Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Już się wynoszę.....Co za gbury na tym wątku.........................
  2. A ja kupiłam papier samoprzylepny, ale najlepiej to on się przykleja jak jakiś stary, papierowy plakat pod spodem jest. Do betonu to nie chce się przykleić. I co gorsza pada śnieg. Wszystkie plakaciki szlag trafi. Porozwieszałam Bambo , Dziewczynkom Cajusa i ten emirowy o sterylkach i opiece nad psiakami. Może troche se ludziska poczytają.
  3. [quote name='Neris']Ta kawa to w Laszczynach, jak ktoś nie zna wątku :( pańcia gotowała pieskom kawę zbożową.[/QUOTE] E tam gadasz, że zbożową. Ja myślę, że to był Jacobs kronung.
  4. [quote name='gagata']Trzeba było im kawy dac.....;-([/QUOTE] I dodać coś mocniejszego na rozgrzewkę............
  5. [quote name='GoniaP']Kuba pozytywnie przeszedł test na koty!!! Patrzył na nie obojętnie, po czym podwinął ogon i uciekł :)[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  6. Jakim klejem przyklejacie plakaciki na słupach ogłoszeniowych ? Boję się, że moje się poodklejają;)
  7. Z Bielsko-Białej o ile dobrze kojarzę była Dorothy z wątków końskich i ktoś kto zajmował się pieskiem z urazem kręgosłupa. Muszę sprawdzić. Napisałam do Asior. Ona wie wszystko:eviltong:
  8. Wstajemy:multi::multi::multi:
  9. Myślę, że nie będzie gonił kotów. Zamieszka w domu jako nowy lokator a więc początkowo będzie czuł się niepewnie. Jak wchodziliśmy z nim do schroniska u Danusi nie zareagował na chorego kociaka, który tam przebywał. Tyle pamiętam na pewno;)
  10. No to wieczorne mizianko...............
  11. No to miziamy Szarika wieczorową porą:lol:
  12. Zamówiłam tekst do ogłoszeń na bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181614-UsA-ugowy-PISANIE-TEKSTA-W-OGA-OSZENIOWYCH-Na-Nowodworzan-Do-24-03[/url]
  13. Poza plakatem, który zrobiła Estote na poprzedniej stronie i opisem na stronie pierwszej nie mamy nic. Nie mam daru do bajeru więc chyba poprosze kogoś do opisu.
  14. Biegunka może być wywołana szczepionką. Pamietać jednak należy, że dziewczynki nie były właściwie karmione. pochodzą z patologicznego domu a to moze mieć konsekwencje zdrowotne. Może jednak wet powinien zastosować jakąś dietę:cool3:
  15. Potrzebuję osoby robiącej ogłoszenia. Czy ktoś mógłby się poświęcić:lol::lol::lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181152-Bambo-Pies-z-interwencji-gaA-nie-w-schronisku-Potrzebny-tekst-i-ogA-oszenia[/url]
  16. Potrzebujemy pomocy ogłoszeniowej na wątku Bambo : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181152-Bambo-Pies-z-interwencji-gaA-nie-w-schronisku-Potrzebny-tekst-i-ogA-oszenia[/url]
  17. Podnosimy z rana.......................
  18. Witamy z rana.......
  19. Ale odpowiedzi sie narobiło:oops:, a wygladało na to, że dogo nie działa:oops:
  20. Potrzebuję fachowca ogłoszeniowego : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181152-Bambo-Pies-z-interwencji-gaA-nie-w-schronisku-Potrzebny-tekst-i-ogA-oszenia[/url] znacie kogo ?
  21. Czy znacie fachowczynie od ogłoszeń ? Potrzebuję ogłoszeń dla Bambo a jestem moło internetowa i szukam talentu ogłoszeniowego : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181152-Bambo-Pies-z-interwencji-gaA-nie-w-schronisku-Potrzebny-tekst-i-ogA-oszenia[/URL]
  22. Czy znacie fachowczynie od ogłoszeń ? Potrzebuję ogłoszeń dla Bambo a jestem moło internetowa i szukam talentu ogłoszeniowego :[url]http://www.dogomania.pl/threads/181152-Bambo-Pies-z-interwencji-gaA-nie-w-schronisku-Potrzebny-tekst-i-ogA-oszenia[/url]
  23. Piękny tekst. Mamy wszyscy nadzieję, że pomoże Niteczce. http://www.allegro.pl/item952985998_tragedia_psow_dramat_chorych_ludzi_charytatywna.html
  24. Przestańcie ! Ja mam w planie wiosenne odchudzanie. Jesteście okrutne:placz:
×
×
  • Create New...