Jump to content
Dogomania

Fiks

Members
  • Posts

    3279
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Fiks

  1. Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item972140841_malutka_sliczna_6_msc_suczka_szuka_domu.html[/URL] i poproszę na maila nr konta [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;)[/B]
  2. Nieeeee nooooo, nie ma fotek? :mad: Dawaj zdjęcia!
  3. Dziś przyszła paczuszka od Szarotki :loveu: i paka z darami od MalgosMalgos :loveu: Pięknie, pięknie dziękujemy!!! [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/roze2.jpg[/IMG]
  4. To teraz ja chcę zrobić allegro, ja, ja :lol:
  5. [quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze niektore to te ode mnie z bazarku:):) ale ja ich w realu nie widzialam :):)[/QUOTE] Jeśli paczuszka była z Warszawy to są na zdjęciu, tylko nie wiem na którym :lol: [quote name='elinka'] (...) A ja już uszyłam dwie smycze dla kotów (długie), do trzeciej (dla psów) brakuje mi większej zapinki. Jak tylko gdzieś dostanę, zaraz wyślę paczkę. Czy mogę prosić o adres?[/QUOTE] Dzięki Elinka :loveu: Już wysyłam PW.
  6. [quote name='pinkmoon']Super!!! A domek z ogłoszeń czy lokalny?[/QUOTE] Chyba z ogłoszeń, ale nie jestem pewna.
  7. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki5.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki6.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki7.jpg[/IMG] Miski przyszły z Bydgoszczy :loveu:, a smycze, obroże i szelki z Krakowa :loveu: i z Warszawy :loveu: Zwierzaki z Lęborka bardzo, bardzo, bardzo dziękują. Również jeszcze raz dziękuję za karmę :loveu: [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/roze.jpg[/IMG]
  8. Miseczki [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/miski.jpg[/IMG] Obroże, szelki i smycze................. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki1.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki2.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki3.jpg[/IMG] [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/lebork/szelki4.jpg[/IMG]
  9. Numer jest jawny. Już podaję: [CENTER][B][COLOR=#ff0000]OTOZ [/COLOR][COLOR=red]ANIMALS[/COLOR][COLOR=#ff0000] ODDZIAŁ LĘBORSKI[/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff][B]BANK MILLENNIUM S.A.[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]68 1160 2202 0000 0001 4005 3418[/B][/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]NR KRS 0000069730[/COLOR][/B][/CENTER]
  10. [quote name='MalgosMalgos']W sobote zostaly na adres Agnieszki wyslane przez przewozniczke Anie z Gorzowa Wlkp. dwie duze paki pelne dobr roznistych. Jesli przyjdzie awizo, doradzam uprzejmie podjechac na poczte samochodem. Serdeczne pozdrowienia z Berlina Malgosmalgos[/QUOTE] Dzięki MalgosMalgos :multi:
  11. Dziewczyny przyszły szelki i miseczki!!! Mam fotki, ale wstawię dziś wieczorem.
  12. Mała jest boska!!! :loveu::loveu::loveu: Ale Bezuchna ma cierpliwość :D Dawaj filmik z turlania Gamy z Puckiem :evil_lol:
  13. Tak, Suzi jest u Adama. I coś przebąkuje że jest nią zauroczony. :cool3:
  14. [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/dabrowka/magda.jpg[/IMG] Namierzona :eviltong:
  15. W piątek będąc przejazdem przez Lębork zabraliśmy 3-3,5 miesięczną suczkę. Pani chciała ją wyrzucić z domu, twierdząc że mała przybłąkała się do niej :angryy: Malutka miała jechać do przytuliska w Dąbrówce, na szczęście znalazła szybko DT. Suzi ma zniekształconą przednią łapkę. Dziś wet stwierdził, że z taką łapą albo się urodziła albo jest to baaardzoo stare złamanie. Wyrok - amputacja łapy :placz::placz::placz: [U][COLOR=#0000ff][IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/suzi/suzi1.jpg[/IMG][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/suzi/suzi2.jpg[/IMG][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/suzi/suzi3.jpg[/IMG][/COLOR][/U][URL="http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/suzi/suzi1.jpg"][/URL]
  16. Dzięki kizimizi za paczuszkę:Rose: Możesz zrobić allegro dla Brandona i Rufiego. Reszta psiaków już ma allegro i inne ogłoszenia. Wczoraj też wysłałam pani redaktor z lokalnej gazety Dżekiego i Szarika do ogłoszenia.
  17. A właśnie myślałam o Fredzi :) o Pandzie jak się czuje. Mam teraz kontakt z dziewczyną, która uratowała Fredzię. Była na interwencji. Prześlę jej filmiki z Fredzią napewno się ucieszy :) A co to znaczy sra na podłogę? :-o Robi kupy w domy? :-o
  18. Kotka ma gdzieś wątek?
  19. Będę u Agnieszki w niedzielę. Sprawdzę wszystkie prezenty, zrobię foty, zobaczę ile jest karmy. I wtedy konkretnie napiszę co, ile i czego brakuje. I oczywiście pokażę prezenty :)
  20. Wiem, że drugi raz przyszły smycze, obroże i miski, ale zapomniałam wtedy zrobić zdjęcia :oops: A kiedy wysyłałaś Szarotko?
  21. [quote name='kizimizi']o kurcze no nei wiedziałam. Ok. nastepny pojdzie Brandon i inne gotowe spiaki. A o wiek sie pytam bo kombinuje z tym dt. ja zawzięta jestem;)[/QUOTE] No i dobrze :) Nowe teksty do ogłoszeń: Maja: Jak to jest, że człowiek sam dba o siebie, jak najlepiej potrafi, a jednocześnie może trzymać w domu psa, który nigdy nie był odpchlony czy odrobaczony, zaszczepiony, któremu sierść wypadała garściami? Czy pies nie zasługuje choćby na szacunek, na leczenie chorób, na odrobinę ludzkiej przyzwoitości? Okazuje się, że nie. Pies nie zasługuje nawet na to. A przynajmniej nie zasługiwała na to Majka, która miała swoich, kompletnie o nią nie dbających właścicieli przez kilkanaście lat, a teraz, w wieku 15 lat, trafiła do schroniska. Z początku nieufna i zdawać by się mogło, wręcz agresywna, kiedy zobaczyła, że nic już jej nie grozi, stała się łagodna i kochająca. Obecnie, kiedy Maja jest już wyleczona z choroby skóry i sierść już prawie odrosła, pora zagoić wszystkie rany na sercu. Czy znajdzie się dobry człowiek, który przygarnie nie szanowaną przez ludzi Maję? Maja może mieszkać z kotami albo innymi psami, nie akceptuje jedynie suczek. Pomimo swojego wieku jest w doskonałej formie i tylko czeka na kogoś, kto zechce ją w końcu przygarnąć na jesień jej życia. Rufi: Zima to zły czas dla każdego zwierzęcia, które nie ma swojego odpowiedzialnego opiekuna. To nie tylko czas, kiedy trudno jest znaleźć dom, ale również, gdy psu na dworze grozi śmierć – szczególnie w przypadku tak wielkich mrozów, jakie miały miejsce tej zimy. Na pewno taka śmierć czyhała już na Rufiego, około 6letniego, dużego psa, który przez calutką zimę błąkał się po wsi. W końcu, gdy był już skraju swoich sił, wychudzony, zmarznięty i z licznymi odmrożeniami, mieszkańcy wsi postanowili mu pomóc – dali mu tymczasowo budę, jedzenie i nieco ciepła. Rufi jednak nie do końca im zaufał i w końcu wylądował przez to w schronisku. Tutaj dał się poznać jako psiak pełen ciepła i bardzo łagodny, choć nieco nieufny w stosunku do mężczyzn. Odmrożenia już się zagoiły, podobnie jak goją się rany na sercu Rufiego – jest to jednak proces długi, do którego ten wspaniały pies potrzebuje własnego domu. Rufi powinien iść do domu, gdzie będzie jedynym zwierzęciem. To wspaniały pies, dla którego do dziś ważniejsza jest ludzka bliskość i zainteresowanie od pełnej miski – czy dasz mu szansę? Brandon: To nie pies jest zły – to człowiek swoim zachowaniem sprawia, że nie każdy pies nadaje się do każdego domu. Tak jest właśnie i z Brandonem, który obecnie ma dopiero rok, a już połowę swojego życia spędził w schronisku – i kto wie, czy nie jest to lepsza połowa jego życia, bowiem znaleziono go skrajnie przemarzniętego oraz wygłodzonego po tym, gdy kilka dni błąkał się po okolicy w czasie największych mrozów. Brandon ma przepiękną urodę, która powoduje, że zjednuje sobie on wielu przyjaciół i wielbicieli – ma również jednak silny charakter, dlatego potrzebuje człowieka, który będzie go wychowywał konsekwentnie i rozsądnie, a przy tym nie żałując mu miłości. Niestety, Brandon nie nadaje się do domu, w którym są inne zwierzęta albo małe dzieci – to pies dla właścicieli świadomych i odpowiedzialnych. Zaproś Brandona do swojego domu, daj mu ciepły kąt.
  22. Skarbuś ma około 4 lat. Dzięki za allegra :loveu: Majka, Brandon i Rufi mają u mnie tylko trójmiasto, bo czekałam na piękne teksty od ladySwallow. Murfi już ma allegro u mnie, wyróżnione i mam nadzieję, że zespół allegro nie zauważy podwójnych ogłoszeń, bo nam je skasują :evil_lol:
×
×
  • Create New...