[quote name='Litterka']A dzisiaj miałam przyjemność poznać również Bostona. Był z nami na wybiegu. Kiedy się rozkręci to bardzo aktywny pies. Bardzo ładnie dawał się czesać, głaskać. Faktycznie, nie podbiegał po swoją porcję pieszczot. Ale te, oferowane przez nas, przyjmował z godnością. :loveu:[/quote]
Zdjęcia, nowe zdjęcia, gdzie one są? [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2541/skaut22.gif[/IMG]
Dawaj Littera zdjęcia Bostona! :mad: