-
Posts
3279 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fiks
-
Czarny Volvo.Zaskakujący pies.FILM.Przytulisko w Dąbrówce.ZAADOPTOWANY
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To super!!! -
Czarny Volvo.Zaskakujący pies.FILM.Przytulisko w Dąbrówce.ZAADOPTOWANY
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki, żeby mu się ułożyło. -
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
Fiks replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Pasuje ślicznotce różowy kolor :loveu: -
Jeden z najpiękniejszych w schronisku-Nikifor.Sprzedany.
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tadzik, szczeniak, dzika Ruda, boksio trójłapek-czyli zamknięci Ojek, Gonzo, Czarna, Nikifor, Brus, Fredzia. -
Ratunku,nie chce tu umrzeć.Brus-zdechł w schronisku.TM
Fiks replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.youtube.com/watch?v=F40b3HR2GZQ Nie wyszedł mi filmik z Brusem, ale chociaż niech taki ma. Później zrobię mu ładniejszy :) -
Jeden z najpiękniejszych w schronisku-Nikifor.Sprzedany.
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinkmoon']Fiks, widzę że dzisiaj miałaś dzień filmowania i zapał reporterski ;)[/QUOTE] Tak! Dziś była ładna pogoda, słoneczko świeciło. I znalazłam darmowy program do obróbki filmów Pinnacle VideoSpin ;) -
Jeden z najpiękniejszych w schronisku-Nikifor.Sprzedany.
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=yU55ERA5Gn0[/URL] -
A może Fredzie? biala w ciapy,mała,pocieszna.Dabrówka k/Wejherowa.MA DOM
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Jesienna Fredzia[/B][/CENTER] [CENTER][URL]http://www.youtube.com/watch?v=B0ela01RBUM[/URL][/CENTER] -
West terier Westlik ma dom Dziękuję za ogłoszenia .
Fiks replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Wznowić allegro? ;) -
Domowa Punia i bezdomość.Ponury żart losu :(Dąbrówka PUNIA MA DOM!!!
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kiedy już wychodziłam z przytuliska to zobaczyłam jak Punia leżała z wywalonym brzuszkiem a cała trójka przyjaciół z klatki ją wąchała. Pachnie domem- powiedziała Jolka :-( -
miłość NIE od pierwszego wejrzenia,ale za to jaka wielka! Ojek MA DOM!!!
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
He he to był krótki gigant. Łukasz go pogonił i Tadzio sam wrócił do schroniska. Od razu wbiegł to swojego domku :) -
Czarny Volvo.Zaskakujący pies.FILM.Przytulisko w Dąbrówce.ZAADOPTOWANY
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Volvo to cwaniak. Jak przechodzę obok niego to się na mnie drze. Ale jak zobaczy, że w rękach mam smycz to się robi cukiereczek :diabloti: -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinkmoon'] dawać resztę! :diabloti:[/QUOTE] Dawać, dawać :evil_lol: Widać, że jest szczęsliwy :) -
Sigma,mini "bokserek",ktoś dla ludzi z poczuciem humoru.DT.... Ma dom
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Cajus JB czy mógłyś "rzucić" linkiem do nk? EdiT: Już znalazłam :p -
miłość NIE od pierwszego wejrzenia,ale za to jaka wielka! Ojek MA DOM!!!
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
A dziś jest z powrotem na starym kojcu i ogonek znów czerwony. Ale na spacerze dzicz :evil_lol: i jeszcze Tadzia mijaliśmy biegającego luzem (zwiał z klatki :lol:) a Ojek nie zwracał na niego uwagi. -
Domowa Punia i bezdomość.Ponury żart losu :(Dąbrówka PUNIA MA DOM!!!
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ze względu na stan zdrowia pani stwierdziła, że jednak nie da rady opiekować się Punią. To wiem od Joli. Widziałam jak ją przywieźli :shake: -
Domowa Punia i bezdomość.Ponury żart losu :(Dąbrówka PUNIA MA DOM!!!
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Punia jest z powrotem w schronisku :-( -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lena2009']Przeczytałam cały wątek Luiska co zajeło mi z 5h ;) bo dogomania zawiesiła sie chyba z 15 czy 20 razy ;) objawy są zupełnie inne :shake: nie zgadza sie prawie nic w skrocie: Luisek miał paraliz pyska, problemy z gryzieniem, apatia, brak apetytu, szedł slalomem, duzo spał, nie biegł prosto, problem z ocenieniem odległosci Waluś natomiast problemów z jedzeniem/apetytem nie ma poza tym ze jest wybredny, apatii brak :razz: wesoły z niego chłopak, biegnie prosto bez większych problemów, spi w normie i z ocenieniem odległosci tez problemów nie ma :) problemy zaczynają sie jak musi ruszyć głową czyli np. jak kichnie siada, jak trzepie głowa to sie przewraca, jak wezmie głowe zbyt nisko w dół traci równowage, jak sie odwraca np. spojrzeć czy ktoś idzie z tyłu to sie kołysze ( jakby był po 3 głebszych ) [B]O, dokładnie![/B] ps. kabel ciągle nie odnaleziony... :placz: [B]Ejjjj Ciotka [/B]:mad:;) [/QUOTE] [quote name='Lena2009']a ma juz swój wątek :cool3: ?[/QUOTE] [B]Jeszcze nie ma.[/B] -
[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8330/michas1.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7523/michas2.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1158/michas3.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/5873/michas4.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/652/michas5.jpg[/IMG] Zdjęcia nienajlepsze :/
-
Domowa Punia i bezdomość.Ponury żart losu :(Dąbrówka PUNIA MA DOM!!!
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Szkoda Puni. Gdyby wiadomo było czy lubi kotki......