Jump to content
Dogomania

Fiks

Members
  • Posts

    3279
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Fiks

  1. Będzie na pewno. Przy takich ludziach musi być szczęśliwa.
  2. Świetne wieści :sweetCyb: Powodzenia Aksa!
  3. Nie była mocno przestraszona. Myślę, że sedalin jeszcze działał. Ja zaraz musiałam dalej jechać, bo w samochodzie czekał Gucio. Dla mnie Gucio był bardziej przerażony niż Ruda.
  4. Gucio u Agaruletki był bardzo przerażony. Chodził za mną i nie mogłam mu zrobić zdjęcia. Mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuje. To śliczny chłopak i taki przytulaśny. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0117.jpg[/IMG]
  5. .......sama Ruda: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0110.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0113.jpg[/IMG] Pani wie, że pierwsze godziny, dni, tygodnie są bardzo ważne. Że musi bardzo uważać na Rudą. Ale oni już kochają Rudą i tylko potrzeba czasu, żeby i ona ich pokochała.
  6. Ruda trafiła do najwspanialszego domku na świecie. Pańciowie Rudej to dobrzy i ciepli ludzie. Tutaj okolice, gdzie będzie chodzić na spacery. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0108.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0107.jpg[/IMG] Posłanie przygotowane: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0112.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0111.jpg[/IMG] Miski przygotowane: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/starogard/DSC_0114.jpg[/IMG] i..........
  7. Około 12 będą w Starogardzie Gdańskim. Stamtąd z Pańcią Rudej, Rudą i Guciem jedziemy do Gdyni ;)
  8. Nie zdązyłyśmy zabrać Korka i jego braci z boksu na wybieg :oops: Byłyśmy dzisiaj w schronie tylko dwie godziny. Ale widzę, że w boksie już jest zgoda. Cała trójka czekała przy kratach na głaski. I nie ma już zazdrości ;)
  9. Specjalne pozdrowienia dla Cioci Iwop, Cioci Wykrywki i nowej Cioci Akuchy [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/alfa/alfa4.jpg[/IMG]
  10. Jutro z Pinkmoon jedziemy do Dąbrówki, to postaramy się zabrać go na wybieg.
  11. Hm, szczerze to nie wiem. Z Sigmą byłam tylko raz na wybiegu. Ale jak przypomnę sobie co Litterka "wyprawiała" z Sigmą na sesji zdjęciowej to chyba nadaje się do dzieci :evil_lol:
  12. Zapomniał, że ma przyjechać?! :crazyeye: Na pewno przyjedzie w piątek do południa :p
  13. Przyjechali po Billy'ego?
  14. Bo oni tacy podobni do siebie :eviltong:
  15. [quote name='pinkmoon']Już zaraz... nie wiem czy zdążę dziś wieczorem napisać bo mam strasznie dużo do zrobienia na jutro na uczelnię ;/ (...)[/QUOTE] Nie musisz dziś, bo ja i tak mam "tyły" w ogłoszeniach. Na razie jest stary tekst w ogłoszeniach, a później podmieni się nowy ;)
  16. Ciociu Pinki poproszę o zmianę tekstu do ogłoszeń :cool3:
  17. Były roszady, bo miały przyjechać nowe psy zabrane z interwencji. Jak podchodzę do krat to Korek zazdrosny o głaski, szczerzy zęby na Titulca. I biedny Tituś ucieka do budy.
  18. Korek ma u mnie duuużą kreskę. Gnębi mojego Titusia :mad: Allegro, alegratka, gumtree - na razie.
  19. Allegro, alegratka, gumtree - na razie
  20. U mnie ma: allegro, alegratkę, gumtree, kupiepsa.pl
  21. Nie tylko Adam przyglądał się "walce psów" :diabloti: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0173.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0172.jpg[/IMG]
  22. Ma ogłoszenia, na allegro ciągle 2-3 gapów, pisała do mnie pani, ale prosiłam, żeby skontaktowała się ze schroniskiem......i nic :shake:
  23. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy23.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy24.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy26.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy27.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy28.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy19.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy20.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy21.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy22.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/kolorowy/kolorowy25.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0176_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0179_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0183_620x415.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/wybieg/DSC_0186_620x415.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...