Jump to content
Dogomania

Fiks

Members
  • Posts

    3279
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Fiks

  1. Trzymam kciuki, żeby mu się ułożyło.
  2. Już robię porządek :oops: EdiT: Elviska nie mam w ogłoszeniach.
  3. Pasuje ślicznotce różowy kolor :loveu:
  4. Tadzik, szczeniak, dzika Ruda, boksio trójłapek-czyli zamknięci Ojek, Gonzo, Czarna, Nikifor, Brus, Fredzia.
  5. http://www.youtube.com/watch?v=F40b3HR2GZQ Nie wyszedł mi filmik z Brusem, ale chociaż niech taki ma. Później zrobię mu ładniejszy :)
  6. [quote name='pinkmoon']Fiks, widzę że dzisiaj miałaś dzień filmowania i zapał reporterski ;)[/QUOTE] Tak! Dziś była ładna pogoda, słoneczko świeciło. I znalazłam darmowy program do obróbki filmów Pinnacle VideoSpin ;)
  7. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=yU55ERA5Gn0[/URL]
  8. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=DF9lsMpfR7g[/URL]
  9. [CENTER][B]Jesienna Fredzia[/B][/CENTER] [CENTER][URL]http://www.youtube.com/watch?v=B0ela01RBUM[/URL][/CENTER]
  10. Kiedy już wychodziłam z przytuliska to zobaczyłam jak Punia leżała z wywalonym brzuszkiem a cała trójka przyjaciół z klatki ją wąchała. Pachnie domem- powiedziała Jolka :-(
  11. He he to był krótki gigant. Łukasz go pogonił i Tadzio sam wrócił do schroniska. Od razu wbiegł to swojego domku :)
  12. Volvo to cwaniak. Jak przechodzę obok niego to się na mnie drze. Ale jak zobaczy, że w rękach mam smycz to się robi cukiereczek :diabloti:
  13. [quote name='pinkmoon'] dawać resztę! :diabloti:[/QUOTE] Dawać, dawać :evil_lol: Widać, że jest szczęsliwy :)
  14. Cajus JB czy mógłyś "rzucić" linkiem do nk? EdiT: Już znalazłam :p
  15. A dziś jest z powrotem na starym kojcu i ogonek znów czerwony. Ale na spacerze dzicz :evil_lol: i jeszcze Tadzia mijaliśmy biegającego luzem (zwiał z klatki :lol:) a Ojek nie zwracał na niego uwagi.
  16. Ze względu na stan zdrowia pani stwierdziła, że jednak nie da rady opiekować się Punią. To wiem od Joli. Widziałam jak ją przywieźli :shake:
  17. Punia jest z powrotem w schronisku :-(
  18. allegro, alegratka, trójmiejskie, gumtree
  19. Witam Pańciostwo Missi :multi: Właśnie, właśnie jak teraz ma na imię? Missi musi być taka szczęsliwa, że ma Was i swój dom. Pozdrawiam serdecznie :loveu:
  20. [quote name='Lena2009']Przeczytałam cały wątek Luiska co zajeło mi z 5h ;) bo dogomania zawiesiła sie chyba z 15 czy 20 razy ;) objawy są zupełnie inne :shake: nie zgadza sie prawie nic w skrocie: Luisek miał paraliz pyska, problemy z gryzieniem, apatia, brak apetytu, szedł slalomem, duzo spał, nie biegł prosto, problem z ocenieniem odległosci Waluś natomiast problemów z jedzeniem/apetytem nie ma poza tym ze jest wybredny, apatii brak :razz: wesoły z niego chłopak, biegnie prosto bez większych problemów, spi w normie i z ocenieniem odległosci tez problemów nie ma :) problemy zaczynają sie jak musi ruszyć głową czyli np. jak kichnie siada, jak trzepie głowa to sie przewraca, jak wezmie głowe zbyt nisko w dół traci równowage, jak sie odwraca np. spojrzeć czy ktoś idzie z tyłu to sie kołysze ( jakby był po 3 głebszych ) [B]O, dokładnie![/B] ps. kabel ciągle nie odnaleziony... :placz: [B]Ejjjj Ciotka [/B]:mad:;) [/QUOTE] [quote name='Lena2009']a ma juz swój wątek :cool3: ?[/QUOTE] [B]Jeszcze nie ma.[/B]
  21. [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8330/michas1.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7523/michas2.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1158/michas3.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/5873/michas4.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/652/michas5.jpg[/IMG] Zdjęcia nienajlepsze :/
  22. Szkoda Puni. Gdyby wiadomo było czy lubi kotki......
×
×
  • Create New...