Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='motyleqq']gratuluję! :)[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='deer_1987']No to trzymamy kciuki za prawko! Duzo zmian bedzie i studia i prawko :)[/QUOTE] Dzięki :) Oj tak, dużo się zmienia, a czy na lepsze, to jeszcze zobaczymy ;) [quote name='Amber']Gratuluje! I witam w klubie niewolników UW :evil_lol:[/QUOTE] Haha dzięki :diabloti: [quote name='awaria']Ja, nie będąc nawet przez chwilę studentem UW, znam zmorę wszystkich uczących się tam - USOS :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Amber']Nie wypowiadaj tego słowa, są wakacje :shake: Brrr aż mnie dreszcz przeszedł :diabloti: USOS to jest coś o czym się nie rozmawia w kulturalnym towarzystwie, bo za dużo bluzgów leci... Albo raczej, lecą same bluzgi :evil_lol:[/QUOTE] Aż musiałam sprawdzić, co oznacza ten skrót, bo mnie zaintrygowałyście :lol: Ciekawa jestem, jak to wygląda w praktyce, skoro tak straszycie :diabloti: [quote name='AgataP']co prawda nie studiowałam na UW, tylko na UMK, ale USOS-a też przechodziłam i oprócz beznadziejnych zapisów na zajęcia przez niego, nie był taki zły :eviltong:[/QUOTE] Może miałaś szczęście :cool3: A u nas znowu pada :shake: Na szczęscie jesteśmy po długaśnym spacerze i mniej więcej do 20 możemy grzać dupki w domu :cool3: Byłam dziś z Dufflem na Polu Mokotowskim, poszliśmy zobaczyć ten placyk do agility. Niby fajny, ale przeszkody są w większości mocno zniszczone :-( I takie jakieś wymiary dziwne, niektóre takie wielkie, że nie mam pojęcia, dla jakiego to niby psa przeznaczone. Ogólnie szału nie było, Dufflowi agility się nie bardzo spodobało, a jeszcze na koniec przestraszył się huśtawki, która z hukiem spadła :-(
  2. A u nas ostatnio wielkim przysmakiem są takie oto krewetki ;) [url]http://www.forza10.com.pl/scheda_prodotto.php?numerolinea=3&id=19&alimenti=&idtipo=1[/url]
  3. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-95zRoSicuDQ/Tgo0aWJyqKI/AAAAAAAAFtw/SqUm9Sck004/DSC00753.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Sv6xtYPLefc/Tgo0a3I_wXI/AAAAAAAAFt0/T0cTFbVzlEo/DSC00754.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-58pW5OQ_8sQ/Tgo0b7XMVcI/AAAAAAAAFt4/qcn-0ELHF1k/DSC00755.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-joPyYy48qr0/Tgo0cXLatfI/AAAAAAAAFt8/iedPv_X2n6Q/DSC00756.JPG[/IMG] I Taba :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fUKHcHnlsYA/Tgo0dC5GYfI/AAAAAAAAFuA/RruMVMsPZvM/DSC00759.JPG[/IMG] CDN ;)
  4. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-obc02QOV7NI/Tgo0Wu_l9mI/AAAAAAAAFtc/pkAYs_pe2pg/DSC00747.JPG[/img] Szajba [img]https://lh4.googleusercontent.com/-t--E7Grmmec/Tgo0XYjUKbI/AAAAAAAAFtg/M6IU3Sq14lM/DSC00748.JPG[/img] Duffel [img]https://lh6.googleusercontent.com/-__7w_EFTECU/Tgo0YGFLbKI/AAAAAAAAFtk/97dgu8U7rg0/DSC00749.JPG[/img] Strażnicy domku ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-1PpWe5OXOEs/Tgo0Y7pQMSI/AAAAAAAAFto/b-Ssjm90MBg/DSC00750.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-bAe-UiefP0I/Tgo0ZnYqtnI/AAAAAAAAFts/zOq3q1VvT_g/DSC00751.JPG[/img]
  5. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-tIvhc6s-zxY/Tgo0SkyZV2I/AAAAAAAAFtI/Ux6O4P1-QmI/DSC00741.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-dQAIjH-z1fQ/Tgo0TU6v11I/AAAAAAAAFtM/BqMygxrQpQ4/DSC00742.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-0j9ap0O_cks/Tgo0UNMIkmI/AAAAAAAAFtQ/Bw3itkp7ATM/DSC00743.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-IkHKVkACqX0/Tgo0U4pIUKI/AAAAAAAAFtU/8397fmAzx2E/DSC00744.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-WxbA2GHoT4o/Tgo0VlhXQgI/AAAAAAAAFtY/yy-53KwJtMk/DSC00746.JPG[/img]
  6. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kJLbb2yWbB4/Tgo0O7WadbI/AAAAAAAAFs0/0z7X8TJZUeY/DSC00736.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-RulA44rygJs/Tgo0PyMqidI/AAAAAAAAFs4/oehyz09wvq0/DSC00737.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-5y_ILU8ckCY/Tgo0QRtAghI/AAAAAAAAFs8/I5GKhDFdWxU/DSC00738.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-xOdo0LTNTm4/Tgo0RB6BbAI/AAAAAAAAFtA/VK6BTdWbjA0/DSC00739.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Ss7qcyuSgV4/Tgo0R-yu-7I/AAAAAAAAFtE/geB9cGKTz4U/DSC00740.JPG[/img]
  7. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-dv0e_CxdsFI/Tgo0I1h-1JI/AAAAAAAAFsY/CglCHZL1zWE/DSC00729.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-z4CkvrUmI0I/Tgo0KVWDv7I/AAAAAAAAFsg/FXHZlyDN-64/DSC00731.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Xm3fHmMAUD4/Tgo0LgeH9CI/AAAAAAAAFsk/T73HzZI3H_Q/DSC00732.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-c8RmDBfjmlc/Tgo0MrmtjwI/AAAAAAAAFso/aI-TugRdpdw/DSC00733.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Hz4dgxjIfKo/Tgo0NZksD-I/AAAAAAAAFss/-Y5nYr4ma1Q/DSC00734.JPG[/img]
  8. Ewa&Duffel

    Duffel

    No to chyba muszę się pochwalić, że zakończyłam już kurs na prawo jazdy :) Dzisiaj byłam się zapisać na egzamin, teoretyczny mam 4 sierpnia, a jeśli zdam, to wyznaczą termin praktycznego. O ile z teorią nie mam większych problemów, cały czas sobie ćwiczę, czytam i rozwiązuję testy, to z praktyką tak łatwo nie ma...Biorę jazdy doszkalające, bo nadal niektóre rzeczy sprawiają mi trudność, głównie manewry, parkowanie i jazda na skrzyżowaniach. Bardzo bym chciała zdać za pierwszym razem, dlatego staram się jak najwięcej ćwiczyć, ale nie zawsze mi wychodzi niestety. Zobaczymy jak wyjdzie ;) No i jeszcze zapomniałam napisać, że od października będę studiować socjologię na Uniwersytecie Warszawskim :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-KUSWhICUWGM/Tgo0Ey3Mz7I/AAAAAAAAFsE/p4_Dr7xEXoo/DSC00724.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-So6OTL9gpnk/Tgo0Fo5GZbI/AAAAAAAAFsI/os5FZyIjMI8/DSC00725.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Lyx6gnqL4wU/Tgo0GT6TSpI/AAAAAAAAFsM/8RITTMusagI/DSC00726.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/--7QlL_xz0-E/Tgo0HDwOrkI/AAAAAAAAFsQ/7JhN2Xm5iwM/DSC00727.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-KPHaNSp651s/Tgo0H3dHqEI/AAAAAAAAFsU/MBEtJX36dxU/DSC00728.JPG[/img]
  9. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='motyleqq']Ewa, serio myślę o tym wyjeździe :D ale czy mogłabym zabrać chłopa? planowaliśmy jechać we wrześniu, nie wiem jak dużo masz tam miejsca, ale może ktoś jeszcze by się zabrał? :razz: no i trzeba by się zorientować, jak z psami na szlakach[/QUOTE] Odpowiedziałam na PW ;) [quote name='deer_1987']wodne szalenstwa :loveu:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-LgvBxavksNY/Tgo0BPlvXHI/AAAAAAAAFrw/RyrlZXbzhRI/DSC00719.JPG[/URL] :loveu:[/QUOTE] :) [quote name='magdabroy']Wskoczył czy go wrzuciliście?? :D[/QUOTE] Sam wszedł, ale w innym miejscu ;) Tam gdzie było normalne wejście (widać je na poprzednich zdjęciach i jak wychodzi z wody).
  10. O jaka pusta plaża, aż miło :) Gdzie byliście ? A psy pływały w morzu czy tylko brodziły ?
  11. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-LgvBxavksNY/Tgo0BPlvXHI/AAAAAAAAFrw/RyrlZXbzhRI/DSC00719.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-zohH8jlslkc/Tgo0B3F39RI/AAAAAAAAFr0/5BI-crjQXrQ/DSC00720.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-5E2Weer3mWs/Tgo0C-3_KjI/AAAAAAAAFr4/FX7kyDRHaiM/DSC00721.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-xhR2ZCiCZHM/Tgo0DrIE7RI/AAAAAAAAFr8/RrFNoZWuh48/DSC00722.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-JS8WKgbETrU/Tgo0EEDnwBI/AAAAAAAAFsA/7b6M5l6Ke70/s512/DSC00723.JPG[/img] CDN...
  12. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-s8a4f-EcnEs/Tgoz7Cl5rVI/AAAAAAAAFrc/COz3_SngEBk/DSC00714.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-66ydVpEEhps/Tgoz7wqNKwI/AAAAAAAAFrg/T77XoSSO6Sg/DSC00715.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-U6oFLd73bSI/Tgoz-jEqUzI/AAAAAAAAFrk/ThyC862yV8Q/DSC00716.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-eRqXLX2wCEo/Tgoz_imFuRI/AAAAAAAAFro/05ZKHpzmYZo/DSC00717.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-K3m-GYRtl6A/Tgo0Ae-BgbI/AAAAAAAAFrs/OUwUYRr5c4U/DSC00718.JPGp[/img]
  13. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-PD4mVaz_Ya8/Tgoz3FyCLeI/AAAAAAAAFrI/N9yXoyw4VMg/DSC00709.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-En7A50bqMYU/Tgoz3rQg2uI/AAAAAAAAFrM/Cb0brh-e6Aw/DSC00710.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-euhugVfui30/Tgoz4uzZreI/AAAAAAAAFrQ/D0pZSQYW9Fs/DSC00711.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Gnw4bfM7mbo/Tgoz5n9y7QI/AAAAAAAAFrU/WDEkFAcjPN4/DSC00712.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ArUnJT64neA/Tgoz6cIUxDI/AAAAAAAAFrY/kd6c0uc4TiE/DSC00713.JPG[/img]
  14. Ewa&Duffel

    Duffel

    Duffo [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Gg5i8KOabHE/TgozzH1xkrI/AAAAAAAAFq0/SAbVIpuhSkQ/DSC00701.JPG[/img] Taba i Skipi [img]https://lh6.googleusercontent.com/-UkK1lP0CmMM/TgozzyQk8eI/AAAAAAAAFq4/nRSuFz17bAM/DSC00703.JPG[/img] Poranny spacer na wodę [img]https://lh5.googleusercontent.com/-6P79TnuZCsc/Tgoz0ph06bI/AAAAAAAAFq8/vNuda3S-zxA/DSC00705.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-QRaouhlFsfU/Tgoz1UMrJBI/AAAAAAAAFrA/yA0A44VRQf0/DSC00706.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-62xTjj5Wp14/Tgoz2G54UKI/AAAAAAAAFrE/DiCJKlM5OAw/DSC00707.JPG[/img]
  15. Ewa&Duffel

    Duffel

    Rebeka z patyczkiem :cool3: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-53hjBs-9wd4/Tgoztt6mgZI/AAAAAAAAFqY/p04UrNopsoo/DSC00693.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-W00mkrAGZLQ/TgozumGJPRI/AAAAAAAAFqc/D9lQzF0jt3w/DSC00694.JPG[/img] Amor [img]https://lh3.googleusercontent.com/-feBZiS5G_x4/TgozvcKjfRI/AAAAAAAAFqg/f5RAPb5D1BI/DSC00695.JPG[/img] Nemo [img]https://lh4.googleusercontent.com/-5RqN2y7AOl0/TgozxuOLekI/AAAAAAAAFqs/DxImX-GLNoE/DSC00699.JPG[/img] Nugat, a w tle Skipi [img]https://lh3.googleusercontent.com/-CXtsIr5EtmM/TgozyepraVI/AAAAAAAAFqw/MGFUqAu5ET4/DSC00700.JPG[/img]
  16. Ewa&Duffel

    Duffel

