zdjęcia super, uszy ma ładne, grunt, że leżą i przylegają do głowy :-)
a takie odstawianie uszu w bok to zdarza się każdemu boksiowi chyba, moja też tak robi... grunt, że uszy się ładnie układja, gdy pies jest czymś zaciekawiony, a że na wystawach jest wiele ciekawych rzeczy, to zwykle uszka ładnie się układają :-)
a masz jakieś zdjęcia w tzw."wystawie" ?
Agarek jest jeszcze bardzo młody, jeszcze będzie mężniał :lol: zmieni się i głowa i sylwetka