-
Posts
3279 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fiks
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Fiks replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Będzie na pewno. Przy takich ludziach musi być szczęśliwa. -
Teraz pora na flatowatą Aksę ze schroniska z Tczewa.Ma DOM
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Świetne wieści :sweetCyb: Powodzenia Aksa! -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Fiks replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Nie była mocno przestraszona. Myślę, że sedalin jeszcze działał. Ja zaraz musiałam dalej jechać, bo w samochodzie czekał Gucio. Dla mnie Gucio był bardziej przerażony niż Ruda. -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Fiks replied to kika22's topic in Już w nowym domu
.......sama Ruda: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0110.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0113.jpg[/IMG] Pani wie, że pierwsze godziny, dni, tygodnie są bardzo ważne. Że musi bardzo uważać na Rudą. Ale oni już kochają Rudą i tylko potrzeba czasu, żeby i ona ich pokochała. -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Fiks replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Ruda trafiła do najwspanialszego domku na świecie. Pańciowie Rudej to dobrzy i ciepli ludzie. Tutaj okolice, gdzie będzie chodzić na spacery. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0108.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0107.jpg[/IMG] Posłanie przygotowane: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0112.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0111.jpg[/IMG] Miski przygotowane: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0114.jpg[/IMG] i.......... -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Fiks replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Około 12 będą w Starogardzie Gdańskim. Stamtąd z Pańcią Rudej, Rudą i Guciem jedziemy do Gdyni ;) -
Nie zdązyłyśmy zabrać Korka i jego braci z boksu na wybieg :oops: Byłyśmy dzisiaj w schronie tylko dwie godziny. Ale widzę, że w boksie już jest zgoda. Cała trójka czekała przy kratach na głaski. I nie ma już zazdrości ;)
-
Specjalne pozdrowienia dla Cioci Iwop, Cioci Wykrywki i nowej Cioci Akuchy [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/alfa/alfa4.jpg[/IMG]
-
Jutro z Pinkmoon jedziemy do Dąbrówki, to postaramy się zabrać go na wybieg.
-
Sigma,mini "bokserek",ktoś dla ludzi z poczuciem humoru.DT.... Ma dom
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Hm, szczerze to nie wiem. Z Sigmą byłam tylko raz na wybiegu. Ale jak przypomnę sobie co Litterka "wyprawiała" z Sigmą na sesji zdjęciowej to chyba nadaje się do dzieci :evil_lol: -
Zapomniał, że ma przyjechać?! :crazyeye: Na pewno przyjedzie w piątek do południa :p
-
Przyjechali po Billy'ego?
-
Bo oni tacy podobni do siebie :eviltong:
-
Były roszady, bo miały przyjechać nowe psy zabrane z interwencji. Jak podchodzę do krat to Korek zazdrosny o głaski, szczerzy zęby na Titulca. I biedny Tituś ucieka do budy.
-
Korek ma u mnie duuużą kreskę. Gnębi mojego Titusia :mad: Allegro, alegratka, gumtree - na razie.
-
Lisiczka- rude, dąbrówkowe nieszczęście...Ma dom.
Fiks replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Allegro, alegratka, gumtree - na razie -
West terier Westlik ma dom Dziękuję za ogłoszenia .
Fiks replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
U mnie ma: allegro, alegratkę, gumtree, kupiepsa.pl -
Nie tylko Adam przyglądał się "walce psów" :diabloti: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0173.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0172.jpg[/IMG]
-
Kolorowy owczar.Allllllle pies! Schronisko Dabrówka k/Wejherowa.MA DOM
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ma ogłoszenia, na allegro ciągle 2-3 gapów, pisała do mnie pani, ale prosiłam, żeby skontaktowała się ze schroniskiem......i nic :shake: -
Kolorowy owczar.Allllllle pies! Schronisko Dabrówka k/Wejherowa.MA DOM
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy23.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy24.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy26.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy27.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy28.jpg[/IMG] -
Kolorowy owczar.Allllllle pies! Schronisko Dabrówka k/Wejherowa.MA DOM
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy19.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy20.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy21.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy22.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy25.jpg[/IMG] -
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0176_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0179_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0183_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0186_620x415.jpg[/IMG]