-
Posts
3279 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fiks
-
Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item972140841_malutka_sliczna_6_msc_suczka_szuka_domu.html[/URL] i poproszę na maila nr konta [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;)[/B]
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Nieeeee nooooo, nie ma fotek? :mad: Dawaj zdjęcia! -
Więziony,sponiewierany,zagłodzony. Reks znalazł drugi dom, oby na zawsze.
Fiks replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agatko jutro wznowię allegro :(- 184 replies
-
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Dziś przyszła paczuszka od Szarotki :loveu: i paka z darami od MalgosMalgos :loveu: Pięknie, pięknie dziękujemy!!! [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/roze2.jpg[/IMG] -
To teraz ja chcę zrobić allegro, ja, ja :lol:
-
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze niektore to te ode mnie z bazarku:):) ale ja ich w realu nie widzialam :):)[/QUOTE] Jeśli paczuszka była z Warszawy to są na zdjęciu, tylko nie wiem na którym :lol: [quote name='elinka'] (...) A ja już uszyłam dwie smycze dla kotów (długie), do trzeciej (dla psów) brakuje mi większej zapinki. Jak tylko gdzieś dostanę, zaraz wyślę paczkę. Czy mogę prosić o adres?[/QUOTE] Dzięki Elinka :loveu: Już wysyłam PW. -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki5.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki6.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki7.jpg[/IMG] Miski przyszły z Bydgoszczy :loveu:, a smycze, obroże i szelki z Krakowa :loveu: i z Warszawy :loveu: Zwierzaki z Lęborka bardzo, bardzo, bardzo dziękują. Również jeszcze raz dziękuję za karmę :loveu: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/roze.jpg[/IMG] -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Miseczki [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/miski.jpg[/IMG] Obroże, szelki i smycze................. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki1.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki2.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki3.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki4.jpg[/IMG] -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Numer jest jawny. Już podaję: [CENTER][B][COLOR=#ff0000]OTOZ [/COLOR][COLOR=red]ANIMALS[/COLOR][COLOR=#ff0000] ODDZIAŁ LĘBORSKI[/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff][B]BANK MILLENNIUM S.A.[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]68 1160 2202 0000 0001 4005 3418[/B][/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]NR KRS 0000069730[/COLOR][/B][/CENTER] -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='MalgosMalgos']W sobote zostaly na adres Agnieszki wyslane przez przewozniczke Anie z Gorzowa Wlkp. dwie duze paki pelne dobr roznistych. Jesli przyjdzie awizo, doradzam uprzejmie podjechac na poczte samochodem. Serdeczne pozdrowienia z Berlina Malgosmalgos[/QUOTE] Dzięki MalgosMalgos :multi: -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny przyszły szelki i miseczki!!! Mam fotki, ale wstawię dziś wieczorem. -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Mała jest boska!!! :loveu::loveu::loveu: Ale Bezuchna ma cierpliwość :D Dawaj filmik z turlania Gamy z Puckiem :evil_lol: -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/dabrowka/magda.jpg[/IMG] Namierzona :eviltong: -
W piątek będąc przejazdem przez Lębork zabraliśmy 3-3,5 miesięczną suczkę. Pani chciała ją wyrzucić z domu, twierdząc że mała przybłąkała się do niej :angryy: Malutka miała jechać do przytuliska w Dąbrówce, na szczęście znalazła szybko DT. Suzi ma zniekształconą przednią łapkę. Dziś wet stwierdził, że z taką łapą albo się urodziła albo jest to baaardzoo stare złamanie. Wyrok - amputacja łapy :placz::placz::placz: [U][COLOR=#0000ff][IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/suzi/suzi1.jpg[/IMG][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/suzi/suzi2.jpg[/IMG][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/suzi/suzi3.jpg[/IMG][/COLOR][/U][URL="http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/suzi/suzi1.jpg"][/URL]
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
A która to Twoja :D -
A może Fredzie? biala w ciapy,mała,pocieszna.Dabrówka k/Wejherowa.MA DOM
Fiks replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A właśnie myślałam o Fredzi :) o Pandzie jak się czuje. Mam teraz kontakt z dziewczyną, która uratowała Fredzię. Była na interwencji. Prześlę jej filmiki z Fredzią napewno się ucieszy :) A co to znaczy sra na podłogę? :-o Robi kupy w domy? :-o -
Kotka ma gdzieś wątek?
