Dzięki Olenka.
Brązowa na trójłapkach pisałaś, że masz aktualne, makabryczne foty Aresa. Ale może jakiś mniej drastyczne zdjęcie mogłabyś wrzucić albo czarno białe.
Dziś Waluś jedzie do domu tymczasowego!!! Bardzo miłe panie, mama z córką biorą Walusia na tymczas. Tzn. Walenty będzie mieszkał u mamy :p
Dziękujemy :Rose: i czekamy, aż się panie zalogują na Dogo i będą pisały co słychać u Walusia.
[quote name='pinkmoon']Taka jesteś sprytna? :evil_lol:
Ja dostawałam smsy z brzydkimi propozycjami, po tym jak Ojek był w Metrze :mad:[/quote]
Tak? A nic się nie chwaliłaś :diabloti:
[quote name='akucha']Cwaniucha :evil_lol: Ale z allegro sypnie sie od leniwych, zobaczysz.
On wyglada jak maskotka, którą dzieci potargały brudnymi łapkami.[/quote]
Mam już sposób na leniwych i "mądrych inaczej" od kiedy wystawiłam na allegro Westa od cioci Bianki :siara: