-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtAY7kUFI/AAAAAAAAC10/Uy_80y6hB0k/DSC06148.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtBPbAaAI/AAAAAAAAC14/gRHKfLpuhWA/DSC06149.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtBmixwzI/AAAAAAAAC18/ZFcn905uBYk/DSC06150.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtCKnledI/AAAAAAAAC2A/ijr2lasBsZo/DSC06151.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtCp-7xMI/AAAAAAAAC2E/I4-TAFC6Yws/DSC06152.JPG[/img] ;)
-
[quote name='deer_1987']aha czyli jeszcze dlugo zanim tu sie pojawia :razz:[/QUOTE] Nie tak długo ;) Mam jeszcze trochę z tego spacerku na Fortach i z Choszczówki tydzień temu, a potem już będą PM :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs8comZQI/AAAAAAAAC1g/7LOqLs8bND0/DSC06142.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs8xDS7cI/AAAAAAAAC1k/f5lmu2HNt6Q/DSC06144.JPG[/img] Wena-mistrz drugiego planu :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs9zd50yI/AAAAAAAAC1o/gb7ZOJdwGTI/DSC06145.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs-5CSURI/AAAAAAAAC1s/4SgwIzs102c/DSC06146.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs_s6jjGI/AAAAAAAAC1w/Px6D5bVnFR4/DSC06147.JPG[/img]
-
Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']
Ewa&Duffel replied to taxelina's topic in Galeria
Przepiękny portrecik :loveu: [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_26021b5c.jpg[/url] -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
Ewa&Duffel replied to kajkoowa's topic in Galeria
Boskie ujęcie ! Dosłownie zamrożenie w kadrze :cool3: [url]http://img688.imageshack.us/i/dsc3207w.jpg/[/url] -
[quote name='deer_1987']Te ostatnie na facebook to skad sa? :)[/QUOTE] Pole Mokotowskie, z wczoraj ;)
-
Oj kleszcze już od jakiegoś czasu niestety grasują :( Piękny uśmiech :loveu: [url]http://img816.imageshack.us/img816/8162/09032011012.jpg[/url] Brudny pies=szczęśliwy pies :cool3: [url]http://img94.imageshack.us/img94/3462/12032011001.jpg[/url]
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Ewa&Duffel replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='dOgLoV'] Później wam wkleje zdjecia łoża bo nawet weekendu nie mialam , przed chwila wróciłam do domu z pracy wiec nie mialam kiedy zrobic ;)[/QUOTE] Oj, współczuję braku weekendu... Świetne ujęcie, uwielbiam takie 'tańczące' psiaki :D [url]http://img824.imageshack.us/img824/9190/dsc03427j.jpg[/url] -
[quote name='sator_k_']Uwielbiam te Wasze spacerowe zdjecia :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs47ZZhQI/AAAAAAAAC1I/fp61r8nIbUs/DSC06133.JPG[/URL] Jak fajne nastawione uszy :)[/QUOTE] :) [quote name='Lucky.']mecie świetne tereny spacerowe ! widzę, że psiaki same firmowe akcesoria mają :P rogz, rd, dublin dog :PPP[/QUOTE] Tak, Forty Bema są super ;) A tak jakoś wyszło :cool3:
-
Powalająca mina :lol: [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Dogomaniacki%20spacer/II/DSCF6949.jpg?t=1299954607[/url] Super muszą być teraz spacery po plaży, kiedy jeszcze tak pusto jest...;)
-
Jaka dama :loveu: [url]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%2012%2003/DSC_0949.jpg[/url] Ładny kolor piłeczki :cool3: [url]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%2012%2003/DSC_0981.jpg[/url] To jest boskie !!! Fifka wygląda jakby sobie swobodnie latała :lol: [url]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_1001-1.jpg[/url]
-
:loveu::loveu::loveu: http://img64.imageshack.us/img64/4962/dsc4110copy.jpg Widać,że aportowanie sprawia jej przyjemność ;) http://img851.imageshack.us/img851/5820/dsc4073copy.jpg
-
