Kiedy wzielismy Missi na wybieg w ogole sie nami nie interesowala. Biegala tak chyba z pol godziny i nic. Bylam nia zalamana. Bo pamietalam ja miesiac temu radosna, szczesliwa, rozbrykana. Ale pozniej, na szczescie rozkrecila sie. Byla ta Missi sprzed miesiaca :loveu: Powodzenia!!!
No i przyjechali Krakowianie obejrzeć Maliniaka. Kiedy wyjeżdzałam z Dabrówki jeszcze byli u niego. Myśle, że pierwsze wrażenie zrobił dobre ;)
Trzymam kciuki!
To ja dam filmiki Kluchona :p
[U][COLOR=#810081][URL]http://www.youtube.com/watch?v=_9g970mNMwE[/URL][/COLOR][/U]
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=Hi0cbvoEhvg[/URL]