Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_3_203.gif[/IMG]
  2. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_107.gif[/IMG]
  3. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_105.gif[/IMG]
  4. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_25.gif[/IMG]
  5. :painting::painting::painting::painting::painting::painting:
  6. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_26.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_26.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_26.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_26.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_26.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_26.gif[/IMG]
  7. [URL="http://img135.imageshack.us/my.php?image=pic00004.jpg"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1104/pic00004.jpg[/IMG][/URL] Prześliczny pyszczuś.
  8. A ja chciałam prosić aby Albiemu dalej pisała wątki. Jej teksty wywołują duże poruszenie na profilu nk a w końcu chodzi o wzbudzenie zainteresowania schroniskiem. Zawsze jakiemuś psu się uda...
  9. No to zajrzyj tutaj : [url=http://www.alpejskie.pl/main.php?m=mioty]z Psiarni Wojskiego - hodowla alpejskich go
  10. [IMG]http://www.alpejskie.pl/images/cache/9de965a2820a5fc5cdc59013505c589e.png[/IMG] A to kto ?
  11. Szczurka miała, ale koty chciały sobie z nim bliżej porozmawiać:diabloti::evil_lol:
  12. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/24/24609_1656.gif[/IMG]
  13. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/7/7595_14015558.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/7/7906_3593871.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/24/24609_1656.gif[/IMG]
  16. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/8/8682_Żabka.jpg[/IMG]
  17. Miśka ! a gdzies Ty się podziewała tyle czasu:lol::lol::lol:
  18. No to w górę Dianko:multi::multi::multi:
  19. Znowu wszyscy gonią za Pepegą a o Tobie zapomnieli:shake:
  20. A czemu nikt nie ocha i nie acha:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  21. Ja moim dzieciom odparzone pupcie smarowałam witaminą A+E tzw. capivit forte. Robiłam dziurkę w żelowej kapsułce, wyciskałam zawartość na palec i smarowałam. Goiło się jak na psie:loveu: Obie witaminy wplywaja pozytywnie na odnowę naskórka i błon śluzowych.
  22. Dianka biega po ogródku z Frycią i Mikosiem a dogomaniacy spią:shake:
  23. Funia ma cudowne ucha:loveu::loveu::loveu:Całkiem jak nietoperz:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...