Świetny kolor ! Szkoda, że u nas niedostępny... [url]http://img197.imageshack.us/img197/4852/p1040210x.jpg[/url]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs5qnzrhI/AAAAAAAAC1M/1hk2c7_BWe8/DSC06134.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs6O7BvYI/AAAAAAAAC1Q/9hEt3GontRk/DSC06135.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs662Y8LI/AAAAAAAAC1U/LtxWb9YVQ4M/DSC06136.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs7L-X7dI/AAAAAAAAC1Y/42wIc6U5vss/DSC06140.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs78hrJxI/AAAAAAAAC1c/qIZSRHCIPWU/DSC06141.JPG[/img] [B]CDN ;)[/B]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs2UechnI/AAAAAAAAC04/YMtDr0SG7C8/DSC06128.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs3WSpSPI/AAAAAAAAC08/IJCjTcYpaYQ/DSC06130.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs30dhvAI/AAAAAAAAC1A/hrv9Lby2UtU/DSC06131.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs4d1xcyI/AAAAAAAAC1E/rJj86CBzS_Y/DSC06132.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs47ZZhQI/AAAAAAAAC1I/fp61r8nIbUs/DSC06133.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjszdbvxrI/AAAAAAAAC0k/uTFMeSmyBCI/DSC06122.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs0EFgc4I/AAAAAAAAC0o/EccmML8WNX4/DSC06123.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs0rJQ5zI/AAAAAAAAC0s/8YgvlpezCxo/DSC06124.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs1DzvsXI/AAAAAAAAC0w/9L4mRZacBrA/DSC06125.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjs16Ec54I/AAAAAAAAC00/5ywmWliOfqU/DSC06126.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjswcD6MMI/AAAAAAAAC0Q/F1sDfCKbQps/DSC06117.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjsxMMyOlI/AAAAAAAAC0U/NiKGvbfeEMI/DSC06118.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjsxjEegPI/AAAAAAAAC0Y/BubgwlVnVp8/DSC06119.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjsye6UUhI/AAAAAAAAC0c/VFH9-eRFH0Q/DSC06120.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjsy0JNK5I/AAAAAAAAC0g/DgonxrWmEPA/DSC06121.JPG[/img]
-
[B]Duffel z swoim wielbicielem Piotrem, właścicielem Weny[/B]:cool3: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjstfuQPbI/AAAAAAAACz8/TCbRJCaAiZc/DSC06112.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjsuEfWM3I/AAAAAAAAC0A/xwJDdB8gk9E/DSC06113.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjsuvJwh8I/AAAAAAAAC0E/C3IBve5c_jY/DSC06114.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjsvUl09WI/AAAAAAAAC0I/KUUjqqx8kJc/DSC06115.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjsv_ehdUI/AAAAAAAAC0M/Lu3B-7-9wBo/DSC06116.JPG[/IMG]
-
[B]Forty Bema 5 marca Cudna mała Wena :loveu:(Brand New Anarchia Box) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjsqhDEK_I/AAAAAAAACzo/GFD8nPOqdjM/DSC06105.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjsrJcC-rI/AAAAAAAACzs/NVJ3p8Ho1OE/DSC06106.JPG[/IMG] Asha [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjsrqICXRI/AAAAAAAACzw/m66CU-ifpPs/DSC06108.JPG[/IMG] Szanti [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjssD-O_aI/AAAAAAAACz0/5FID-822tQU/DSC06109.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjssv2968I/AAAAAAAACz4/44qdpMVfmDU/DSC06110.JPG[/IMG] [/B]
-
[quote name='sator_k_'][URL]http://img820.imageshack.us/i/dscf0417qm.jpg/[/URL] Jaka beztroska :)[/QUOTE] [quote name='deer_1987'][URL]http://img820.imageshack.us/img820/7969/dscf0417qm.jpg[/URL] Wariactwo na calego![/QUOTE] :cool3::cool3::cool3: [quote name='dagaa111'][URL]http://img135.imageshack.us/img135/7660/dscf0387g.jpg[/URL] i każdy w inną stronę spogląda :D[/QUOTE] Każdego co innego ciekawiło ;) [B]Dzisiaj byliśmy w lesie i Duffel z Brutusem rozpoczęli oficjalnie sezon kąpielowy :evil_lol: W ogóle pogoda super, cieplutko, słoneczko, aż się nie chciało do domu wracać. Mamy już wiosnę w zasadzie :) A na fotkach z zeszłej soboty, które zaraz dam, jeszcze trochę zimy jest ;) [/B]
