Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Dziewczyny ! Przepraszam, że nie piszę ale mam problemy ze wzrokiem. Niestety zanim załatwię jakieś okularki to minie chwilka a bez tego nie jestem w stanie siedziec przy kompie.
  2. Cóż jeszcze mogę zrobić:shake:podnoszę:multi:
  3. No to i ja się udziele i dźwignę malucha:multi::multi::multi:
  4. A Żabusia dzisiaj nic a nic nie skakała:multi::multi::multi:
  5. No, no :shake: taka bezproblemowa to ona nie jest:cool3: Dzisiaj musiałam ją siłą do ogródka na siusku wyrzucić bo za zimno damie było:evil_lol: Taka rafinowana się zrobiła:evil_lol:
  6. Ona jest taka strasznie pokorna i smutna jakby ciągle się bała, że robi coś nie tak i zostanie za to ukarana. Musiała być bita bez powodu i ślad pozostanie w psychice do końca życia. Dlatego potrzebna jest wyjątkowa osoba do opieki nad Dianką. Jej adopcja jest naprawdę trudna:shake::shake::shake:
  7. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/16/4899225d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/16/7f0275f7.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/16/386b0903.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/16/bfa6c5e1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/16/43638251.jpg[/IMG]
  9. Spacerek :painting: obiadzik:sabber: spanko:sleeping:
  10. Czyżby w Warszawce błotka brakowało:evil_lol: Mogę podrzucic moje, wlasne , osiedlowe. Bez autka terenowego nie wjeżdżać:diabloti::evil_lol:
  11. Bardzo idealna. Tylko strasznie pokorna i zalękniona. Nieźle musiała obrywać od meneli:angryy:
  12. Teraz sobie pobiegamy :Dog_run: i nadmiar tłuszczyku strzasamy :multi::multi::multi:
  13. Wstajemy i na spacerek idziemy :multi::multi::multi:
  14. [quote name='sdal2']Saphirko to dianka jest u Ciebie? Szkoda żejeszcze nie znalazła domku, ale może jest za mało ogłaszana, pamiętasz jak Piorunek długo szukał domku, a teraz jest szczęśliwy, niektóre psiaki nie maja tyle szczęścia do tego żeby szybciutko znaleźć domek , muszą dłużej poczekać.[/quote] O Diankę pyta dużo osób. Problem w tym, że ona ze wzgledu na wiek i poprzednie doświadczenia życiowe nie nadaje sie do każdego domku. U mnie też ta ilość psów ją przerasta. Musi sie im podporządkować bo nie jest dominantką. Ona porzebuje spokojnej pańci a nie rozkrzyczanej dzieciarni. Nie sprawdzi sie też w roli psa stróżującego bo jest łagodna. Nie atakuje ludzi i nie obszczekuje.
  15. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/0/483_spiacy_pies.gif[/IMG] A Dineczka śpi smacznie:eviltong::eviltong::eviltong:
  16. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/0/501_prosze_zgodz_sie.gif[/IMG] Proszę o domek:eviltong::eviltong::eviltong:
  17. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/0/543_pies_biegnie.gif[/IMG] No to biegnijcie do domków:eviltong::eviltong::eviltong:
  18. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/0/543_pies_biegnie.gif[/IMG] No to jogging.
  19. Frytka rzeczywiście trochę dominująca, ale przytulaśna.:eviltong:
  20. Ona jest śliczna, milusia i bezproblemowa. To co jej pozostało ze złych czasów to strach przed mężczyznami. Nigdy nie widzialam u niej agresji. Ogródek przekopuje tak jak każdy inny psiak i nie jest juz obżartuchem. Je tylko wtedy kiedy potrzebuje. Gdyby nie sześć psów w domu to nie oglaszałabym jej bo naprawdę nie sprawia żadnych problemów.
  21. [IMG]http://lh5.ggpht.com/psia.szajka/SN1Vd_AsH9I/AAAAAAAAJds/o1DR_iTNkrk/s800/ma%C5%82a%20ksenia.jpg[/IMG] Dzidzia fundamencik pod domek kopie:eviltong::eviltong::eviltong:
  22. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SbaIn3nBt4I/AAAAAAAANAg/wNOg7eVwDo8/s800/Clipboard29.jpg[/IMG] No to niech Żabcia teraz poocha:eviltong::eviltong::eviltong:
  23. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/447/725045fc153d760c.jpg[/IMG][/URL] Dianka się przypomina:lol::lol::lol:
  24. Może jeszcze chwilkę trza poczekać:shake: Ktoś pewno się skusi:lol:
×
×
  • Create New...