Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Hej ! :) Wreszcie udało mi się nadrobić majowe zaległości (spowodowane maturą) ;) Po pierwsze, gratuluję nowego domownika, Pepsi jest cudna :loveu: Bardzo mi się podoba ta rasa i jeśli będę mieć kiedyś kota, to na pewno właśnie takiego ;) Śpiewa czy ziewa ? :lol: [url]http://img695.imageshack.us/img695/673/dsc04440o.jpg[/url] Po drugie, gratuluję drugiego nowego domownika, ładny bojownik :loveu: Po trzecie, widzę, że u was powoli zmiany zachodzą i psiaki podwórkiem dysponują :) Na pewno są zadowolone z większej swobody :) Po czwarte, Neron świetnie się bawi z Abbe :) A panienka rośnie jak na drożdżach :loveu: I na koniec zacytuję zdjęcie, które mnie dosłownie rozwaliło :evil_lol: [url]http://img827.imageshack.us/img827/2029/dsc04267t.jpg[/url]
  2. Hej ! :) Przepraszam, że tak długo się nie wpisywałam, ale nadrabiałam majowe zaległości. Nareszcie się udało wszystko obejrzeć ;) Zdjęcia świetne, szczególnie spodobały mi się te z wycieczki, piękne widoki :loveu: Fotki znad morza też super, widać, że dziewczynki się dobrze bawiły. Sherry nurek po prostu powala :lol: [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_7470.jpg[/url] A z ostatnich ujęć to jest po prostu boskie, nie wiadomo, czy to uśmieszek, czy może jednak nie...:diabloti: [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_3961.jpg[/url]
  3. Ewa&Duffel

    Duffel

    Przeciąganie :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-HVKNKo8VUR8/Tdky8gupevI/AAAAAAAAEVs/wqBs__8VUe0/_DSC7819.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-2yRh88J4Yuo/Tdky9VTkLwI/AAAAAAAAEVw/_3iVx_LwDEE/_DSC7820.JPG[/img] I powrót do wody [img]https://lh4.googleusercontent.com/-6nBqvvKSi3s/Tdky9whDxVI/AAAAAAAAEV0/4cZUUtiizPk/_DSC7821.JPG[/img] Dwie wirówki :cool3: [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OgxTvwZjl-M/Tdky-lXaZ1I/AAAAAAAAEV4/bnPb8aNmHck/_DSC7823.JPG[/img] Dufflowa przyczajka [img]https://lh5.googleusercontent.com/-3of5EzANRE8/Tdky_HFj5QI/AAAAAAAAEV8/Cfk78FKrX7I/_DSC7824.JPG[/img] CDN ;)
  4. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Z2VJdSMsObw/Tdky5tPuA4I/AAAAAAAAEVY/8lxYJTd2-H0/_DSC7814.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-8cHaeIftGJA/Tdky6dOyKJI/AAAAAAAAEVc/7KtlRqlgdy8/_DSC7815.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-HooPqNBGQAk/Tdky62FROvI/AAAAAAAAEVg/05dcQpC5iaQ/_DSC7816.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Q5elwTl5zUY/Tdky7mlU5hI/AAAAAAAAEVk/sU23YJ3I_L8/_DSC7817.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-LPDctVtVKu0/Tdky8PQhXQI/AAAAAAAAEVo/VC_d0VMC9C4/_DSC7818.JPG[/img]
  5. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Ikane5CMsdY/Tdky2UzYF8I/AAAAAAAAEVA/VeUWbTxlu9Q/_DSC7807.JPG[/img] Joko i Duffel [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Rw8oJSwwxfk/Tdky2ynwtWI/AAAAAAAAEVE/O-9xECcXlak/_DSC7808.JPG[/img] Joko [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Zse7OM1v_2g/Tdky3TtNyQI/AAAAAAAAEVI/BMxMpVJOe7A/_DSC7809.JPG[/img] Panowie ([SIZE=1]Duffel stracił kółko :diabloti:)[/SIZE] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ukL5wgw7AAY/Tdky31wZDqI/AAAAAAAAEVM/bSnrm_aWcx4/_DSC7810.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-k25rDXYqDPE/Tdky4S1MOyI/AAAAAAAAEVQ/GdUOlsq0OZI/_DSC7811.JPG[/img] Dama czeka na panów [img]https://lh5.googleusercontent.com/-QCFk5SV8Nxw/Tdky5EqX83I/AAAAAAAAEVU/dWksI_Lr2cI/_DSC7813.JPG[/img]
  6. Ewa&Duffel

    Duffel

    Duffel cały czas w wodzie i z kółkiem [img]https://lh3.googleusercontent.com/-hJiOeFuWcBE/TdkyzHk5-kI/AAAAAAAAEUs/GoaEBB8qBGs/_DSC7802.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-U0_MlU9V-Kw/Tdky0TgVlFI/AAAAAAAAEU0/DkCC_HCQedQ/_DSC7804.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-l3pjXYPmaIg/Tdky0woS8lI/AAAAAAAAEU4/MMsvxUbSo5Q/_DSC7805.JPG[/img] Joko [img]https://lh3.googleusercontent.com/-54RLZ-OyJhg/Tdkyz4MOUoI/AAAAAAAAEUw/PyEWIlXR3QI/_DSC7803.JPG[/img] Brutus [img]https://lh5.googleusercontent.com/-hNjMBsszJfo/Tdky1pKhQlI/AAAAAAAAEU8/cXpnOscnLpM/_DSC7806.JPG[/img]
  7. Ewa&Duffel

    Duffel

    Duffel [img]https://lh5.googleusercontent.com/-OnjdrfRwc30/Tdkywqu52jI/AAAAAAAAEUc/AXz-lSdKLiE/_DSC7798.JPG[/img] Cała trójka-Duffel w wodzie oczywiście ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-WCICrStTNUo/TdkyxTFLVvI/AAAAAAAAEUg/jzKK08C-nu8/_DSC7799.JPG[/img] Brutus w wersji wirówka ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-wU7vNbAFIqA/TdkyyKbEeiI/AAAAAAAAEUk/9-YTgANuBRo/_DSC7800.JPG[/img] Ciężko zrobić udane zdjęcie ciemnemu psu... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-OBQvUuI1eG8/TdkyyhvBuQI/AAAAAAAAEUo/ACfiF09owZQ/_DSC7801.JPG[/img]
  8. Ewa&Duffel

    Duffel

    Brutus [img]https://lh3.googleusercontent.com/-imeibhipD_k/TdkytXoQUwI/AAAAAAAAEUI/BUKd19w48vQ/_DSC7793.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-o_WCfF7lMzc/Tdkyt0bK-XI/AAAAAAAAEUM/y5RzQhrPHiM/_DSC7794.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-qArqtim7I9Y/Tdkyui5fPxI/AAAAAAAAEUQ/bzQOp8miKYg/_DSC7795.JPG[/img] Brutus i Joko [img]https://lh4.googleusercontent.com/-CQ4erWkzlBA/TdkyvAASj8I/AAAAAAAAEUU/4baQEVuG9wk/_DSC7796.JPG[/img] Brutus [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Uw2pQAuo_ig/TdkywAZwHnI/AAAAAAAAEUY/EmOaoag6aTM/_DSC7797.JPG[/img]
  9. Ewa&Duffel

    Duffel

    Tak, bardzo mu smakowało, ale za długo to ta uczta nie trwała ;) Zjedzenie tchawicy zajęło mu kilkanaście minut. Dłużej schodzi się z penisami :diabloti: Są twardsze, ale Duffel aż tak za nimi nie przepada. W zeszłą niedzielę wybraliśmy się do Fortów Bema z Brutusem i gordonką Joko. Na miejscu dołączyła do nas też Etna :) Duffel i Joko [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-K0uDY6Fg13s/Tdkyqef2EtI/AAAAAAAAET0/2yI53rnWnc0/_DSC7788.JPG[/IMG] Duffel [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SKNQUOqXz5s/Tdkyq3hDtsI/AAAAAAAAET4/VvVCti5xSeo/_DSC7789.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hD2Fm2lGYGw/TdkyrQf7uGI/AAAAAAAAET8/i1wkcwtTebg/_DSC7790.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XkP8FBDbmOY/TdkysCBzhyI/AAAAAAAAEUA/qvqTMlibpW0/_DSC7791.JPG[/IMG] Joko w pogoni za kaczkami [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CcOY6RhBBZU/TdkysuGK5fI/AAAAAAAAEUE/9WQXkrKlhBc/_DSC7792.JPG[/IMG]
  10. Faktycznie kaganiec dobrze dopasowany ;) Ja żałuję, że wzięłam tą wersję PRO, bo w sumie to trochę bez sensu, więcej filcu tylko, który wyciera sierść i grzeje psa.
  11. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6083/dsc8042h.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9894/dsc8043e.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8867/dsc8054.jpg[/IMG] [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/6836/dsc8055f.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/5672/dsc8056z.jpg[/IMG]
  12. Ewa&Duffel

    Duffel

    Znowu mam mnóstwo zdjęć do wstawienia, ale że od czegoś trzeba zacząć, to Duffel z gryzakiem na początek ;) Wielka tchawica, ale dość szybko ją zjadł :cool3: [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/277/dsc8031.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/43/dsc8034.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2836/dsc8039.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8827/dsc8040y.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3936/dsc8041w.jpg[/IMG]
  13. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='sator_k_'][URL]http://img696.imageshack.us/img696/2964/img0744yv.jpg[/URL] Elegancko :D[/QUOTE] :) [quote name='Kashdog']Gratulacje zdania maturki i zazdroszczę wakacji!! :diabloti: A na jaki kierunek studiów się wybierasz?[/QUOTE] Dzięki :) Czy maturka zdana, to jeszcze do końca nie wiem, dowiem się 30 czerwca :evil_lol: Składam na kilka kierunków, m.in. na psychologię, socjologię,filologię germańską i może na polonistykę i dziennikarstwo. Zobaczymy, na co się dostanę...W sumie nie mam takiego jednego wymarzonego kierunku. [quote name='kalyna']podziwiam Duffla, że tak ładnie stoi i pozuje :) i przy tym szczęśliwy pyszczek jest :)[/QUOTE] Ma wprawę :cool3: [quote name='dagaa111'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-T2Otru0vbUc/TbJdiFm2BLI/AAAAAAAAD90/ayae5usMnrs/_DSC7449.JPG[/URL] masaż ucha :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='deer_1987']Gratulacje![/QUOTE] Dziękuję :) [quote name='motyleqq']a jak go uczysz tej równowagi? też byśmy się pouczyły. wprawdzie jeszcze co najmniej pół roku nim zaczniemy agility, ale ćwiczyć można :)[/QUOTE] Ćwiczymy wchodzenie na różne rzeczy, także niestabilne, i zmianę pozycji na nich ;)
  14. Kurczę, jaka dorosła panienka na tym zdjęciu ;) [url]http://img862.imageshack.us/img862/7498/15858030.jpg[/url]
  15. Fajne kształty :) Ale to chyba laminat ?
  16. A jamniczek czemu tak mało ? :eviltong: Wciąż nie mogę się przestać zachwycać waszymi terenami, są naprawdę świetne:) Niebo tutaj super wyszło ! [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC02798.jpg[/url]
  17. Ewa&Duffel

    Duffel

    Ćwiczę z nim różne takie rzeczy, bo przyda się to na pewno do agility potem ;) Na początku miał problemy, a teraz już swobodnie zmienia pozycję, wykonuje różne sztuczki, nawet obroty robi. Ćwiczymy też przechodzenie pod 'tunelem' ;) Muszę tylko skądś skombinować tyczki do slalomu...Bo do innych rzeczy wykorzystuję wszystko, co się nawinie, ale z tym akurat ciężko.
  18. To gratuluję schudnięcia :) Bardzo fajna ta nowa obroża i Misia tak słodko w niej wygląda :loveu::diabloti:
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    Dzisiaj miałam ostatnią maturę, zdałam na 15/20 pkt i już mam wakacje :) Nareszcie, nie mogłam się już doczekać :) Kilka zdjęć z porannego spaceru parę dni temu. Robione telefonem, ale chciałam pokazać nasze ćwiczenia na równowagę ;) [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/4016/img0747v.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/699/img0746c.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2923/img0745bt.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2964/img0744yv.jpg[/IMG]
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='kalyna']ale czyścioszki :lol: zabawa w błocie i nic więcej im do szczęścia nie jest potrzebne :)[/QUOTE] I oczywiście Duffel 'najczystszy' :evil_lol: No, może jedzonko jeszcze, to już wtedy pełnia szczęścia jest :cool3: [quote name='Amber']Oj Ewa, zdjęć się nie robi po to aby w końcu odetchnąć z ulgą, że się je w końcu wstawiło :evil_lol: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-mLO6JN3_oI0/TbJdqYgsPJI/AAAAAAAAD-0/Iq0Fkj6_xuo/_DSC7470.JPG[/URL] Duffel przyjął barwy maskujące :lol:[/QUOTE] Oj tam, miałam już dość wstawiania tych zdjęć z FB, pora na jakąś odmianę :cool3: Standard :diabloti: [quote name='Avaloth']Dwa brudne agresory, do tego nie uciekają tylko dlatego że je przekupujecie. Kto to widział takie w domu trzymać :diabloti:[/QUOTE] No właśnie, aż czasami sama nie wiem, po co :diabloti: Chyba zamienię tego potwora na jakiegoś słodkiego, małego pieseczka :shake::lol: [quote name='ania90']Duffel kolor zmienil co widze :)[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='AgataP'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-mLO6JN3_oI0/TbJdqYgsPJI/AAAAAAAAD-0/Iq0Fkj6_xuo/_DSC7470.JPG[/URL] a czy Duffel jest kąpany po każdym takim błotkowym spacerze?czy raczej zasada wyschnie, a reszta się wykruszy? ;)chociaz u niego to brudny kolor raczej sam nie zniknie :cool1:[/QUOTE] On jest bardzo rzadko kąpany, tylko wtedy, kiedy naprawdę się wybrudzi. Po takim spacerze to nie ma sensu, albo idzie jeszcze do wody wypłukać to błoto, albo suszy się na słońcu i błotko zasycha, po czym samo się wykrusza ;) [quote name='sator_k_']Świetnie wyglądają psy, które już nie mają za bardzo siły na bieganie, ale nie odpuszczają i chcociaż na ziemi się po podgryzać muszą :D[/QUOTE] Goldeny ogólnie raczej preferują zapasy niż bieganie ;)
  21. I gdzie te zdjęcia, co ? :eviltong:
  22. Ewa&Duffel

    Duffel

    I nareszcie ostatnie :cool3: [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3nvO3cD-5lE/TbJd4dqKPRI/AAAAAAAAEAY/YGSrlU02-H0/_DSC7495.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-xGkde_K3Aes/TbJd47gS0AI/AAAAAAAAEAc/_x4h1mhN1hw/_DSC7496.JPG[/img]
  23. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Nz0j0W7DVM8/TbJd19CabAI/AAAAAAAAEAE/QzABXsG5m7k/_DSC7490.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-k48-2QgIY_M/TbJd2U4ou9I/AAAAAAAAEAI/QO3YM6IkrwE/_DSC7491.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-i5WCtNGx7Ck/TbJd2z-DskI/AAAAAAAAEAM/8xAOdYkjJco/_DSC7492.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-tFUkX6RhzGQ/TbJd3eh0ChI/AAAAAAAAEAQ/lDd9Th45zT8/_DSC7493.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-w_x5pZQnP0U/TbJd3xHw_4I/AAAAAAAAEAU/h2-HgHDAWrk/_DSC7494.JPG[/img]
  24. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-PjFRPWNSUUI/TbJdzKlW90I/AAAAAAAAD_w/iNKDQFBOD1Q/_DSC7485.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-HFmjdGRNdqM/TbJdznrPfNI/AAAAAAAAD_0/oLVGvsQNQeQ/_DSC7486.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-_mMGYECu91s/TbJd0JM-STI/AAAAAAAAD_4/HrUIknm43iY/_DSC7487.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-kcTytmbayc0/TbJd0pjG-aI/AAAAAAAAD_8/GslqpBzvY6w/_DSC7488.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-VJ7HCG40Fh8/TbJd1Z-YYEI/AAAAAAAAEAA/3vh_xqZ9zZI/_DSC7489.JPG[/img]
  25. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-z7QaGO4gHE0/TbJdwUMg6WI/AAAAAAAAD_c/OmcjcFhH2ec/_DSC7480.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-XkRgdzNc0-A/TbJdw4jq3kI/AAAAAAAAD_g/Ht4nhDrvN_U/_DSC7481.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-FqHbQdXIhlg/TbJdxR47iqI/AAAAAAAAD_k/hrwdRTTIfeM/_DSC7482.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-DoPsEJpZSos/TbJdx0u15jI/AAAAAAAAD_o/bpnoI6fhkD0/_DSC7483.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-bwSwJhj1AyQ/TbJdyg67PAI/AAAAAAAAD_s/6A8ZuscwZLg/_DSC7484.JPG[/img]
×
×
  • Create New...