Jump to content
Dogomania

Fiks

Members
  • Posts

    3279
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Fiks

  1. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0150_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0162_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0165_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0167_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0169_620x415.jpg[/IMG]
  2. Jakoś się trzymam i właśnie piję herbatkę z cytryną i miodem. A Ty co, chora? Oj to kuruj się Pinki. Dobra, wrzucę parę i Playboya ;) A tu jedno takie ....... [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/szczeniak1.jpg[/IMG]
  3. Niestety nie wyszły zdjęcia. To był taki dzicz na wybiegu, że pozostałe są poruszone. A szkoda, bo niektóre piękne :evil_lol:
  4. I codzienność [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/sawa/DSC_0003_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/boston/DSC_0002_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/boston/DSC_0001_620x415.jpg[/IMG]
  5. Szaleństwo Sawy i Bostona na wybiegu [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/boston/DSC_0151_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/boston/DSC_0142_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/sawa/DSC_0128_620x415.jpg[/IMG] Po gonitwach z Bostonem tak chce się pić [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/sawa/DSC_0155_620x415.jpg[/IMG] Ciocia Brazowa zrobiła ze mnie pięknisię [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/sawa/DSC_0137_620x415.jpg[/IMG]
  6. Szaleństwa Bostona i Sawy na wybiegu [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/boston/DSC_0151_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/boston/DSC_0142_620x415.jpg[/IMG] Ciocia Brazowa ja nie chce czesania [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/boston/DSC_0145_620x415.jpg[/IMG] I codzienność [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/boston/DSC_0002_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/boston/DSC_0001_620x415.jpg[/IMG]
  7. Dziś Gonzunio tak ładnie bawił się piłeczką na wybiegu [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/gonzo/gonzales20.jpg[/IMG]
  8. Dziś się posiusiała, jak mnie z Pinkmoon zobaczyła :-( Ale ona wyjdzie na prostą! A może znajdzie się domek, który pomoże Lisiczce w socjalizacji?
  9. Ale umie siad i podać łapę :razz: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=C72YQHWldUU"]YouTube - michas[/URL]
  10. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/marzyciel6.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/marzyciel7.jpg[/IMG]
  11. Jutro porobię ogłoszenia ;)
  12. [quote name='pinkmoon']haha, kapitalne, nie wiedziałam że to perfumowanie też uwieczniłaś. Boże, jak on śmierdział :lol:[/QUOTE] To są jego najpiękniejsze zdjęcia :evil_lol:
  13. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas22.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas23.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas24.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas25.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas17.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas18.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas19.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas20.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas21.jpg[/IMG]
  15. Michaś- O, będą mnie fotografować to trzeba się przygotować i wyperfumować :evil_lol: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas13.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas14.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas15.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/michas16.jpg[/IMG]
  16. Jeszcze miesiąc temu Ojek wyglądał tak: [IMG]http://images39.fotosik.pl/209/1dd143bcab70c6bcmed.jpg[/IMG] A dziś tak: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=YtM_fiMDHdk"]YouTube - ojek[/URL] :)
  17. Nie, to inny Ferdek. Tu masz jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/trojkolorowy-ferdek-po-operacji-lapy-drut-na-wierzchu-dt-ds-na-cito-132662/[/URL]
  18. Ze mną Lisiczka też nie robiła siusiu. Szarik poszedł- hurra :multi: I moje kochane piszczydełko :loveu: Zyczę Ci bardzo dobrego domku. Ej, ciotka to żadne piszczydło :mad: Zobaczcie, gdzie on się drze :eviltong: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=3AG6lzoUXqU"]YouTube - szczeniak2[/URL] A jeśli chodzi o Ferdka to nie wiem co mam o tym myśleć :shake: Biedny tyle przeszedł....
  19. allegro, alegratka, gumtree -na razie
  20. W niedzielę nowe foty, nowy tekst i ruszamy z ogłoszeniami...
  21. [quote name='pinkmoon'](...) Ale wierzę w magiczną siłę Dąbrówki, i że Lisiczka będzie kolejnym psiakiem który dojdzie tam do siebie :) (...) [/QUOTE] Ja też wierzę, że się uda uratować Lisiczkę. [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8057/dabrowka3.jpg[/IMG] Zdjęcie cioci Brązi, które mi się baaardzo podoba.
  22. [quote name='Pinesk@'] (...) Nikt się Michaśkiem nie interesuje?[/QUOTE] Właśnie Pinkmoon, dzwonią?
×
×
  • Create New...