-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
_ogonek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę Krope w gore . Będzie dobrze nie martwcie sie ;) -
Mam pytanie. Widzę wiele plakatów i osób które dzielnie promują psiaki ze swojego schroniska, np. rozwieszając plakaty. i teraz mam pytanie. Czy mozna 'normalnie' (chodzi o to ze bez zadnych zgod pism itp.) rozwieszac takie plakaty? W wyznaconych miejscach czy tez 'gdzie sie chce'? Z gory dziekuje za odpowiedzi, jesli taki temat pojail sie wczesniej to prosze go przeniesc dziekuje :-)
-
PiS grzmi - sterylizacja jest okaleczeniem zwierzęcia!
_ogonek_ replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Sterylizacje
Biorąc pod uwagę prawo paujące u nas, najlepszym rozwiazaniem jest juz jednak ta sterylizacja.. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
giselle ja juz cegielke kupilam, oby pomogla :-( -
zuzliczku pomysl genialny! Wlasnie przez brak salki Dago musial niestety poniesc konsekwencje tego.... jak dobrze ze zjawila sie osoba taka jak nasza nieoceniona giselle i postanowila ruszyc do boju ... postaram zebrac troche pieniążków. ick napisala mi na pw o tym zeby zrobic loterie fantowa i losy za 2-3 zl ona ma pluszaki ktore moglaby mi przeslac a ja moge oddac 3 swoje (tylko tyle ich mam). i loteria... Czy akcja ma określoną datę zakończenia czy też środki finansowe będą zbierane do momentu uzyskania kwoty jaka jest potrzebna?
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']...Dago odszedł:-( jest mi bardzo przykro nie umiem nawet powiedzic jak:shake: zagnaj [*] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f3737c6986d6016.html"][COLOR=#000000][IMG]http://images34.fotosik.pl/443/9f3737c6986d6016m.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f3737c6986d6016.html"][COLOR=#000000][IMG]http://images34.fotosik.pl/443/9f3737c6986d6016m.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f3737c6986d6016.html"][COLOR=#000000][IMG]http://images34.fotosik.pl/443/9f3737c6986d6016m.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [*][/quote] POwiedz ze robisz nas w konia powiedz ze to zart powiedz ze to zly sen powiedz ze....to nie stalo sie :placz::placz::placz::-(:-(:-(:-( -
PiS grzmi - sterylizacja jest okaleczeniem zwierzęcia!
_ogonek_ replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Sterylizacje
[quote name='Martens']Tradycyjnie nie zgodzę się absolutnie, że samo dobro, ale w polskich warunkach i realiach schronisk jest konieczna jako element walki z bezdomnościa.[/quote] Jesli moge spytac dlaczego tak sadzisz lub dlaczego tak jest? -
PiS grzmi - sterylizacja jest okaleczeniem zwierzęcia!
_ogonek_ replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Sterylizacje
Witam zawitałam na wątek. Nie wiem dlaczego uważa że sterylizacja jest okaleczeniem, według mnie to samo dobro, zapobiega chorobom (ropomacicz itp.). CHI pomysł świetny. Jeszcze spytam się jednej wolontariuszki z naszego schroniska i jeśli się zgodzi przyśle ci to. Problem bezdomności jest coraz większy a powiekszaja go wlasnie tacy ludzie jak posel pisu... -
Radku powodzenia ;p W górę maleńkie pokażcie się. Trzeba je jakoś rozkreklamowac... Moze wysylanie zaproszen do uzytkownikow?Tyle, ze potrzebny jest jakis chwytliwy test...
-
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
_ogonek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Bjuta jesteś pewna że weszłaś w dobre allegro? Może ta data miała skłonić ludzi do preczytania... Najlepiej napisz do soby, która założyła allegro -
[QUOTE]Aby zorganizowac akcję w szkole-musisz mieć pozwolenie dyrektora placówki, zezwolenie Azylu z pieczątką administratora na to by taka akcję zorganizować(musi być podany termin-od kiedy do kiedy i musi być wymieniona z imiena i nzawiska osoba(czyli Ty), która po akcji zajmie się przekazaniem pieniędzy do Azylu-lub kupnem igieł itp.)[/QUOTE] Starsznie dużo zachodu z wszystkim :roll: Ale ja leń jestem więc bywa :evil_lol:
-
Czuję się na siłach ale mi trzeba czasem tłumaczyć wszystko jak krowie na rowie :roll: arjuna chyba lepiej gdybym przekazała pieniądze na konto Azlu (dla wyższegfo bezpieczęnstwa). Co do szkoły to chyba dałoby radę załatwić gorzej z Azylem - mówię teraz o pozwoleniu. I jeszcze jedno, gdzie mogę wytrzasnąć puszkę taką?
-
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
_ogonek_ replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
malagos rozumiem. Jakby co to pisz, najwyżej pomogę w razie czego ;) -
Witamy kolejnego użytkownika w naszym temacie :-) Radku, czy mógłbyś umieścić w pierwszym poście dw abanerki które się pojawiły, bo chyba nikt nie chce przekopywać się przez 100 stron...