[quote name='brazowa1'](...)
Mamy też gorsza wiadomośc-coś pomiedzy sznaucerem średnim,a olbrzymem,tez niestety zagościło w schronisku.Dziś był na odkołtunianiu u fryzjera.Fotki w sobote.[/quote]
No nie, jednego uda sie wypchnąć do domu, to zaraz następne przyczłapie do schronu :placz: