[quote name='brazowa1']a jego koleżanka......hm.Na pewno nie do bloku,bo jej wycie wykończy kazdego sąsiada.Suka jest mloda,energiczna,akceptuje pielegnacje.Akurat o jej charakterze pewnie wiecej mogliby powiedziec miłośnicy rasy.
[/quote]
[quote name='iwi10']..............
A dziewczyna uwielbia ludzi i z tego powodu strasznie wyje w schronie.
.......[/quote]
Proszę pomóżcie mi, co ja mam napisać w ogłoszeniu o malamutce?
Nie znam się na malamutach.
Dla mnie jest.....dziwna.