-
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Będę u Agnieszki w niedzielę. Sprawdzę wszystkie prezenty, zrobię foty, zobaczę ile jest karmy. I wtedy konkretnie napiszę co, ile i czego brakuje. I oczywiście pokażę prezenty :) -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Fiks replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Wiem, że drugi raz przyszły smycze, obroże i miski, ale zapomniałam wtedy zrobić zdjęcia :oops: A kiedy wysyłałaś Szarotko? -
[quote name='kizimizi']o kurcze no nei wiedziałam. Ok. nastepny pojdzie Brandon i inne gotowe spiaki. A o wiek sie pytam bo kombinuje z tym dt. ja zawzięta jestem;)[/QUOTE] No i dobrze :) Nowe teksty do ogłoszeń: Maja: Jak to jest, że człowiek sam dba o siebie, jak najlepiej potrafi, a jednocześnie może trzymać w domu psa, który nigdy nie był odpchlony czy odrobaczony, zaszczepiony, któremu sierść wypadała garściami? Czy pies nie zasługuje choćby na szacunek, na leczenie chorób, na odrobinę ludzkiej przyzwoitości? Okazuje się, że nie. Pies nie zasługuje nawet na to. A przynajmniej nie zasługiwała na to Majka, która miała swoich, kompletnie o nią nie dbających właścicieli przez kilkanaście lat, a teraz, w wieku 15 lat, trafiła do schroniska. Z początku nieufna i zdawać by się mogło, wręcz agresywna, kiedy zobaczyła, że nic już jej nie grozi, stała się łagodna i kochająca. Obecnie, kiedy Maja jest już wyleczona z choroby skóry i sierść już prawie odrosła, pora zagoić wszystkie rany na sercu. Czy znajdzie się dobry człowiek, który przygarnie nie szanowaną przez ludzi Maję? Maja może mieszkać z kotami albo innymi psami, nie akceptuje jedynie suczek. Pomimo swojego wieku jest w doskonałej formie i tylko czeka na kogoś, kto zechce ją w końcu przygarnąć na jesień jej życia. Rufi: Zima to zły czas dla każdego zwierzęcia, które nie ma swojego odpowiedzialnego opiekuna. To nie tylko czas, kiedy trudno jest znaleźć dom, ale również, gdy psu na dworze grozi śmierć – szczególnie w przypadku tak wielkich mrozów, jakie miały miejsce tej zimy. Na pewno taka śmierć czyhała już na Rufiego, około 6letniego, dużego psa, który przez calutką zimę błąkał się po wsi. W końcu, gdy był już skraju swoich sił, wychudzony, zmarznięty i z licznymi odmrożeniami, mieszkańcy wsi postanowili mu pomóc – dali mu tymczasowo budę, jedzenie i nieco ciepła. Rufi jednak nie do końca im zaufał i w końcu wylądował przez to w schronisku. Tutaj dał się poznać jako psiak pełen ciepła i bardzo łagodny, choć nieco nieufny w stosunku do mężczyzn. Odmrożenia już się zagoiły, podobnie jak goją się rany na sercu Rufiego – jest to jednak proces długi, do którego ten wspaniały pies potrzebuje własnego domu. Rufi powinien iść do domu, gdzie będzie jedynym zwierzęciem. To wspaniały pies, dla którego do dziś ważniejsza jest ludzka bliskość i zainteresowanie od pełnej miski – czy dasz mu szansę? Brandon: To nie pies jest zły – to człowiek swoim zachowaniem sprawia, że nie każdy pies nadaje się do każdego domu. Tak jest właśnie i z Brandonem, który obecnie ma dopiero rok, a już połowę swojego życia spędził w schronisku – i kto wie, czy nie jest to lepsza połowa jego życia, bowiem znaleziono go skrajnie przemarzniętego oraz wygłodzonego po tym, gdy kilka dni błąkał się po okolicy w czasie największych mrozów. Brandon ma przepiękną urodę, która powoduje, że zjednuje sobie on wielu przyjaciół i wielbicieli – ma również jednak silny charakter, dlatego potrzebuje człowieka, który będzie go wychowywał konsekwentnie i rozsądnie, a przy tym nie żałując mu miłości. Niestety, Brandon nie nadaje się do domu, w którym są inne zwierzęta albo małe dzieci – to pies dla właścicieli świadomych i odpowiedzialnych. Zaproś Brandona do swojego domu, daj mu ciepły kąt.