    Droga nad wodę :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-vEHHM9DziqM/TgozpMNoGWI/AAAAAAAAFqA/NddHzBfCP0U/s512/DSC00686.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-56SFK0LBwq4/TgozqrdqXXI/AAAAAAAAFqI/ahitPcSn0Lo/DSC00688.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-cPLSj6X0uvs/TgozrTAECDI/AAAAAAAAFqM/cb4_BvxyVnQ/DSC00689.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-cOzqsAlg_5o/TgozsK4PciI/AAAAAAAAFqQ/2aAJwhMHVPU/DSC00691.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DNf1Ldyntuo/Tgozs48-OeI/AAAAAAAAFqU/EnHDIZ2vPmM/DSC00692.JPG[/img]
  17. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-LgRxuT__btQ/TgozlZMzDAI/AAAAAAAAFps/dhW2SPeHJnc/DSC00681.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-YU8oNSiOcoY/TgozmFFs2RI/AAAAAAAAFpw/KaEAC-3cVRY/DSC00682.JPG[/img] Nasz domek :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Qkgd_V48qcI/TgoznJWNgII/AAAAAAAAFp0/2akQJwLDzjg/s512/DSC00683.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-G_HtteX5pdM/TgoznoLN0TI/AAAAAAAAFp4/aSjtf2h4eGA/s512/DSC00684.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-X-39Q9gmQrc/TgozoZpPPGI/AAAAAAAAFp8/a-j2Ivi7kVs/DSC00685.JPG[/img]
  18. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Amber']Ja jak narobię tyle fot z jednego miejsca to jednak nie wstawiam wszystkich, robię selekcję, bo chyba by nie szlag trafił jakbym miała wsadzać wszystkie :lol:[/QUOTE] Ja też nie wstawiam wszystkich, ale mimo wszystko czasami ciężko wybrać ;-) [quote name='Michał i Nemo']No a gdzie reszta zdjęć? Czekam(y) :-D[/QUOTE] Zaraz powstawiam ;-) Wkuwam ostatnio sporo do egzaminu na prawko, więc i czasu mniej... [quote name='motyleqq']fajny ten złoty golden :smile:[/QUOTE] :smile: [quote name='przeszlus']O Boże ile fotek o.O Ale ja uwielbiam mokre psy :smile:[/QUOTE] :diabloti: Wiem :lol: [quote name='ania90']witamy sie:smile:[/QUOTE] Hej :smile: Dzień drugi :) Pańcia, wstawaj, wyłaź już z tego domku ! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-r9l2uRXCsM4/Tgozg4SjBfI/AAAAAAAAFpY/UpYHJCC-mB8/s512/DSC00676.JPG[/img] Poranne walki Nemo i Szajby :cool3: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-oNq4fpeLuxI/TgozhxNOPgI/AAAAAAAAFpc/WORQKZAzvyM/DSC00677.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-071rqkZJvWc/TgoziiozwzI/AAAAAAAAFpg/pKDfX0YT2AY/DSC00678.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-VjAT4tPBSd4/TgozjqF6TFI/AAAAAAAAFpk/FhAK-e2L8fU/DSC00679.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-C__Phqu3h8o/Tgozkc9wU6I/AAAAAAAAFpo/j7TLKVMjN9I/DSC00680.JPG[/img]
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='deer_1987']Ponad 800 z kazdego dnia czy z calego wypadu? :razz: Bo z nami duzo fotek przyjechalo ze stolicy :D Widac po mordkach ze zlot udany :loveu:[/QUOTE] Nie no bez przesady, z całego wypadu 800 :lol: [quote name='AgataP']A jako Duffelowa włascicielka jesteś chociaż na jakimś? ;) :shake:przydałoby się w końcu jakieś foto rodzinne :)[/QUOTE] A owszem, będą i takie :D [quote name='awaria']Jezu, czy to Duffo :D ? [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-LSZp7I-vUW8/TgoywCFGUwI/AAAAAAAAFlc/zSR-LyT_5k0/DSC00605.JPG[/URL][/QUOTE] Tak :evil_lol: [quote name='kalyna']to ale dużo ich narobiłaś :) to sporo czasu spędziłaś z aparatem w ręku :) i przynamniej niezapomniana pamiątka jest :)[/QUOTE] Aparat towarzyszył nam w zasadzie przez cały czas ;) [quote name='magdabroy']Tyle goldenków w jednym miejscu :loveu: Pięknie to wygląda na zdjęciach. A na żywo pewnie jeszcze lepiej ;)[/QUOTE] Zdjęcia zdjęciami, ale faktycznie na żywo to dopiero robi wrażenie :) [quote name='dagaa111']sporo tych zdjęć. I widać że zlot udany :)[/QUOTE] Tak :) [quote name='dOgLoV']Jak dużo Dufflastych :multi: :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Paula03']Dużo zdjęć :D Ale dobrze, lubię oglądać ;)[/QUOTE] ;)
  20. [quote name='motyleqq']my przepadamy :cool3: najchętniej bym się przeprowadziła w góry :lol:[/QUOTE] To musimy się kiedyś razem wybrać :cool3: Moi rodzice mają mieszkanie w Krynicy Zdrój, a z tego, co się orientuję, po tamtejszych górach można wędrować z psami :siara:
  21. Gratulacje, zdjęcie jest świetne, więc nic dziwnego, że je wybrali ;) Świetne ujęcia z Włoch ! Marzy mi się tam pojechać, byłam kiedyś w Wenecji, ale miałam 7 lat, więc za wiele nie zapamiętałam ;) A co do spotkania...nie wiem, czy coś wyjdzie przy tej pogodzie :shake: A ja na razie mam trochę nauki do egzaminu na prawko, więc w tym tygodniu raczej nie dam rady.
  22. [quote name='Milimoi']Jestem prawie codziennie wieczorem w okolicach Pol Mokotowskich. Jest tam taki ogrodzony teren, gdzie są przeszkody do agility :)[/QUOTE] Ooo, i można tak bezpłatnie z tego korzystać ? To musimy się wybrać :)
  23. Jaka skupienie :evil_lol: Nie ruszę, nie ruszę, jeszcze wytrzymam...:lol: [url]http://img842.imageshack.us/img842/2231/sdc10184.jpg[/url] Dla niektórych obsługa flexi jest niestety zdecydowanie zbyt skomplikowana...Może nie zauważyli tam tego magicznego guziczka :hmmmm: Bo jakoś nie potrafię znaleźć innego wytłumaczenia tego, że ktoś pozwala psu cały czas biegać na maksymalnej długości smyczy, nie zwracając kompletnie uwagi na przechodzących obok ludzi czy inne psy. Widziałam nawet kilka razy psy, które wylazły na jezdnię będąc na flexi :roll: W zasadzie codziennie mamy jakąś sytuację z psem na automacie. Wczoraj wieczorem wracam ze spaceru, pies na smyczy, przy nodze. Na trawie z boku stoi babka z psem na flexi, pies coś tam wącha. Akurat jak ich mijaliśmy, pani postanowiła wrócić na chodnik, ale żeby skrócić smycz to już jej do głowy nie wpadło. Szła za nami kilkanaście metrów holowana przez kilkunastokilogramowego kundelka, który usilnie usiłował wcisnąc nos w tyłek mojego psa. W końcu mu się to udało, a pańcia w tym momencie zapytała : "To suka ?". Odpowiadam, że nie, to pies, a ona taka zdziwiona : "Pies ?" :roll: Nie no, nie wiem jakiej płci zwierzę mam w domu :mdleje:
  24. [quote name='kavala']Od razu widać, że to Duffel, żaden inny pies się tak nie brudzi.:evil_lol:[/QUOTE] Haha :diabloti: Jari w akcji jest boski ! :loveu: A Baron musiał się pochwalić swą bogatą mimiką pyska :lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_8509.jpg[/url]
  25. Mnie często ludzie pytają, czy to ten 'owczarek górski' ;) Szczególnie starsi ;) Duffel jest bardzo jasny i spory, więc pewnie dlatego...ale mimo wszystko do podhalana to mu jeszcze sporo brakuje :lol:
×
×
  • Create New...