje psiaki lubią wieprzowe kości ;) [quote name='deer_1987']Od razu widac roznice, Dama spokojniej je ;)[/quote] A i tak wcześniej ma dziewczyna koniec :)
  2. Mam nawet filmiki z tego jedzenia :) Vadir: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=YY2WcDyGY_o[/URL] Fialka: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=o-C0de6Rczc[/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/279/f58ea545144588e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/15/467479aef3da3c3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/637d3a7efcc4ec57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/280/eb8b7537bc8cf3bf.jpg[/IMG][/URL] Jak widać, Vadir w trakcie jedzenia był coraz brudniejszy, Fialunia jak zwykle, prawie się nie ubrudziła :)
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/15/1350362bbf3341b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/15/552f42641960f393.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/279/470e475da3ae7d41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/279/c298586ee4882a95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/371/5ec3f49f0eef27db.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/9464aebdd67ae9e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/15/26b4f7d6a683f557.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/1595b7b79c9bc4bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/15/e4c6fae962c92d49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/00a1206bc22753a8.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/15/b443067dd8f9caa1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/15/ac89136e63d50c3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/15/15e0fe11d3c2bdcf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/371/11bb5ba8cb85dd0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/15/ece07bb5286ff1f8.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/15/ebd8aa8c5e3542ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/15/6ea84f1ed84f02e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/15/701c500012d1e0e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/15/1a9dd418bfb764ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/279/0cb37d699fc044af.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/370/640a564df96af5d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/280/9379f6e68520e387.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/15/c690c5f8b8c95ccf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/15/e9c65f4c09b9e51a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/c11884499763a45a.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/15/a0e8625df50ec134.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/279/fd8eb2a9fb8a9361.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/15/2117690ad7035b2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/371/26e25cc393ab3886.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/277635e57b625a25.jpg[/IMG][/URL]
  10. A teraz sesja z kością wieprzową ;) Tym razem Vadir już szedł po niej prawie równo z Fialką :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/15/805d5817667cf85b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/279/9bc75d007e139506.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/15/6bad1e45dc3a4870.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/15/04c8523111b0cb6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/15/33acb62e5e1f0580.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='ewatr']Gratulacje dla potencjalnego czempiona :loveu: /[SIZE=1] po co sie przyznajesz I lokata i juz :eviltong:;) /[/SIZE][/quote] [quote name='deer_1987']Ooo gratulacje!! a mace jakie foty?[/quote] [quote name='AngelsDream']Pierwsze miejsce, to pierwsze miejsce, więc gratuluję![/quote] [quote name='Bursztynka13']Gratuluję 1 miejsca! Vadir pięknie się prezentuje:)[/quote] [quote name='bonsai_88']Gratuluję sukcesó wystawowych ;)[/quote] [quote name='Klaudysiaczek']Tak - 1 miejsce to 1 miejsce. Gratuluję ;).[/quote] [quote name='Ela i Luna']Gratulacje dla Vadira! :multi: A to zdjęcie jest boskie: [URL]http://images31.fotosik.pl/367/55ef855c8e7e17b5.jpg[/URL] Widac że w żyłach Fialki płynie błękitna krew... Pozdrawiam![/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:no extra[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]sępienie i pozowanie synchroniczne [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images28.fotosik.pl/278/a5f65ebf7df65a5a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]brawo dla Młodego :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]oby tak dalej :cool2:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale nie ma się co dziwić, przecież piękny chłopak :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Wszystkim pięknie dziękujemy ;) Do reszty zdjęć dojdę, bo staram się wrzucać chronologicznie :)
  12. [quote name='clockwork'][CENTER][/CENTER] [B][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=blue]i nie bedzie więcej fotek... fotoszit powiedziała mi tak [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [/quote] Miał być miliard! Ja się nie zgadzam!
  13. Ja teraz to tylko takich miejsc szukam, żeby dzidziusie zabrać :) A co zrobiłaś z Ozzym na czas wyjazdu?
  14. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]a ja uwielbiam... mają swój urok:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Urok mają, ale nie wiadomo, czy pies czarny czy czerwony :diabloti:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Tutaj się stołowaliśmy [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://www.villaantica.pl/Villa_Antica_Kudowa_Zdroj/Galeria/Pages/Villa_Antica.html#20[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]tutaj mieszkaliśmy[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://www.villaelizabeth.pl/Villa_Elizabeth_Kudowa_Zdroj/Galeria/Pages/Villa_Elizabeth.html#18"]http://www.villaelizabeth.pl/Villa_Elizabeth_Kudowa_Zdroj/Galeria/Pages/Villa_Elizabeth.html#18[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] A nie odwrotnie? Można tam z psami?
  16. [URL]http://images6.fotosik.pl/294/cf820e8545eb4b5a.jpg[/URL] - nie lubię czarno białych zdjęć, ale tutaj Klocuś wyszedł jak model :)
  17. Ale dużo Klocusiów!! Piękny ;) A ja poproszę jeszcze o fotki robione tym aparatem - [URL]http://images6.fotosik.pl/294/0f96173db29e5768.jpg[/URL]
  18. [URL]http://images47.fotosik.pl/17/fc7288b1e51a5274.jpg[/URL] - ciekawe po czym się tak oblizuje :)
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]yhy... też bym chciała żeby z TYM było jak z TAMTYM... razem łazili po mieszkaniu, razem leżeli na wyrku.... :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a tera przerabiam wczorajsze foty..... ponudze Was miliardem fotecek :grins: :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] OOO! To ja chcę miliard ;) Fotek ;) Chociaż euro też by mogło być ;)
  20. [quote name='Iza i Avanti']Ja muszę się najpierw odkopać, bo później znów się zakopuję! I tak wkoło Macieju! Miłego zakopywania! Muuuuuuuuuuuua :buzi:[/quote] Najgorsze jest to wkoło właśnie...... ech :shake:
  21. [quote name='Iza i Avanti'] Wylazłam! A raczej wygrzebałam się spod porannej sterty papierów! :shake: [/quote] O, to robisz odwrotnie niż ja, ja najpierw dogo, a potem się zakopuję w papierach ;) I właśnie się idę zakopać ;) Muuuuuuua! :buzi:
  22. Mnie najbardziej wkurzyły spóźnienia, nic nie było zgodnie z rozkładem :shake:
  23. A ze mną to się nie przywitasz?? [SIZE=4]DZIEŃ DOBRY[/SIZE] MÓWIŁAM! :diabloti::diabloti::diabloti:
  24. [quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]owszem ja hasam ale zgadzam się z Jabłyszkową że to jest późna noc :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To po co się szwendasz po nocy?? :diabloti:
  25. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Zrozumiałam:diabloti: Bo Bystra JESTEM:B-fly:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie ma to jak samokrytyka :diabloti:
×
×
  • Create New...