-
Jakie świetne zdjęcia ! Widzę, że wam też dzis pogoda dopisała :) Ale Sator wysoko skacze, Duffel to by w życiu przez to nie przeskoczył ;) http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0978-1.jpg Przepiękny portret :loveu: http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0959-1.jpg Fajny z nich duecik :cool3: http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_0951.jpg
-
[IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1900/dscf0389.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7660/dscf0387g.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/354/dscf0375.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4618/dscf0370.jpg[/IMG] Koniec ;)
-
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6900/dscf0423q.jpg[/IMG] [URL="http://img820.imageshack.us/i/dscf0417qm.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7969/dscf0417qm.jpg[/IMG] [/URL] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8766/dscf0410i.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8766/dscf0400e.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/889/dscf0395.jpg[/IMG]
-
Obiecane fotki od Oliwii, właścicielki Ashy ;) [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/9056/dscf0508e.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/286/dscf0506g.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/6173/dscf0487.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7715/dscf0474l.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/1824/dscf0472.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kasia&Mela']Ja zachęcam do agility. Naprawdę świetny sport :lol: Na jaki obóz jedziecie? Prześwietlenie zawsze się przyda, ja Meli robiłam. Ostatnio oszalałam na punkcie tego wzoru - [URL]http://activdog.pl/attachments/Image/t_agizielen.jpg[/URL] agility zielony. Jak dobrze pójdzie to w kwietniu/maju będę miała :evil_lol: Ale jest tyle różnych (nie tylko activdogowych) wzorów, że trudno coś wybrać... :roll: Generalnie podobają mi się 3 kolory: niebieski, fioletowy, różowy (no i ten zielony agilitowy). I jak tu się na coś zdecydować :shake:?[/QUOTE] Jedziemy na obóz "Fabryka Talentów dla Początkujących" z Canis Sapiens. Duffel miał robione jak był szczeniakiem i niby wyszły jakieś nieprawidłowości, ale to podobno normalne u szczeniaków, a potem mówili, ze wszystko jest ok... No wzorów jest tyle, że nie sposob mieć wszystkich, ktore się podobają ;-) [quote name='Niufciak'][URL]http://img825.imageshack.us/img825/1345/dsc06100ln.jpg[/URL] Jaka potulna minka:loveu: słodkiii:loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Kashdog']Taaaaak, trenujcie agi :smile:! I też się przyłączam do pytania- na jaki obóz jedziecie?[/QUOTE] Zobaczymy, jak wyjdzie ;-) "Fabryka Talentów dla Początkujących" z Canis Sapiens :smile: [quote name='sunshine']A mi mama mówi że mam chopla i za dużo sprzętu... że nie mam chyba na co kasy tracić:P Nie widziała Twojego:-D[/QUOTE] Oj tam, oj tam :lol: Mnie też się czepiają, ale już zdecydowanie mniej, przywykli :diabloti: [quote name='Kilche'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TWZx5cbL4bI/AAAAAAAACqc/aEf1lGFUof0/DSC06031.JPG[/URL] Świetne te szele! :loveu:[/QUOTE] Też je uwielbiam :smile: [quote name='dagaa111']ile obroży ma Duffel :-D Maks już od dłuższego czasu ma tylko dwie :lol:[/QUOTE] Tak jakoś wyszło...:cool3: [quote name='Lucky.']żółwie najlepsze :-D my mamy tylko i aż 8 obróżek... :PP[/QUOTE] Żółwie to jeden z moich ulubionych wzorków ;-) 8 to też niemało :cool3: