Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Może być ciężko. Kubuś pewno przytył:evil_lol:
  2. Witaj Kubusiu !
  3. Jak z góry na dół to widać wiosenna chuć ja dopadła. Czy wiecie gdzie znaleźć kogoś od bokserów ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujAE-pomocy?p=14313161#post14313161[/url]
  4. [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/UZYTKO%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-20.jpg[/IMG][IMG]http://img175.yfrog.com/img175/5714/s5003860.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.yfrog.com/img682/3429/s5003861.jpg[/IMG] Nie wiem kto działa na forum od bokserów ? Muszę sprawdzić.
  5. Weronika ! Napisz na forum bokserów.
  6. Faktycznie Wielkanoc się zbliża to i Neris kąpiel wzięła:diabloti:
  7. Ja pewnie dam radę coś pomóc, ale proponuję też zajrzeć do Obraczu87. Ona ma czasem sporo srodków w kundelkowej skarbonce.;) A na jaki adres wysłać karmę lub inne datki. A może jakieś konto:lol:
  8. Ależ są już takie domy starców dla psów. Niestety nie w Polsce. Wiadomo, że opieka nad psem starszym jest z reguły kosztowna i bez bardzo zamożnego sponsoringu trudno taka ideę zrealizować. Jednak ośrodki takie powstają tak samo jak domy dla psów niepełnosprawnych jeżdżących na wózkach. Pojechał do Niemiec Bursztyn z Ostródy, Itulec pojechał do Niemiec, no i toruńska Funia. Mozna poczytać ; http://www.dogomania.pl/threads/126579-Itulec-pojechal-Diuna-i-reszta-pochlipuje-powodzenia-malutki http://www.dogomania.pl/threads/135544-Funia-juA-w-swoim-domu-w-Niemczech-Trzymamy-kciuki Ja tez mam w domu niepełnosprawnego pieska, któremu groziła amputacja nóżek. To Mikoś z mojego avatora. Słodziak !!! Zabrałam go ze schroniska w Ostródzie. Mikoś został w wieku 6-m-cy wyrzucony z balkonu przez swoich właścicieli. Miał złamana miednicę i niedowlat tylnych łapek. Dzisiaj potrafi biegać i jest moim najwiekszym słodziakiem. To, że pies jest stary lub niepełnosprawny nie powinno go eliminować. Każdy powinien miec szansę. Niestety w Polsce fundacje muszą walczyć z pseudoschroniskami takimi jak Krzyczki, Olkusz czy pani Biedrzycka, Dabrówka. Tyle bylo tych koszmarnych mordowni na dogo. Faktycznie o schroniskach specjalistycznych dla starszych psów możemy pomarzyć.
  9. Ilon ! Moim zdaniem te zdjecia na plakaciku nie są udane ? gdybyś mogla im spróbować zrobic im fotki z uśmiechniętymi mordkami. Takie rozkoszniaste. Może to by podzialało.
  10. Witamy z rana i zachęcamy do drobnych wplat dla Kubusia. Jeszcze tylko chwilka i na pewno pojedzie do domku.
  11. Zaznaczam wątek. A czy działacie z OTOZ Animals w Gdyni ? O ile pamiętam to przez nich była podjęta interencja w Dąbrówce i leśnej Jani ?
  12. W schronisku znają Bambo i szczeniaki, ale nie wiem czy obcej osobie pozwola iść z nim na spacer. Może napisz do Zielonego. On tam pracuje.Możesz też umówić się z Ilon jak będzie odwiedzać dziewczynki z węgla na wspólna wizytę.;)
  13. :-(:-(:-(Ja tez poproszę o numer konta. Mam nadzieję, że Talcott dołączyła do swoich ukochanych psiaków za TM:-(:-(:-(
  14. [quote name='karolciasz28']No to ja strzelam pakiecik;) [SIZE=4]kupię psa,[/SIZE] [SIZE=4]pineska,[/SIZE] [SIZE=4]przygarnij zwierzaka,[/SIZE] [SIZE=4]adopcje psów,[/SIZE] [SIZE=4]adopcja psa,[/SIZE] [SIZE=4]morusek,[/SIZE] [SIZE=4]cafeanimal,[/SIZE] [SIZE=4]gumtree,[/SIZE] [SIZE=4]ale okazja,[/SIZE] [SIZE=4]pet world[/SIZE] [/QUOTE] Dziekuję bardzo za ogłoszenia. Przez dwa dni wejście na forum graniczyło z cudem więc nie zauważyłam, że Bambo ma już ogłoszenia. Jeszcze raz dziekuję:B-fly::B-fly::B-fly:
  15. :-(:-(:-(Nasza koleżanka z dogo nie żyje : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181833-Nasza-koleA-anka-Talcott-odeszA-a-PoA-egnanie-w-piAE-tek-w-Szczecinie?p=14295998#post14295998[/URL] :-(:-(:-(
  16. Myślę, że jednak podobny tylko kolorystycznie :lol::lol::lol: Bambo ma zdecydowanie dłuższe łapki. Będe jutro jeszcze rozwieszać plakaciki szczeniaków i Bambo. Można i tego malucha powiesić. Najlepiej gdyby ta Pani też coś rozwiesiła w okolicy gdzie piesio zaginął.;)
  17. Pięknie dziękuję w imieniu bambo:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:
  18. Dzisiaj dowiedziałam się, ze na słupach ogłoszeniowych samowolnie wieszać nie wolno. Trzeba mieć zezwolenie z UM. Jak nie mam to teraz mogą mnie powiesić:grab::grab::grab:
  19. no to leć po antybiotyk.............
  20. [quote name='Ania+Milva i Ulver']na smalec je , na smalec!!![/QUOTE] A jakie skóry by były:diabloti: Neris ! Z tym aniołem to przegięłaś. Ja w miejscowej parafii to uchodzę za diablicę co księdza na kolendę nie wpuszcza:evil_lol:
  21. Witamy Arię i Pokerka ! Długo jeszcze będziecie Nerisową gnębić ! Wy nieroby, darmozjady, pasożyty społeczne i inne takie.......:mad:
  22. Napisz, ze to pies komandos przez Gagatę szkolony. Uzbrojony po zęby w bron krótką, długą i granaty. Obroni każdą posesję:diabloti:
  23. Czy ktoś dzwonił w ich sprawie ? Rozwiesiłam parę plakacików w Chełmży. Powodzenia maleńkie:lol:
×
×
  • Create New...