-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny wstawać:mad:Majty na dupę i do roboty:mad: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
I znowu zostałam sama:shake::shake::shake: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Gagata ! Podaj treść tego ogłoszenia, które wymyśliłaś dla dianki bo ja stara sklerotyczka już zapomniałam. Trzeba poprosic kogos łebskiego o plakacik i podrukować i porozwieszać. Może nowy tekst zadziała. Jeżeli stare sposoby zawiodły to trzeba spróbować inaczej. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Napisz do ewatonieja;) Współpracują z fajną niemiecką fundacją- fundacja ta pomaga tez Kierowi co jest u mnie na hotelu- przysyłają leki i karmę. Bedą potrzebowali info o Dianie...z pewnoscia zaproponuja ,że mogą ja zabrac do swojego schroniska, albo ogłosic i szukac domu.[/quote] Aniu ! Napisałam, ale na razie nikt nie odpowiedział. Do schroniska to ja bym jej nie oddawała bo zdziczeje. Ale jakby poogłaszali to moze by coś z tego wyszło. -
Trzeba pomyślec już o sterylce kolejnych suń dla Reksia. Po co potem robić cos na szybkiego:roll:
-
Akurat do mnie też nikt nie dzwoni , ale jak tylko Dianka nie pasuje to daje im Twój nr.:roll: Toruń to rzeczywiście dobre miasto do ogłoszeń bo już od którejś z kolei osoby słyszę, że utrudniają jak mogą adopcje ze schroniska. Zupełnie nie rozumiem o co chodzi, ale niemozliwe żeby tyle osób klamało niezależnie od siebie. Czyżby mieli dobre płatne adopcje zagraniczne ?
-
Witamy orzeszki:loveu::loveu::loveu:
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dianka leży kołami do góry i ma nas wszystkich w głębokim powarzaniu:diabloti::evil_lol: -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/6cf29256.jpg[/IMG] -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/fd0758f2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/b9aa4f0d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/340dae8f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/7485d6fa.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/7f8892a1.jpg[/IMG] Frytka z Orzechowców z Mikosiem z Ostródy. -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/8d2c2e77.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/b958c6cd.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/17/52b22ec6.jpg[/IMG] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Znowu paskuda nie chce na dwór wyleźć:shake::shake::shake: Tak zimno to chyba nie jest:roll::roll::roll: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata ! Ja mogę zajrzec do Śnieżki, jeżeli uważasz, że jest taka potrzeba. Tylko nie wiem czy mam telefon do tej Pani. -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Może oni nie wiedzą, że są społecznościowi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
A ja mówię [SIZE=3]Okurde. Znowu zero porannego niedzielnego spanka :shake::shake::shake:[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Ponoć niedługo remont dogo:shake::shake::shake: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
No to przypominamy Żabcię:loveu::loveu::loveu: