Jump to content
Dogomania

Fiks

Members
  • Posts

    3279
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Fiks

  1. [URL="http://img180.imageshack.us/i/dsc00470q.jpg/"][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/1403/dsc00470q.jpg[/IMG][/URL] Minę ma nietęgą :lol:
  2. [quote name='pinkmoon']Hihi, dla mnie Waluś to bardziej wygląda na wiejskiego parobka niż na arystokratę :lol::lol: (...)[/quote] Wygląda? Kochana a jakie on ma maniery :eviltong:
  3. Walenty to dystyngowany gość :p No nie puszczę w tle muzyki metalowej, rapu czy country. Dla niego pasuje klasyka.
  4. Waluś to prawdziwy arystokrata :loveu: Ale kiedy po spacerze zaprowadziłam go do boksu, tak prosił, zebym nie odchodziła, zeby nie musiał być sam :-( [URL="http://www.youtube.com/watch?v=43ILJ1lcCKM"]YouTube - walus[/URL] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/7792/walus1.jpg[/IMG]
  5. Kontrola musi być coby go kaszą nie karmili. Pańcio żyje i dziś mial duży żal do Pinkmoon, że nie obroniła Benia przed adopcją :evil_lol:
  6. [quote name='brazowa1']mozna tez dokupic takie czułka,dzieci nosza czasem,razem z opaska na włosy.Tak na chwile jej załozyc,tylko na czas spaceru,gdy sasiedzi do koscioła ida...[/quote] Nie no , nie mogę, brazowa przez Ciebie bedę miała zakwasy na brzuchu od śmiechu :grin:
  7. Fiona odeszła wczoraj 29.09.2009 Jej domem było schronisko. Jeszcze tydzień temu byłyśmy z Pinkmoon na spacerze z Fioną. Okazało się, że jest bardzo chora :-( :candle:
  8. Oki, jak Saszka będzie pszczółką to też chętnie zobaczę :lol:
  9. Tak! Fredzia ma same plusy! [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cphvFC6Lt68"]YouTube - fredzia[/URL]
  10. Prawda, prawda, Murzynek jest coraz fajniejszy. Ładnie chodzi na smyczy, no on może spokojnie iść już sobie do domu :p Spacerowaliśmy i jest spoko.
  11. Kaja, pokaż Saszę w czerwonej kamizelce :cool3:
  12. [quote name='Pinesk@'](...) Mieli przyjechać w niedzielę do schroniska albo w przyszłą sobotę, (...)[/quote] To może przyjadą teraz w sobotę. Wymiziaj Kacperka ode mnie :loveu:
  13. Robi się. Nie chce mi się muzyka dodać do filmiku :cry: Dobra pokazuje film bez muzyki. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=afNnO0qxFb8"]YouTube - kolor2[/URL]
  14. A Kolorowy ma gapa na allegro :eviltong: Zaraz wstawiam filmik.
  15. No wiem, że nie Czarny. Musicie dziewczyny nadać mu ładne imię :p
  16. Śmiechu było co niemiara. I jeszcze pokazywał mi dziury na ... od bostonowych zębów :diabloti: Tak, robimy Czarnemu wątek. Tydzień temu jak byłam z nim na spacerze zachowywał się jak Maliniak. A dziś było o wiele lepiej. Ładniej chodził na smyczy, przytulał się :loveu:
  17. Świetna wiadomość :bigcool: Ps. A czy przyjechali ludzie oglądać Sawę?
  18. Zostało 6 godzin do końca allegro i pojawił się obserwator! Co ja mogę dodać do bostonowego ogłoszenia? :hmmmm: Już wiem! Boston dziś ugryzł w d... eeeee w pupę pracownika schronu :roflt:
  19. Niech się Jolcia nie ociąga tylko zdjęcia daje, chyba, że sobie zostawia Rudą :evil_lol:
  20. Dwa wyjce pojechały do domu (spaniel i malamutka) to teraz Sigma zaczyna jodłować.
  21. Dziś Sawa będzie miała gości ;)
  22. Ty Ciotka Szarotka nie czytasz wątku :mad::lol:
  23. Mózg niewyssany :evil_lol: Ale siedzi bidula, dziś nie zdążyłam iść z nim na spacer tylko wymiziałam.
  24. Agusia, Ruda ma: allegro i alegratke wyróznione. Przed wypadkiem mała miała dwóch obserwatorów na allegro. Teraz znowu ma gapia, wiec ja tylko znów delikatnie zacytuję siebie, bo to ważne: [quote name='Fiks']Czy mogę nieśmiało prosić panią Jolę o nowe zdjęcia? :oops: Jak nic nie słychać to musimy coś podziałać. (...)[/quote]
  25. Fiks

    Spacer po Rumi?

    Ja w sobotę nie mogę, ale w przyszłości chętnie wybiorę się z Wami na spacerki. Alfy nie wezmę bo nie lubi innych psów, ale Fiksio będzie szczęsliwy.
×
×
  • Create New...