[quote name='Moniek193']Ale nad czym tu się zastanawiać ? Pakuj Yankę i przyjeżdżajcie do nas :loveu: Zapamiętaj dobrze mój nick, bo jak przyjedziecie to podejdę do Was i się po nicku przedstawię :diabloti:[/QUOTE]
się zastanawiam, bo to troche daleko od nas a tu zima sroga... samochód mi zamarza :diabloti:, a tu jeszcze śnieżyce zapowiadają :cool3: